367 Shares 9241 views

„IPS” – jaki rodzaj społeczeństwa?

Social networking jest szybko obejmować coraz więcej uczestników w swoich społecznościach. Niektóre z nich są oparte na zasadach wspólnych idei czy interesów, takich jak wspólnoty lotniczej lub Bengal miłośników kotów. Ale są też inne, które są w centrum popularnych osobowości. Na platformie „YouTube” Ja od dawna tworzą niektóre wśród blogerów – osób, które są zainteresowane publicznością milionów. Wielu błędnie uważa, że jest to tylko audiencja dla dzieci, ale istnieje wiele blogerów, którzy tworzą treści dla dorosłych – opinie auto, rozrywka, tehnoblogi, aktualności polityczne, i tak dalej.


Istnienie takich „stron blogerskogo” i doprowadził do tego, że strona publiczna, lub prościej, publiczne społecznościowy został stworzony w 2014 roku „VKontakte”, który został nazwany „Cała prawda Show” lub w skrócie „IPS”.

„IPS” – co to jest?

strona istnieje od 2014 roku i osiągnął już znamię jednego miliona abonentów. Co robi „IPS”? To bardzo proste – Publiczny nazwie „Cała prawda Show”. Publiczność zasięg jest porównywalny do wielkości dużego regionalnego kanału telewizyjnego lub nawet przewyższa go.

Powstaje pytanie, jakie mogłyby zainteresować tematem wielu ludzi i zapisać się do ogółu społeczeństwa, co jest „IPS” w „VKontakte”. Odpowiedź wydaje się być prosta i logiczna – mówi się o życiu najpopularniejszego yutuberov. Nie ma potrzeby, aby myśleć o „IPS” to coś w tajemnicy, ale nie dyskutują blogerzy prywatności, ich kontakty ze sobą. Również w „IPS” umieścić zdjęcia blogerów wykonanych przez abonentów.

Twórca publicznej

Twórca i administrator „The Whole Truth Show” Igor jest siniak, zyskał popularność dzięki temu projektowi. To pozwoliło mu również, aby rozpocząć swój własny blog na platformie i przyrostu abonentów YouTube już bezpośrednio do niego.

Co to jest „IPS” w „In Touch” i dlaczego publiczny jest tak popularny?

Milion osób subskrypcji Publiczności – jest to bardzo znaczące osiągnięcie, zwłaszcza w tak krótkim okresie, co trzy lata. Wiele osób nie rozumie przyczyny tej popularności, ale są one na powierzchni. „IPS” – to nadal może być, jeśli nie jest już popularnym tematem, o którym nie ma mowy? Ten układ współzależny. Blogerzy tworzyć tak infopovody dla „HPS”, że jest od reakcji publicznych, nawet bardziej podżeganie konfliktu. Jest to najprostszy i najbardziej bieg Schemat social media marketing, pozwoliło społeczność się czymś w rodzaju przystani „dla swoich” Wykonywanie części pablike w coś specjalnego i odróżnia go od innych użytkowników w sieci.

Co jest publikowany w „IPS”?

Widzowie publiczne „HPS” pierwszy otrzymywać informacje o życiu swoich ulubionych blogerów. Są one również pierwszy wiedzieć o ich przeniesienie całego świata, ponieważ abonenci obserwacyjne natychmiast wysłać zdjęcie, aby zobaczyć gdzieś na ulicy popularnego yutubera.

Takie zachowanie jest trochę podobieństwa do kultu jednostki, ale dlatego, że wielu ludzi, którzy fanateyut od gwiazd telewizyjnych, muzyki pop, filmów i tak dalej. Więc nie sądzę, że młodzi ludzie w tym publicznie jakoś bardzo różne od zwykłych ludzi lub wykazujący niezdrowe zainteresowanie popularnej osoby. Oni po prostu chcą czuć się ważne i mieć ciekawą krąg przyjaciół, a społeczeństwo „HPS” daje to do nich.

Abonenci mogą zawsze znaleźć temat do rozmowy, bo przegląda podobny zestaw filmów na „YouTube”, które są często prowokujące. To, co sprawia, że treść „wirusowy” i Abonenci „HPS” przyczyniając się do jej rozprzestrzeniania się. Powinno być zrozumiałe, że „viral video” tutaj – neutralny termin, to nie oznacza niczego innego niż prędkość propagacji w sieci.

Wyższa Szkoła Party

Kiedy ludzie są zainteresowani tym, co skrót HPS, jest czasem utrudnia określenie go jako Wyższej Szkoły Partyjnej z Komitetu Centralnego KPZR. Ma do czynienia z tą samą nazwą w zgodzie z redukcją tylko publicznie.

. nauczyciele szkół średnich powstała w lecie 1918 roku, po czym został zreformowany w 1938 roku, stało się najwyższym szkoły marksizmu-leninizmu, a w 1946 roku instytucja miała nosić nazwę Akademii Nauk Społecznych w ramach Komitetu Centralnego KPZR. Działalność tej instytucji, oprócz ustanowienia personelu administracyjnego, była ideologiczna przygotowanie liderów partyjnych, to jest propaganda. Jak można sobie wyobrazić, ten model sugestia poglądów politycznych w takiej wyraźnej formie jest przestarzała i nie może istnieć w dzisiejszym społeczeństwie. Dlatego szkoła została rozwiązana w 1991 roku, wraz z upadkiem ZSRR.

Ale bądźmy wycofać się z historią i wrócić do naszych realiów. A dzisiaj, co się dzieje, jest to, że zdecydowana większość użytkowników Internetu będzie postrzegać jako skrót HPS strony publicznej na sieci społecznej „VKontakte”, a nie Wyższa Szkoła Party z Komitetu Centralnego KPZR. Cóż, nie ma nic złego, bo „HPS” naszych czasów – jest produktem pragnienia młodych ludzi. Chce wiedzieć o życiu swoich idoli z Internetu. Publiczny „HPS” pomaga w tym, tworząc wspólnotę podobnie myślącymi ludźmi o wspólnych wartości i interesów w dziedzinie blogowania wideo.

Czy nie zapisać się do „IPS”?

Podsumowując, możemy powiedzieć, że Igor Public Sinyak się dość duże mediów i ma silny wpływ na ich zwolenników. Ludzie, którzy przystąpili społeczeństwa „HPS”, coraz bardziej przepojone duchem „YouTube” -soobschestva, jego atmosferze pozytywnego. Ale nie zapominajmy, że aby wziąć udział w tworzeniu bożków nie warto, a na ten temat i zrobić abonentów „HPS”. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję kanału „Cała prawda Show”, tylko nie zapomnij, że videoblogery, o życiu chcesz wiedzieć wszystko – zwykłych ludzi. W związku z tym, że monitor osobistych życiu innych, żyli lepiej niż ich nasycone.