543 Shares 4628 views

Napisz piękne gratulacje na wesele własnymi słowami

Ślub – to bardzo szczególne wydarzenie. Chociaż nie każde małżeństwo kończy się z miłością swojego życia, ale para uwierzyć, że ich para zachowuje najlepsze wrażenie na wielu latach małżeństwa. I słusznie, bo wiara w szczęście nieuchronnie przyciągnąć szczęśliwe wydarzenie.


W dniu ślubu, a goście są wymagane, aby pokazać nowożeńcy radość dla nich, a teraz chce brzmieć dzień ślubu. Nie ma miejsca dla wzorców, ponieważ każda osoba ma pogratulować swoich bliskich. Ale kilka lat temu był to rodzaj mody w pozdrowienia w wersecie. I wszystko byłoby w porządku, ale znaki nie są własne, ale podjęta „gdzieś”: z pocztówek z Internetu, z profili School Girls' …

Dzisiaj coś normalne i powszechne uważane kiedy dając prezent dla nowożeńców czytać wiersz drukowany w pocztówce. Ale zrobić wiele miło? Możemy uznać mowę gratulacyjny od serca? Może kiedyś, dwadzieścia lat temu, kiedy nie było zwykłe gratulacje na wesele własnymi słowami, wiersze były czymś niezwykle oryginalne. A następnie zostały one napisane w większości przypadków przez congratulator. Więc nawet nie miał zbyt składane wersy wielką wartość dla młodej pary. Ale nie jest dobrą wiadomością wers, który już zabrzmiało gdzieś? Wyznaczonym czasie do prezentacji prezentów i gratulacji, zamienia się nudne, długie rozciąganie minut, że w rzeczywistości nikt nie jest zainteresowany.

Ale można napisać życzenia na ślub własnymi słowami, a nie koniecznie w wersie. Czyste i ciepłe to przed narzeczeni doskonale zastąpić cukier linie skradzionych kart. Aby to powitanie było bardzo oryginalne, użyć kilku zasad:

1. Zapomnij o standardzie, takich jak: „Gratulacje dla ślub, życzę szczęścia, miłości i zdrowia” Wymyślić coś własnego.

2. Nie należy pogratulować „w trzech słowach”, ale uniknąć długich przemówieniach kilka minut. Nie chcesz, aby goście nie zasnął podczas czytania powitanie? Idealnie byłoby, gdyby to potrwać kilka minut, plus / minus jedna minuta. I rozważa pauz.

3. Przy sporządzaniu gratulacyjny na weselu w swoich własnych słów, przede wszystkim wyobrazić sobie siebie w miejscu kochanków. Jest mało prawdopodobne, że chcesz sobie krzywdy. Zapis w projekcie, co uważasz za najważniejsze w idealnej rodziny.

4. Teraz myśleć o młodej pary. Być może znasz tylko jeden z nich. Jeśli oba, to nawet lepiej. Pomyśl, co wartości rodzinne są kluczem do ich zrozumienia? Zapis do projektu wszystko, co może wymyślić.

5. Zapoznaj się z listy wyników. Jeśli niektóre zwroty są sprzeczne ze sobą, wykreślone im. Spośród pozostałych złóż tekst nie jest zbyt łatwe i zbyt zawiłe. Nie używaj zdań typu: „Nawet jeśli Walczyłem wiele do tej pory, mam nadzieję, że po ślubie wszystko będzie lepiej.” W żadnym wypadku! Wszystko powinno być na pozytywne. I pamiętaj: gratulacje z wesela własnymi słowami nie trzeba ujawniać żadnych osobistych sekretów kochanków.

6. Reread. Jeśli brzmi to dobrze, przepisać w pięknej karty.

7. Jeśli nadal naprawdę chcesz napisać wiersz na własną rękę, zrób to. Ale zanim ją przeczytać na weselu, informujemy, że – własne. Po pierwsze, będzie to interesujące, a po drugie, para będzie go docenić. Jego wiersz – bardzo szczególna sprawa.

Dzień ślubu jest napisane można odczytać z karty lub powiedzieć własne, wstępnie nauczyć. Jeśli wybierzesz to drugie, jeszcze zachować kartę na ręku: nagle razvolnuetes i zapomnieć o czymś.
Kiedy zabrzmi gratulacje na wesele własnymi słowami lub wersety z pocztówek, wiadomość będzie jednym z najlepszych. Ponieważ nie będzie przedstawić coś, co nie jest w większości Gratulacje – duszę.