216 Shares 7028 views

Projekt to dom parterowy z trzema sypialniami. Co brać pod uwagę przy projektowaniu dom jednorodzinny parterowy z trzema sypialniami?

Niektóre rzeczy ze względu na brak wiedzy może spowodować poważne nieufność. I w takich sytuacjach, jesteśmy przedmiotem powszechnej opinii. I to jest bardzo ograniczona. I dotyka wielu tematów, wśród których znajdują projekt parterowy dom z trzema sypialniami. Nawet możliwość dwóch takich obiektów nie jest postrzegana. Nie wszyscy są w stanie zrozumieć, jak na jednym piętrze pomieści kilka wieloosobowe. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że jest to niezbędne i innych pomieszczeń. Jednak ten projekt jest realny. I ta ocena będzie starał się uwzględniać podstawowe niuanse niego.

Zaletami budynków jednokondygnacyjnych

Jakie są zalety tego projektu jest to dom parterowy z trzema sypialniami?

 1. Taka struktura może być zaprojektowany własnymi rękami. Jednak aby zbudować drugim piętrze jest lepiej, aby przyciągnąć profesjonalistów, jak i konieczność wzięcia pod uwagę cechy wytrzymałościowe.
 2. Cały obszar obserwowalnym przenosi do Państwa dyspozycji. Nie trzeba dać niektórych fragmentach pod podłogą. W związku z tym możliwe jest, aby uniknąć utraty kilku metrów kwadratowych.
 3. Projekt jest jednokondygnacyjny domy trzy-pokojowe będą tańsze nawet jeśli zdecydujesz się doprowadzić go do profesjonalistów.
 4. Przeprowadzać wszelkie niezbędne komunikaty do struktury halowego łatwiejsze. pompa może być wymagana nie jest zbyt mocny, a system wodny jest bardziej proste.
 5. Budowa fundamentów nie wymaga wysokich kosztów. Struktura ta może być lekka. A to prowadzi do tego, że będzie zainstalować większą szklankę, marzenie wielu ludzi, którzy przemieszczają się żyć we własnym domu za miastem.
 6. Trzeba tylko nauczyć się analizować dostępne opcje. Jedno piętro jest bardziej korzystne w porównaniu z dwupiętrowego gmachu. Nawet biorąc pod uwagę, że konieczne jest, aby 3 sypialnie.

Projekt to dom parterowy z trzema sypialniami konieczne jest budowanie zaufania tych specjalistów, jeśli nie ma odpowiedniego doświadczenia w tej dziedzinie. Tylko w ten sposób będzie w stanie uzyskać komfortowe zakwaterowanie. Należy rozważyć kilka opcji.

Przestronny obudowa jednopoziomowe

Zgadzam się, że jest we własnym domu jest pożądane, aby mieć wszystkie udogodnienia, które tylko mogą być potrzebne. Odpowiednio, co stanowi jeden-piętrowym projektu dom 12×12 z trzech sypialni, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę prosty czynnik. Pokoje wymagają takich jak:

 • duży salon;
 • dość przestronna kuchnia;
 • trzy sypialnie (główny warunek), że pożądane jest, aby zlokalizować drugi koniec struktury kuchni, ale obok kotłowni;
 • łazienka;
 • przestronny hall;
 • kotłowni;
 • spiżarnia;
 • przestronny taras, z którego można dostać się do kuchni;
 • Tambour (bardzo przydatna pokój dla budynków podmiejskich).

Nie należy zapominać, że każdy kącik, pożądane jest, aby wyposażyć co najmniej jedno duże okno. Ten projekt to dom parterowy z trzema sypialniami 12×12 wymaga szczegółowej relacji do całkowitej powierzchni. Ona będzie do Państwa dyspozycji. I musimy go używać mądrze i starannie.

Różnice przestronny dom

Jakie są charakterystyczne cechy tego projektu?

 1. Charakteryzuje się zwartą, dobrze przemyślane. Musi on być umieszczony na podłodze sypialni, zbierając je w jednym skrzydle, a nie rozrzucone po całym obszarze.
 2. Kuchnia połączona z salonem. Jednak z przedsionkiem i korytarz oddziela jej ściany. Dlatego osoba, która weszła do domu, nie pojawi się natychmiast przed płytami, co jest zaletą projektu.
 3. Pozytywnym aspektem może być uznany fakt, że kuchnia ma swoje własne pomieszczenie gospodarcze.
 4. Z tarasu domu można rozszerzyć na pole bramkowe. W związku z powyższym, osoba będzie bliżej natury, która sama w sobie jest wielką zaletą.

Negatywne cechy projektu

Jakie są wady takie projekty charakteryzują domach jednokondygnacyjnych z trzech sypialni (Zdjęcia można zobaczyć w trakcie czytania recenzji)?

 1. Brak pełnej pokój kąpielowy. Jednak jest to konieczne poświęcenie, które powinny podjąć.
 2. Okna były małe budynki jednym piętrze.

Jest jeszcze inna wersja projektu, który jest w stanie odwołać się do tych, którzy bardzo poważnie ograniczone w tym obszarze. Jednakże, jeśli chcesz, możesz zorganizować wszystko tak, że w końcu okazało się, komfortowe zakwaterowanie.

Co jeśli obszar jest ograniczony?

Więc, co należy rozważyć projektu Parterowy dom ramki z trzech sypialni?

 1. Powierzchnia całkowita 10×10, a czasem nawet mniej niż 80 metrów kwadratowych. metrów.
 2. Sypialnia powinna być jeszcze trzy.
 3. Reszta obszaru powinna być podzielona pomiędzy dużą kuchnią i przestronnym salonie.
 4. Znajduje się łazienka.
 5. Z kuchni można dostać się do przestronnego tarasu.
 6. Jeśli obszar jest 10×10, możliwe jest budowanie kotła lub pomieszczenia gospodarcze. W przypadku gdy wielkość jest mniejsza niż 80 metrów kwadratowych. metrów, powinien zapomnieć o tych pomieszczeń.

Naturalnie, na obszarze ograniczonym. Ale przy odpowiednim podejściu, wszystkie z powyższych udogodnień mogą być umieszczone, unikając stłoczenia. Najważniejsze – aby zdecydować, z jego celami.

Wymagane jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie

Zanim wybierzesz projekt jednopoziomowe dom z trzema sypialniami 10×10 (lub 12×12), trzeba dokładnie wszystko przemyśleć. Musimy zacząć od ilu będzie wymagać kosztów rozwoju. Oba powyższe są w stanie zarządzać projektem w 6-7 tysięcy rubli. Jeśli zdecydujesz się zbudować dom dwukondygnacyjny, obwód w takiej sytuacji będzie kosztować 15 tys. Trzypiętrowy budynek – 25 tys. Ale to zrozumiałe, gdyż deweloperzy muszą zwrócić większą uwagę na siłę komunikacji i budownictwa.

Zrozumiałe jest, że konstrukcja domu, nawet z pięcioma sypialniami pojawią się bardziej korzystne dla budynków wielokondygnacyjnych. Ale w tym samym czasie musi być dostępny odpowiedni obszar, a także zdolność do jej użyć.

Jakie materiały mogą być wykorzystane do budowy?

Każdy projekt domu halowego z trzech sypialni (m 120kv lub 80 metrów kwadratowych – .. Nie tak ważne) należy wziąć pod uwagę możliwość budownictwa mieszkaniowego, poprzez wykorzystanie ciekawych materiałów

 1. Montaż „kanadyjską technologię”. Idealny dla budynków jednopiętrowych. Stworzy domu szybko. Jakość nie ucierpi. Można użyć domu przez dłuższy okres czasu.
 2. Zastosowanie bloków piankowych. Z tego materiału można również zbudować dom szybko, oszczędzając czas. Ponadto materiał ten pozwala na wykonywanie izolacji, korzystając z uproszczonego systemu.
 3. Standardowa konstrukcja z cegły. Ta praca jest bardziej dokładna. I jedno piętro jest o wiele łatwiej budować.

Co należy zawrzeć w projekcie?

Najbardziej powszechne materiały takie jak cegła i blok pianki. Jeśli jesteś zainteresowany projektem o jednokondygnacyjny murowany dom z trzema sypialniami, należy wiedzieć, że będzie koniecznie:

 1. Strip fundacja.
 2. Pokrywają się z betonu zbrojonego.
 3. Jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość loft, należy użyć drewnianych krokwi. Jeśli planujesz budowę płaski dach, konieczne jest rozważenie podłogi hydroizolacyjnych.

Co można powiedzieć o rozkładzie pomieszczeń w rozmiarze? W tej sytuacji, musimy kierować się dużą liczbą elementów. Projekt jest dom jednokondygnacyjny musi obejmować nie tylko trzy sypialnie. Będzie również trzeba znaleźć miejsce w:

 • przestronny salon;
 • małe przechowywania;
 • Szafa (pokój opcjonalnie);
 • kuchnia;
 • Duża pokoju jadalnym;
 • wspólne lub oddzielne WC.

obszar dostępny powinien być stosowany mądrze

Przy planowaniu własnych domów, należy zwrócić uwagę na możliwość łączenia niektórych pokojach. W związku z tym zwiększy funkcjonalność całego domu. Również będzie możliwe w celu jak najlepszego wykorzystania wszystkich dostępnych powierzchni.

Projekt jest wąski jednokondygnacyjny dom z trzema sypialniami powinny uwzględniać, że obszar ten powinien być stosowany w sposób rozsądny. Jak poprawić funkcjonalność pomieszczeń w takiej sytuacji?

 1. Spodziewać się życia dla całej rodziny i dla maksymalnej możliwej liczby zaproszonych gości.
 2. Kuchnia powinna być zaplanowana, kierując się funkcjonalnością. Najważniejsze jest to, aby gotować komfortowo.
 3. Obszar do szafy można odjąć od sypialni. Można również zrobić jeden wspólny pokój dla tych celów.
 4. Pokój dla kotła powinna być obliczona przy zastosowaniu pojedynczego kotła.

Szczegółowe wytyczne nie istnieją

Rozprowadzanie miejsca, biorąc pod uwagę powierzchnię obudowy, należy rozumieć, że istnieje wiele niuansów. W związku z powyższym, aby powierzyć tworzenie specjalistów projektowych lepiej. Więc nie pozbyć się ładunku.

Nie możemy powiedzieć, że istnieje specyficzny przewodnik, który pomoże zaprojektować dom dla wszystkich okazjach. Proces ten wymaga indywidualnego podejścia. Należy wziąć pod uwagę korzyści, jakie domki wakacyjne. Wszystkie niezbędne pokój można umieścić nawet jeśli obszar nie jest duża. I nie zapomnij o projektowaniu krajobrazu. Cała działka ma wyglądać pięknie, nie tylko dom.

wniosek

Ta recenzja zbadano podstawowe niuanse, które muszą być brane pod uwagę przy projektowaniu domu jednopoziomowe z kilkoma sypialniami. Ale to nie wszystko. Dlatego też, jeśli nie masz umiejętności w projektowaniu budynków mieszkalnych, to sprawę należy pozostawić profesjonalistom. Będą one w stanie zutylizować dostępnego obszaru, bez utraty ostrości jakichkolwiek niuansów.