144 Shares 3941 views

Wybierz idealny telefon dla pierwszej klasy

Kiedy dziecko chodzi do szkoły, troskliwe rodzice myślą o zakupie pierwszego telefonu komórkowego. Z jednej strony dziecko zawsze będzie pod nadzorem, az drugiej – czy będzie kolidowało z jego nauką? Powinieneś starannie wybrać telefon dla pierwszej klasy. Podstawowe zasady są dość proste: urządzenie powinno być bardzo proste, z drugiej strony, nie powinno zawierać zbyt wielu funkcji, tak aby nie odwracały uwagi od badania. Poniżej przeanalizujemy, co wybrać, zwracając uwagę.


Cena:

Pierwsza zasada: cena urządzenia nie powinna być zbyt wysoka. Nie trzeba brać zaawansowanego smartfona, pierwszy rok szkoły nie musi być schludny ani poczucie odpowiedzialności. Złamany lub stracony telefon komórkowy jest rzeczą powszechną. Ponadto, piękny i kosztowny telefon może przyciągnąć niepotrzebną uwagę ze starszych klas. Telefon komórkowy dla pierwszej klasy powinien zapewnić bezpieczeństwo tych ostatnich, a nie przesadzać.

Przycisk lub dotknij?

Teraz trudno jest zaskoczyć każdego z smartfonem z ogromnym ekranem z prawie żadnymi przyciskami, a ceny spały ostatnio dla nich. Ale czy naprawdę potrzebujesz tego dziecka? Wracając do kwestii dokładności możemy powiedzieć, że im większy wyświetlacz, tym łatwiej go uszkodzić. W zimie, ponownie w rękawiczkach, nie można wybierać lub dzwonić. Na tej podstawie można założyć, że telefon komórkowy dla pierwszego roku studenta to urządzenie o klasycznym układzie z małym wyświetlaczem i wygodną klawiaturą.

Informacje o aplikacjach

Z pewnością jest przeciwwskazane dla ucznia jest gadżet, faszerowany nowoczesnymi grami, programami i innymi bezużytecznymi rzeczami w nauce. Kupując podobne urządzenie, bądź przygotowany, że przynajmniej przez miesiąc wydajność dziecka spadnie, a nawet nie wzrośnie. Oddzielnie warto wspomnieć o możliwości połączenia z Internetem – zadbać o wyłączenie tej funkcji na karcie SIM, ponieważ Sam telefon można łatwo wyregulować za pomocą starszych towarzyszy. Telefon dla pierwszego roku student powinien przede wszystkim spełniać główną funkcję – zapewniać stałe połączenie z rodzicami, a nie służyć jako centrum hobby.

Inne funkcje

Przy zakupie zwróć uwagę na pojemność baterii, powinna wynosić co najmniej 1000-1200 mAh. Nie trzeba mieć nadziei, że uczeń będzie regularnie ładować urządzenie, a tym dłużej może pozostać aktywny, tym lepiej. Aparat nie ma znaczenia (przynajmniej dla rodziców), ale obecność takich drobiazgów jak podświetlenie klawiatury, antypoślizgowe ciało w ręku itd. Tylko mile widziane. Pożądane jest, aby telefon dla pierwszej klasy nie był zbyt cienki, ponieważ jest teraz modny, ale przeciwnie, ważył około 100 gramów i lekko wyciągnął kieszonkę – ten telefon komórkowy na pewno nie jest stracony, a to będzie łatwe.

Co się stało w końcu? Idealnym wyborem będzie urządzenie z klawiaturą, z co najmniej dodatkowymi funkcjami w połączeniu z wydajną baterią. Ruchomy powinien być wygodny w dłoni, nie mieć ostrych naroży i wytrzymać małe obciążenia na obudowie. Taki telefon dla pierwszej klasy pomoże Ci martwić się mniej dla swojego dziecka i wysłać go do szkoły z poczuciem spokoju. Co jeszcze rodzice potrzebują?