500 Shares 9783 views

Naucz się Knit hak kolumny ulgi – to tylko

Jeśli jesteś nowy na szydełku lub chcą zdywersyfikować swoje produkty, dodając do nich coś nowego i ciekawego, to ten artykuł jest dla Ciebie. Będziesz, oczywiście, są znane z tego, że można ozdobić dzianiny cekiny, koraliki i kamienie, ale można zrobić coś bez oryginalnej biżuterii. To wystarczy, aby dowiedzieć się kilka pięknych wzorów i technik. W tym artykule dowiesz się jak się uczyć na drutach kolumny ulgi szydełka, oraz jak i w jakie produkty można zastosować tę umiejętność.

W przypadku zastosowania w tej technice dziania na produkcie tworzą swoisty „Gorbiki”, szczególnie zauważalne, gdy podstawowy gładkiej fakturze. Dlatego czasami ulga nazywa się „wypukła kolumna”.

Jeśli nadal nie wiem, jak robić na drutach hak kolumny ulga, a następnie rozpocząć próby na sznurkach, które nie będą pushitsya w ich rękach, takich jak akryl.

Aby połączyć kolumny ulgi wpisz pętli powietrza, próbka jest wystarczający 10. Pierwszy numer, który chcesz skojarzyć z nikidom kolumn. Następnie zrób trzy pętle do podnoszenia. Aby to zrobić, po prostu dziać trzy hak pętli powietrze, po bary związany z sc i odwrócił produkt. Teraz rzucać z wątku na haku i przesunąć je na pasku z SC z poprzedniego rzędu, a następnie chwycić przędzy. Na haku, trzeba mieć trzy zawiasy. Dzianina je w dwóch etapach, to znaczy, chwycić wątku i pociągnąć pierwszy przez pierwsze dwie pętle (haka jest para), a następnie dzianiny resztę. Tu i mamy hak kolumny ulga. Można wykonać tę figurę i kolumny bez sc, ale przy użyciu tej samej metody.

Jeżeli naprzemiennych rzędach konwencjonalnych i nadmiarowych kolumn, okaże się bardzo oryginalną dziewiarskich.

Hak ten dziania, a w innych, należy odebrać od grubości przędzy. Starają się opanować teren na różne sposoby: jeśli wątek nie złapał z tyłu, jak w purl dziewiarskiej, w przód, będzie to kolumna ulga haka przedniego. Wyglądają w gotowym produkcie w zupełnie różny sposób.

Ta technika dziania mogą być stosowane do każdego produktu. Ale co najważniejsze, będzie to wyglądać w ciepłych gęstych rzeczy jak swetry. Gdy grubość nici, wtedy zobaczymy charakterystyczny „wybrzuszenie”.

Jeśli jesteś początkujący i nadal ciężko na drutach kolumny wypukłą, start z lżejszych technik dziewiarskich. Na przykład, w kolumnie bez SC SC. Kiedy nauczysz się, że nie będzie trudno połączyć kolumny ulgi. Później, kiedy będzie łatwiej zrozumieć wzory dziewiarskie i dłonie przyzwyczajeni do ściegów dziewiarskich szydełka, to na pewno stworzy co chcesz. Ale zacząć od prostych wzorów i małych rzeczy. Najlepiej jest rozpocząć z szalikiem, to może być tak łagodny wiosna i ciepłe zimy. Na wiosnę modele mogą być eksperymentował z wzorami, bez obawy, że otwory są utworzone w internecie, nie można powiedzieć o szaliki zimowe, jest dość gęsta dzianina, ale mogą spróbować nauczyć się dzianiny wzory trójwymiarowe.

Spróbuj, poprawić, eksperyment, a później wszystko musi udać!