790 Shares 8906 views

Urodziny pozdrowienia człowiek z humorem – niezwykłe i bardzo śmieszne

Mężczyźni, jak i kobiety uwielbiają otrzymaniu prezentu i ciepłe życzenia, aby usłyszeć swój adres. Dlatego z góry przygotować się na dzień urodziny męża, brat, kolega, sąsiad. Dał Gratulacje dla mężczyzny z humorem. Humorystyczne zabawnych scen lub po prostu fajny wiersz – Ty decydujesz! Urodziny pewno cieszyć swoją wydajność.


Temat dnia

Strony tematyczne są istotne dla długiego czasu. Musisz wybrać najbliższy w duchu z tematem uroczystości i osoby odpowiedzialnej za organizację niezapomnianego wieczoru. Wszystko musi zastosować wybrane obszary: żywność, odzież, wystrój pokoju, gry i konkursy. Mężczyźni zamknąć Cowboys temat, samochody, ryby. Wybierz co cieszy urodziny, i niech przestrzeń fantazji. To urodziny będzie pamiętał na zawsze, co najważniejsze, dokładnie przygotować. To gratulacje z okazji urodzin człowiek z poczuciem humoru będzie wielkim sukcesem!

Łowienie, złota rybka

Tegoroczne urodziny bardzo szczęśliwy. Twórcze i pozytywne w swoim ulubionym świętem rok jest przewidziane. Zaskocz go i zorganizować gratulacje na urodziny z knebel. Jeśli lubi wędkarstwo, złote rybki – dokładnie to, czego potrzebujesz. Sami ubrać w kostium rybaka niż komiczny okaże, tym lepiej. Można nosić puszystej sukienka, kapelusz i buty gumowe. Punktem kulminacyjnym programu będzie ubrany w złote rybki najbardziej kompletny znajomego. Pozew może być wykonane niezależnie od złotej folii lub płynącej tkaniny. Na czele korony piękności morze lub w ustalonej kokosznik. Zawiera rybaka: „Hello urodziny! I przyniósł swój dar od Morza Śródziemnego! CCS nie zaszkodzi chuda!”.

Zawiera soczystą rybę: „Happy Birthday, skrobia! Masz szczęście dzisiaj niewiarygodnie! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, z wyjątkiem głównego – do mnie! Jestem kochanką szprota w zakładzie pomidorowym, plaża trzymetrowej w Soczi! Żyje teraz! Miej dar!”.

Golden Beauty skacze prosto na kolana ku zaskoczeniu przewężenia. Takie zabawy gratulacje dla człowieka na jego urodziny nikt nie obecny!

Tabor idzie do ciebie

Wydaje się być oklepany motyw cygańskich życzenia mogą być nieco zmienione, dostać fajną scenę. W środku wakacji w sali wybucha kolorowe cygańskiej. Lepiej, jeśli będzie ona spełniać rolę mężczyzny. Długie spódnice, mnóstwo biżuterii, kosze, torby, dzieckiem w ramionach. Oczywiście, jako niemowlę owinięte poduszkę arkuszy.

„Ach, mój drogi, złoto! Tu jesteś! Szukam ciebie wszędzie, i jesteś w domu, a stół jest ustawiony, oglądam. Mamy młody syn Yasha tylko w czasie. Tato zobaczyć jak czekamy!”.

Prawie nie występuje nigdzie indziej nie było takie życzenia urodzinowe człowiekiem. Z humorem prezenter wyjaśnia, że chłopiec urodziny prowadzi sekretne życie i ma wspaniałą rodzinę. Gypsy ręce sprawca dziecka obchody z napisem: „To jest twój prezent urodzinowy. Bohater jak ty. Przystojny, inteligentny i można już spekulować na przejażdżce konnej! Życzę kolejnych pięciu lub sześciu spadkobierców, morze radości, byłem piękny, dom taki, że istnieją trzy obóz pasuje. Wynagrodzenie – złoty, trzy kilo dziennie! Odnieść sukces pod każdym względem!”.

Te życzenia urodzinowe człowiek z humorem bardzo!

kosztowny prezent

Aby przygotować tę niespodziankę, to zajmie dużo cierpliwości i papieru. Dopasować stare pudła, gazety, czasopisma. Mała występuje w postaci bibelotów, zapalniczki, długopisy, warstwy papieru owinięcia. Że ktoś powinien urosnąć do wielkości pudełka od lodówki. Bardzo ogromne pole powinno być pomalowane farbą, kleju i olbrzymiego łuku może służyć! Udawaj, że prawie nie chowa prezent w pokoju trzy. Urodziny rysuje elegancki prezent i zaczynają rozwijać się w jego umyśle …

To będzie bardzo zabawne oglądać spektakl. Rzadko spotykane takie gratulacje urodzinowe z żartów!

Formularz wers

Jeśli nie chce niepokoić wiele ze scen i występów, po prostu powiedzieć życzenia zabawa, patrząc mu w oczy urodzin.

Piękny i silny,

Obvorozhitelen i inteligentny

Okazałe i piękne,

Dla dziewcząt – niebezpiecznych.

Smoothie i joker,

Kochanek smażonego kurczaka.

Bogaty i sławny,

Czułem się kolor.

Ale to tylko dla siebie,

Teraz, gratuluję!

Życzę szczęścia i miłości,

Na cześć, szacunek

I nigdy nie zapomnę.

Znajomi niech nie będzie w domu,

Dziewczyna w słodką ociężałość.

Te życzenia urodzinowe człowiek z humorem bardzo dużo.

Pamiętaj, aby pogratulować przyjaciół i rodzinę na wakacje. Zorganizować niespodziankę, ich zaskoczyć. Może w przyszłym roku czeka na niezwykłą imprezę!