719 Shares 5424 views

Dlaczego dziecko nie chce smoczka, i jak uczyć dziecko do smoczka?

Narodziny dziecka – to radosne wydarzenie w każdej rodzinie. Jest to początek nowego życia, w którym większość odpowiedzialności za zdrowie dziecka spoczywa na barkach młodych rodziców. Muszą zrozumieć ich potrzeby i zapewnić wszystko, co niezbędne dla komfortu. W pierwszych miesiącach życia jest sporo spraw do opieki nad nim, czy wspierać karmienie piersią, czy dziecko przyzwyczajone do smoczka, czy butelka paszy i innych równie ważnych kwestii.


Poglądy rodziców o smoczek przyzwyczajać dzieci różnią się. Niektóre młode matki, przeciwnicy sutek jeszcze zmienić zdanie w przypadku, gdy dziecko nie może uspokoić już od jakiegoś czasu. Jednak zdecydujesz się dać dziecku smoczek nie wszystko. Niektórzy rodzice mają do czynienia z problemem, jak uczyć dziecko do smoczka, jeśli posiadają go, a on jest jej bratem.

Być może, wielu (jeśli nie wszystkich), że w pierwszym roku życia, kiedy dziecko jest podekscytowany, może łagodzić ssania. To tylko ciągnąć w ustach, może on lubi smoczka, a jej pióra. Jeśli tak, aby zapisać go z przyzwyczajenia jeszcze trudniejsze, ponieważ palec lub pięść nie może ukryć jak smoczek. Istnieją przypadki, w których młodzi rodzice myślą: jak nauczyć dziecko do smoczka, aby odciągnąć go od jego palca?

Oczywiście, dziecko może zaspokoić kaprysy, oferując mu w piersi, ale nie zawsze faktycznie zrobić. W miejscach publicznych manekin jest po prostu niezastąpiony. Wielu ludzi zmierzyć się z problemem ubieranie dzieci, nie lubią tego procesu, ponieważ jest to związane z negatywnymi emocjami, i tutaj też może pomóc sutek. Kiedy dzieci na placu zabaw, będą próbować smak podniesiony kamień. Asystent obojętne i nie będzie bardzo przydatna.

Próbując odpowiedzieć na pytanie, jak uczyć dziecko do smoczka, konieczne jest, aby zacząć rozumieć, dlaczego nie chce go przyjąć? Przyczyny mogą być różne. Na przykład, może nie być odpowiedni rozmiar dla smoczki różnią się pod względem kształtu i wielkości, powinny być dobierane w zależności od wieku dziecka. Zalecenia dotyczące stosowania należy przeczytać na etykiecie. Istnieją również różne formy. W ostatnich latach, są popularne ortodontyczne, które przyczyniają się do rozwoju o prawidłowy zgryz.

I, być może, ostatnią rzeczą, która może spowodować awarię – to materiał, z którego wykonana jest z brodawki. Istnieją dwie możliwości – wspólna i dobrze znane naszym rodzicom lateksu lub silikonu – nowość. Preferencje przy wszystkich.

Ale co jeśli pozornie próbował wszystko: kształt i rozmiar i materiał, a maluch i pozostaje zdecydowanie przeciwny. Jak nauczyć dziecko do smoczka, gdy odmówi? W tym przypadku, doświadczenie będzie znacznie pomóc rodzicom. Musisz zanurzyć smoczek do mleka kobiecego, smak i zapach znanego dziecku od pierwszych chwil jego życia, będzie odgrywać pewną rolę. Można również spróbować tej opcji: w trakcie karmienia, kiedy dziecko zaczyna się zapełniać, wymienić skrzynię na sutek.

Aby poradzić sobie z tym dylematem, matki czasami napotkać inne – jak przyzwyczaić dziecko do butelki. W tym przypadku również warto zwrócić uwagę na jakość materiału konstrukcyjnego pojemnika i smoczka. Zapach i smak plastiku może mieć negatywny wpływ na pragnienie dziecka, aby go wykorzystać. Wraz z plastikowych butelek, są szkła, które w niektórych przypadkach jest znacznie lepiej przystosowane.