81 Shares 2892 views

Czy dzisiejsza Rosja zakazała sektę „Świadkowie Jehowy”?

Pamiętaj, że tak szybko, jak miasto poszedł do ludzi, którzy przybyli do każdej osoby i zadawanych jakieś dziwne pytania. W rezultacie, rozmowa sprowadzała się do Boga … Oni uporczywie poprosił nas, by słuchać ich krótką opowieść. To, przyjaciół, była sekta „Świadkowie Jehowy”. Dlaczego mówię o nich w czasie przeszłym? Ponieważ wszystko – nad ich „moc” nad nami! Dziś to, że tak powiem, organizacji religijnej mocy zakazu publicznej w naszym kraju. Ale wszystko po kolei.


I tu jesteśmy, kolory nie!

Wyobraź sobie: jesteś w domu, robi jakieś swoje rzeczy. Nagle usłyszałam dzwonek pierścień. Go otworzyć, a na skraju obliczu dwóch nieznanych kobiet (lub dwóch mężczyzn), a także z wyraźnym uprzejmości oferują nimi rozmawiać o Bogu. Kim są ci ludzie? To, przyjaciół, zwolenników najpopularniejszego i niebezpiecznej amerykańskiej sekty.

Sekta „Świadkowie Jehowy”

Organizacja ta powstała w Stanach Zjednoczonych w 1872 roku. To jest powszechne w prawie całym świecie. Jej coraz bardziej pełna nazwa – „Watch Tower Bible and broszury”.

Kto to jest – Jehowa?

Sekta „Świadkowie Jehowy” obejmuje wysoko aktywnych użytkowników biorących udział w otwartej propagandy własnych przekonań. Fakt, że zwolennicy kontrowersyjnej społeczeństwa są przekonani, że ich głównym zadaniem jest świadkiem (talk) o Bogu, który, według nich, jest Jehowa.

Trivial Istotą nauk

Najciekawsze w tym wszystkim – nieznajomość swoich przedstawicieli! Ich teologia nieprzyzwoicie prymitywne i sprzeczne. Są one prowadzone przez tych, którzy nie znają Biblii i podstawowe fundamenty filozofii i fizyki. Co ciekawe, lwia całego semantyczne obciążenia ich teologii na podstawie ich osobistych poglądów przeplatane pomyłek i błędów, a następnie biblijnych cytatów wyrwanych z ogólnego kontekstu Pisma, i, oczywiście, ich fałszywą interpretację.

Czy sekta „Świadkowie Jehowy” jest zakazane w Rosji?

Tak, przyjaciół. Federalny Sąd Arbitrażowy w Moskwie Rosja nałożyła zakaz dystrybucji sekty na terytorium naszego kraju takich źródeł literackich jak czasopisma „Strażnica” i „Przebudźcie się!”.

W 2010 roku Roskomnadzor zostało cofnięte zezwolenie na dystrybucję czasopisma religijne w kraju, należąca do organizacji pod nazwą „Świadkowie Jehowy” sekty. Zakazała drukowane źródła wątpliwej orientacji antyreligijnej oparto na fakcie, że ogromna ilość materiału w tej literatury ma jasnego podejścia ekstremistyczne, która została uznana przez rosyjskich ekspertów medycyny sądowej.

W Rosji, to stwierdził, że sekta „Świadkowie Jehowy” prowadzi totalitarny orientacji anty-chrześcijańską. Jest udowodnione, że jego nauki i instrukcje są szkodliwe dla zdrowia i osobowości niewprawnego obywatela i jego rodziny. Ponadto organizacja ta anty-religijny jest ciosem dla tradycyjnego ducha narodowego i bezprawnie ingeruje w interesie narodowym danego kraju (np sekciarze gorzko przeciwieństwie służbę „posłańców Jehowy” w rosyjskich siłach zbrojnych).