554 Shares 5466 views

Co jeśli mąż obraża?

Niestety, problemy w rodzinie – to nie jest rzadkością, nawet w przypadku ciągłych obelg, a nawet napaść i pobicie. Oczywiście, jeśli wcześniej kobiety znosić takiego leczenia, nowoczesna kobieta nie powinna na to pozwolić. Dlatego wszystkie kobiety muszą wiedzieć, co robić, gdy mąż obraża lub uderzeń. Czasami to, co wydaje się być problem, który nie może być rozwiązany, a nawet wszystkie nowoczesne metody leczenia i głębokiej psychologicznej analizy bezsilny. Ale jednak, w żadnym wypadku nie powinno się zniechęcać i tracić nadzieję na najlepsze. Po tym wszystkim, pomimo faktu, że liczba kobiet cierpi z powodu przemocy domowych wzrasta z każdym dniem, są tacy, którzy są gotowi do walki o siebie i swoich praw. Ponadto, jeśli mąż obraża albo bije żonę, to może łatwo wystąpić do sądu o pomoc i wsparcie. To jest odpowiedź na pytanie, „co jeśli mąż obraża.” Najważniejsze jest, aby nie bać się i mieć pewność, że mają rację, ponieważ prawo jest po twojej stronie.


Pamiętaj, że w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby spekulować tak jak wasi przodkowie podobno bije, to kocha. Po tym wszystkim, jesteś cywilizowany i wykształcony kobieta, jaką miłością mówimy, gdy „kochający” Ci ludzie, naraża się na niebezpieczeństwo, krzywdy i swoje zdrowie. A skąd miłość, jeśli twój mąż będzie musiał stale upokorzyć i obraza. To jest po prostu niemożliwe. A jeśli to się więcej niż jeden raz, a potem mieć pewność, nadal utrzymuje się. Może za miesiąc, może rok, ale stojąc na drodze przemocy, nie ma odwrotu. I nie ma powodu, aby nie przyjąć go i uwolnienia wszystkich „hamulców”. Zabezpiecz się!

Oczywiście, każda kobieta jest bardzo trudne do zrealizowania, że jej mąż jest tyranem , i że nadszedł czas, aby odejść. Ale jeśli zadał pytanie, „co jeśli mąż stale nadużywa”, to jest to sygnał, mówiąc, że nadszedł czas, aby zrozumieć wszystkie lub położyć kres relacji, ponieważ jest to trudne i bolesne, że nie. Po tym wszystkim, to będzie tylko korzystać ci.

W rzeczywistości, i co zrobić, gdy mąż obraża? Przede wszystkim staram się rozmawiać ze swoim mężem w miłej atmosferze. Staraj się nie podnosić ton i nie mówić o swoich krzywd i zranić uczucia. Twoje zadanie – aby zrozumieć przyczynę takiego zachowania. Być może są winni za coś. Jeśli dialog nie powiedzie się, wówczas poprosić kogoś ze znajomych lub krewnych spróbować zrobić to samo. Jeżeli wszystkie wysiłki na próżno, a następnie skontaktować się z psychologiem rodzinnym, zobaczyć, co ma do powiedzenia na ten temat. Być może nawet zostawić na chwilę. Główną rzeczą, nie martwcie się przedtem, bo wszystko można regulować, a jeśli nie doświadczyło przemocy fizycznej. Wszakże w takim przypadku nic dobrego nie trzeba czekać. Bo jeśli mąż ma zrobić w tym przypadku? – Uciekaj!

Co jeśli mąż uderzył?

Jeśli masz do czynienia z podobnym problemem i zamierzamy utrzymać rodzinę, a potem trzeba działać bardzo ostrożnie i powoli. Przede wszystkim należy pamiętać, że boisz się, bo kochasz swojego męża, więc strach nie należą tutaj! Spróbuj stać się najbardziej opiekuńczy, delikatny i pomocny. Kilka razy dziennie, powiedz mu, co masz to miły i opiekuńczy, jak szczęśliwy jesteś z nim. Co najważniejsze, Twój mąż wiedział, że kiedy traci kontrolę, robi źle, a potem szczerze żałuje tego. Mimo wszystko, jeśli jest odwrotnie, to najlepiej, aby zapomnieć o wszelkich próbach do gładkich rzeczy i po prostu odejść.

Tak więc, jeśli fizycznego znęcania w rodzinie staje się powszechne, to nie ma potrzeby, aby spróbować utrzymać związek. Po tym wszystkim, którzy cię kocham człowiek nie może cię skrzywdzić lub zranić. Szanuj siebie! I jesteś pewny, aby znaleźć kogoś, kto będzie cię kochać i stale udowodnić swoją miłość bez przemocy z jego strony wobec ciebie.