899 Shares 3023 views

Drug 'Deprez'. opinie

„Despres” – lek stosowany w leczeniu umiarkowanej depresji, której towarzyszy melancholii, apatii, zły stan zdrowia, spadek witalności, utrata zainteresowania. Podstawowa forma uwalniania leku – tabletki, które powleczono typu folii, a następnie pakowane w blistry aluminiowe.


Jako część preparatu zawiera następujące substancje czynne: standaryzowany wyciąg z dziurawca. substancje pomocnicze: stearynian magnezu, talk, celuloza mikrokrystaliczna, laktoza, glikol polietylenowy, środki barwiące.

Lek jest absorbowana w ciągu sześciu godzin. Składnik aktywny leku nie gromadzą się w tkankach (z wyjątkiem mózgu). Okres półtrwania od dwudziestu siedmiu godzin. Pod warunkiem, że lek głównie przez nerki.

Lek „Despres' Liczba specjalistów potwierdzić ma złożony mechanizm działania, który jest oparty na hamowanie substancji czynnej dopaminowego-beta-hydroksylaza hamowanie wychwytu zwrotnego dopaminy, serotoniny, noradrenaliny. Ma działanie stymulujące na centralny i autonomiczny układ nerwowy. Lek „Despres” pacjent referencje potwierdza, usuwa praktycznie wszystkie objawy depresji: senność, depresja, utrata apetytu, złe samopoczucie i bezsenność. To znacznie zwiększa wskaźniki efektywności, jest dobre dla fizycznych, zdolności umysłowych.

Lek ten ma następujący reżim dawkowania Dorośli – jedna tabletka trzy razy na dzień dla dzieci, wartość ta zmniejsza się trzy razy. Lek należy pić dużo wody jest wystarczające. Okres leczenia zależy od lekarza.

Lek „Despres forte” pacjent zwrotne potwierdzenie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych.

Przeciwwskazania do stosowania leku: Nadwrażliwość na składniki, w wieku sześciu lat. Interakcje leków nie zostały ustalone z innymi lekami.

Lek „Despres forte” z najwyższą ostrożnością należy stosować w okresie ciąży, laktacji. To nie ma wpływu na zdolność prowadzenia różnych pojazdów, niebezpieczne maszyny.

Lek „komentarze Despres' z ekspertami potwierdzają, że używanie ich w nadmiernych dawkach może powodować następujące objawy przedawkowania: nadwrażliwość na promieniowanie UV – nadwrażliwość. W leczeniu tej choroby nie ma swoistego antidotum. Dlatego stosowane środki objawowe, które eliminują wszelkie objawy przedawkowania.

Lek może być przechowywany w temperaturze nie przekraczającej + 25 ° C, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Okres ważności – dwa lata. Po tym okresie, jego używanie jest zabronione, ponieważ zmniejsza skuteczność terapeutyczna zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia działań toksycznych. Od aptece lek jest sprzedawany bez recepty.

Lek „Despres”, który tylko opinie pozytywne jest najbardziej skuteczny i niedrogi w leczeniu depresji. Jest to spowodowane jego właściwości farmakologicznych, szybki początek działania. W swojej strukturze zawiera składniki ziołowe (ekstrakt Hypericum), dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Inną zaletą jest to wygodny tryb dawkowania i krótki czas leczenia. Gdy jest spełniony nie rozwija się nadwrażliwość na światło, co może powodować zmiany skórne. Lek ma stosunkowo niski koszt i swobodnie zwolniony z aptek.