878 Shares 5191 views

Jak dobrać przewód? opinie, rekomendacje

Jeśli chodzi o zimie zimno, większość z nas osiedlić się w swoich domach przed niebieskimi ekranami z gorącą filiżanką herbaty i stracić wszystkie odsetki za gry i spacery na świeżym powietrzu. Ale to jest tak nudne. Zrozumiałe, że nie każdy może opanować łyżwach lub nartach in-line, ale nie odpisuje na przejażdżkę roller coaster. Ta zima zabawa przynosi tylko pozytywne emocje! Jest to jednak tylko w przypadku, gdy sanki są wygodne i bezpieczne. Na szczęście, dziś można kupić całkiem wygodne nadmuchiwane sanki. Być może pojawiły się już sprawiedliwego pytanie: „Jak wybrać rurę na nartach” Więc nie zwlekaj z jego nabycia! Ponadto, wiele z nich uznała, że jest to najbardziej opłacalna opcja, ponieważ jest uważany za bardziej bezpieczne niż w przypadku tradycyjnych sanek.


uniwersalny zestaw węży

Nazwa przewodu otrzymał od jego angielski odpowiednik rury, co oznacza w tłumaczeniu – „rura”. Urządzenie to ma masę zalet. Dlatego, jeśli są znane nawet do niektórych z nich, nadal chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać rurki. Opinie o wszystkich, którzy mieli szczęście do zakupu tego wynalazku najlepsze.

Po pierwsze, nie jeździć nie tylko na śniegu, ale również na wodzie, co znacząco może zmieniać letnie wakacje dla każdego. Po drugie, rury nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Po trzecie, sam produkt jest znacznie lżejszy od konwencjonalnych sanek, ma wygodne uchwyty i przywiązanie ochronną. Ponadto, istnieją odmiany, które mogą wytrzymać kilka osób naraz. Wierzcie mi, to koń przyniesie Ci wspaniałe doświadczenie ekstremalne zjazdy i podróży, pomimo zimnego powietrza lub chłodnego wilgoci.

Sprzęt nadmuchiwane sanki

Jednak, aby nie zepsuć ich najbardziej pozytywne wrażenie, trzeba dowiedzieć się, jak wybrać rurki. Po tym łatwiej będzie dokonać dobrego zakupu. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że jest to materiał, z którego jest wykonany. Kryterium to ma wpływ na trwałość i prędkość podczas jazdy. rury powłoka musi być wykonana z PCW wzmocnionego tkaniną. Produkty wykonane z PVC przesuń lepsze, bardziej wytrzymałe i niezawodne. Ponadto nadmuchiwane sanki mogą być tworzone przy zastosowaniu dodatkowych mniej trwałe i chronione od zaczepów materiałów syntetycznych nylon, Cordura, polioksford. Taka tkanka jest bardzo fantazyjne kolory, które tylko dodaje do swojej osobowości charakterystycznego Tybindze.

Dno ślizgacza muszą być koniecznie wykonane z PVC o większej gęstości, jak to możliwe. Jak wybrać odpowiedni przewód? Wyższe liczby w produkcie, tym większe nasilenie przetrwać. Jednakże, zwiększenie masy ciała, a tym samym, podstawa powinna być słabsza (900 g / m 2), podczas gdy górna część jest wystarczająca do 650 g / m2. Jeśli zamierzasz jeździć rzadko, to lepiej kupić rurka jest łatwiejsze. W przypadku, gdy jest używany niemal codziennie, wybierz produkt z bardziej wytrzymałego materiału.

Jest również konieczne, aby zapewnić, że struktura nie ma wad, a powietrze w nim umieszcza się równomiernie. I oprócz wszystkich powłoki rur powinny mieć podwójny firmware, a szwy są chronione procy. W rezultacie, nadmuchiwane sanki, składające się wyłącznie z PCW, silniejsze i syntetycznym powierzchnia chroni przed uszkodzeniem i uszkodzeniem. Na lodzie ślizga najodpowiedniejszy sanie z plastikowym dnem.

Jak wybrać właściwy rozmiar?

Już wybrany nadmuchiwane sanki na ich wygląd, a chcesz je? Nie spiesz się do zakupu produktu od razu, jest niewiadomą z wymiarami. Przede wszystkim, szczególną uwagę należy zwrócić na siedzeniu. Powinno być wygodne i dość głęboko.

Ponadto konieczne jest, aby znać dokładny stosunek swojej wysokości do średnicy produktu, a już podstawą tych parametrów, aby wybrać rurki. Jak dobrać rozmiar? Istnieje wiele kół, których wielkość zmienia się od 60-150 cm. Jednakże, istnieje duże i małe ilości produktów. Ważne jest również, aby wiedzieć, że producenci często wskazują średnicę produktu w stanie opróżnionym. Podczas pompowania wszystkie rozmiary są nieco mniejsze.

Teraz pomówmy o tym, jak wybrać rurki. W przypadku, gdy wysokość jednostki w ciągu 2 m, czy chcesz iść razem, wybierz średnicy 120-125 cm. Gdy wzrost jest mniej lub dokładnością 1,75 m, średnica zewnętrzna musi być zgodna z 110-115 cm. Jednak te kryteria względne. Każdy musi odebrać sprzęt zgodnie z własnymi ustawieniami osobistymi. Ale nie zapominajcie, tym bardziej wielkość nadmuchiwane sanki, tym mniejsze przyspieszenie i tarcie będą się zwiększać.

Zadbaj o swoje dziecko

Główne kryteria wyboru dla dzieci są praktycznie takie same, ale są pewne niuanse. Jeśli dziecko jest bardzo małe, należy upewnić się, że mógł swobodnie dotrzeć do uchwytów. Małe stopy powinny dotykać ziemi, ale odległość nie może przekraczać przepisy tego kodu do 10 cm. Jeśli nagle nabył rurę o większej średnicy, niż jest to konieczne, to lepiej jeździć razem.

Jednak, gdy dziecko po raz pierwszy odjeżdża roller coaster, najlepiej kilka razy, aby przejechać z nim. Ma to zapewnić, że łatwiej było dalej sterować urządzeniem siebie. Ważne jest również, aby zwrócić szczególną uwagę na slajdach, które ma zamiar zejść z dzieckiem. Kiedy dziecko będzie ruch w dół ze wzgórza, to trzeba następnie wspiąć.

Jak wybrać wężyk kiedy ośnieżone stoki nie są wyposażone w niezbędne wyciągów do tego? Waga nadmuchiwane sanki powinna być odpowiednia do własnego do nich. Ale nie zapominaj: im wyższa górka, tym większa musi być produktem. Jeśli jest to małe lub zbyt duże, jazda na łyżwach nie przyniesie żadnego z was oczekiwać przyjemność!

Wymiary nadmuchiwane sanki dla dzieci

Spójrzmy teraz, jak wybrać przewód dla dziecka. Dla nastolatek 14 lat, których wzrost nie przekracza 1,4 m, odpowiedni zewnętrzny wymiar rury odpowiadającej 95-110 cm. Jeśli wzrost dziecka w wieku 5-14 lat, nie więcej niż 1 m, należy wybrać produkt o średnicy 80-90 cm. Dla brzdąców 2-6 lat muszą wykupić nadmuchiwane sanki z parametrami 65-85 cm.

Że przewody wewnątrz?

Wysokiej jakości przewody wykorzystywane jako podstawa kamery samochodowej. Wypełnienie w postaci nadmuchiwanej różnorodnych konfiguracjach – niedopuszczalne! Jeśli chcesz kupić oddzielny aparat jest bardzo wrażliwy na tego przejęcia. Po pierwsze, wyższe kamer jakości od producentów krajowych, ponieważ są one bardziej trwałe. Po drugie, jeśli wybrano opcję mene drogie, to nie martw się, gdy pewnego dnia <> będzie przystawki. Zawsze zapytać sprzedawcę o producencie i spróbować w tym przypadku nie do zapisania.

Zasadniczo nadmuchiwaną komorę odpowiada średnicy sankach. Czasami jednak ustalić inne średnice. To zależy od pożądanego rezultatu. Jeśli aparat jest mniej jej potrzeba do pompy, to daje sztywność i adaptacja będzie lepszy poślizg. Dlatego przy użyciu większych kamer, produkt staje się bardziej miękka, aby zejść na większej ulgi terenu, ale siła przesuwnych znacznie ograniczona.

Sprawdź wszystkie elementy złączne

Pakiet według któregokolwiek z nadmuchiwanym pętli sanki muszą należeć do transportu. Ponadto uważnie sprawdzić wiarygodność swojego przywiązania do Tybindze. Jedna sytuacja, w której masz zamiar użyć smycz wyłącznie w celu podniesienia sanki pod górę lub jeździć na ich dziecka. W tym przypadku, wystarczające będzie liny związane z obiegiem i długości 1,5 m.

Inna sytuacja jest, jeśli zdecydujesz się jeździć na skuterze lub latem do skuterów i łodzi. Następnie trzeba kupić produkt o bardziej niezawodne mocowanie. W tym przypadku lina nośna o długości 4 m. Jest stała wokół średnicy okręgu, który uniemożliwia obracanie Tybindze podczas jazdy.

I wreszcie, na co chciałbym zwrócić uwagę w myśleniu na temat jak wybrać rurę – to pióro! Są one w większości wykonane z takiego samego materiału jak liny. Czasami, dla wygodniejszego użytkowania, mogą być pokryte tkaniną, a wnętrze wypełnione, na przykład, gumy piankowej. Są plastikowe lub gumowe wkładki. Jednak najbardziej wiarygodne i praktyczne uchwyty wykonane są z PCV. Po czym oni przestrzegać pewnych kleju i większą niezawodność i więcej walcowanej dół wałka stalowego.

W każdym przypadku dokładnie zbadać wszystkie elementy złączne. Pamiętaj, że opcja najbardziej zawodne uchwyty – oni po prostu przyszyte do materiału powłoki. To może prowadzić do poważnych uszkodzeń i urazów. Najbezpieczniejszym przywiązanie, gdy są mocno przyszyte do wstawienia wzmocniony kabel. W konsekwencji, nie jest prawidłowe rozłożenie obciążenia i tkanka bezpiecznie chronione.

Prawidłowe używanie i przechowywanie

Teraz wiesz już prawie wszystko o tym, jak wybrać rurki. Jednakże zastosowanie produktu wymaga także przestrzegać kilku prostych wskazówek i trików. Pozwoli to wydłużyć żywotność produktu, oraz aby zapobiec możliwości zranienia i uszkodzenia. Ponieważ model nie jest wyposażony w hamulec, uważaj! Podczas schodzenia skupić swoją uwagę na innych narciarzy. Nie skacz na nim, a nie uruchamiać go w pozycji stojącej. Jeździć tylko na zaśnieżonym terenie nie nachylone więcej niż 25 stopni, z dala od drzew i krzewów.

Jeśli mówimy o rury wodnej, podczas gdy główne niebezpieczeństwo dla niego może być wystające nad wodą, skały, sprzęt wędkarski, trzciny. W żadnym wypadku nie przeciągnij go w dół do stawu na kamieniach lub piasku, poruszać się tylko w rękach. Produkt ten powinien być przechowywany w postaci nadmuchiwanego nie więcej niż 10 dni. Jednak, gdy jest opróżniony, to nie zapomnij, aby go wysuszyć.