547 Shares 3315 views

„Metoda Gronholm”: nowoczesny dramat

Nieznane w Rosji, ale ukochana ojczyzna i dobrze znane i popularne na Zachodzie, dramaturg Jordi Galseran, dał nam wspaniałą grę „Metoda Gronholm”. To właśnie ta praca przyniosła mu popularność i, nawet film pełnometrażowy został stworzony dla niej.


Ogólna analiza

Napisał sztukę „Metoda Gronholm” 10 lat temu, ale istotne jest teraz bardziej niż kiedykolwiek. Biuro tutaj – tylko metafora, świata pogrążonego w bestialstwa, jak najbardziej wyraźnie widoczne w personelu biurowego. Praca ta może być wywołana psychologiczny kryminał – spięty, ale jednocześnie z odrobiną humoru i sarkazmu. Do końca, niemożliwe jest, aby zrozumieć, gdzie jest kłamstwo, a gdzie szczerość, bohaterowie muszą uciekać się do najbardziej niespodziewanych manewrów na końcu jest jedynym zwycięzcą. Pomysł spektaklu „Metoda Gronholm” polega przede wszystkim na odkryciu prawdy całej ludzkości, że wszystkie ludzkie w wielu z nas już dawno nie żyje, a my mamy – tylko manekiny, aktorów, codziennie zmieniają swoje role, w celu uzyskania jak najwięcej więcej korzyści we wszystkim. To nie ma znaczenia, czy przyjść na rozmowę kwalifikacyjną lub wizyta rodziców umiejętności przyszłej żony jest do stawienia się do tych, którzy chcą zobaczyć ludzi wokół ciebie. „Metoda Gronholm” wkłada maskę na bohaterów, aby odsłonić swoją prawdziwą naturę, one pokazują się, kim są.

Krótki opis fabuły

Narracja zaczyna się z faktem, że duża korporacja biuro pochodzą osoby poszukujące pracy. Oni skusić pieniądze i władzę, ale nie wiedzą, że ich w tym biurze nie ma, i wywiady będą zachowywać się. uwagę czytelnika jest narysować jasny kawałek dekoracji wnętrz. To nadziewane rekina – wydaje się, że nawiązując do zasady działania takich firm i człowieka we współczesnym świecie. Wszystko, co czeka naszych bohaterów w środku – pustego pokoju, gdzie okrutna gra rozwijać. Zebrane w jednym miejscu „gracze” zastanawiają się, dlaczego nie zostały one spełnione jeden z liderów, co robić dalej. Odpowiedzią będą się na ekranie komputera w formie pracy, i tam będzie kilka. Wszystkie postacie są podane wolność wyboru: nie chcesz – możesz zostawić. Ale to jest urojony, to nie ma odwrotu, a nasi bohaterowie nie są tak głupi, żeby stracić, nie rozpocząć grę. Głównym intrygi spektaklu „Metoda Gronholm” jest to, że jeden ze skarżących rzeczywiście maniak kaczka, to jest pracownik, a oni mają jeszcze, aby dowiedzieć się, kto to jest. Jednym z zadań upokarzających jest grać katastrofę samolotu na „graczy” umieścić na maski i przymusowych zdecydować komu dać pojedynczy spadochron. Ale to nie jest najstraszniejsze praca z nich wydawało się, chcą wycisnąć wszystko co ludzkie, które nie opuściły. W rezultacie, cały dramat rozgrywa, udręki psychiczne bohaterów potknąć na ścianie własnej obojętności.

finał

Zwycięzca może być tylko jeden, ale pytanie brzmi, kto to jest: cynicznym draniem albo dobrym człowiekiem. Współczesne społeczeństwo ukryty pod maską biurowego dramatu, paradował, ale nie każdy uglyadite widza w tym chaosie i od siebie. „Metoda Gronholm” – książka, stojący czytanie i oceny, to jest naprawdę objawieniem teraźniejszości.