480 Shares 1304 views

Piękny ulotka – to tylko

Prawie codziennie wpadamy w ręce katalogów reklamowych, ulotek, broszur. Są one rozdawane na ulicach, ruchliwych skrzyżowaniach iw supermarketach. Taka obfitość zmęczenia reklamowej i często większości ulotek idzie prosto do kosza.


Jednak właściciel firmy, starając się zwiększyć popularność swojego produktu lub usługi, to jest bardzo ważne, że każda złotówka wydawana na reklamę w końcu przynieść zysk. Ale w jaki sposób zapewnić, że pieniądze wydane na tworzenie ulotek, pracował?

Celów i środków

Tak więc, zadanie do zatrudnienia, towarów lub usług na rzecz konsumenta w jak największym stopniu. W tym celu każdy przekaz reklamowy powinien mówić dokładnie o opłacalności i niepowtarzalność oferty. Ponadto trzeba zwrócić się bezpośrednio do ich grupy docelowej. Wtedy liczba błędów jest zminimalizowane, a pieniądze nie będą już latać na wiatr.

Najprostsze sposoby rozpowszechniania informacji o przedsiębiorstwie była, jest i będzie drukowane produkty. Cena tych usług jest znacznie niższy niż w telewizji i reklamy radiowej. Ponadto klient może wybrać miejsce dystrybucji, kontrolując w ten sposób publiczność.

Ulotka i ulotka: Jaka jest różnica?

Jest to na pewno powiedzieć, że te dwa środki reklamy są różne w formie i treści. ulotka reklamowa drukowane na arkuszach małych formatów (arkusz A4 podzielony na trzy części). Wybierając papier, wolą materiału o dużej gęstości. On sprawia, że atrakcyjne ulotki i pozwala na długi czas zachować pierwotny kształt. Pod względem treści, ulotka może komunikować się informacje ogólne, lub zawierać pewne pozycje katalogu. W tym przypadku najczęściej reklamowane towary.

Choć ulotki – jest sposobem informowania o promocjach i nowych usługach. często zawiera informacje o wydarzeniach publicznych, koncertów, warsztatów znanych ludzi. donosi, że informacje na temat miejsca i czasu zdarzenia. Często wykorzystywane jako kupon ulotki dla dyskontem lub loterii.

atrakcyjne ulotki

To jest klucz skuteczność kampanii. Małe jasne ulotka zobowiązany do tworzenia pragnienie, aby utrzymać go i przeczytać go i zawarte w komunikacie powinny być zwięzłe i jasne.

Właściwy ulotka rejestracja różnić się następującymi zasadami:

  1. Informacje te powinny być logicznie rozmieszczone w kierunku naturalnego czytania od lewej do prawej i od góry do dołu. Najważniejszy jest wskazany w lewym górnym rogu. Dolna połowa ulotki szczegóły tylko wiadomość.

  2. Cały tekst powinien być czytelny i zrozumiały. Nie używać długich zdań i trudnych do zrozumienia słów. Należy pamiętać, że wiadomość może być odczytana w podróży lub podczas transportu. Człowiek z pierwszych sekundach konieczności zobaczyć na stronie przydatnych informacji.

  3. Wszystkie obrazy i tekst nie powinny łączyć się ze sobą i wymagają dodatkowego wysiłku podczas czytania. Najwygodniejszym rozwiązaniem dla oczu – czarne litery na białym tle (lub nieznacznych różnic w kolorze), natomiast białą czcionką na czarnym opony szybko.

  4. Ulotka powinna zawierać ciekawe i atrakcyjne ilustracje. Muszą wypełnić niemal całą pierwszą (strona główna). Wiadomości tekstowe mogą być umieszczone na plecach.

  5. Powinny być umieszczone w nagłówku ciekawy i rentownej oferty. Według statystyk, nasadka przeczytać wszystko. Dla człowieka, który weźmie ulotkę, będzie to kolejny powód, aby zaoszczędzić papier i dokładnie przestudiować treść.

  6. Treść ulotki powinna zachęcić konsumentów do odwiedzenia sklepu, zdarzenia, centrum serwisowym lub stronie internetowej firmy. Każdy materiał reklamowy jest wymagane, aby informacje kontaktowe przedsiębiorstwa, inaczej wszystko aktywność reklamowa ma sensu. Konsument po prostu nie można kupić produkt lub skorzystać z usługi, nawet jeżeli ma przyciągnąć firmy.

Walka z konkurencją

Niestety, umiejętnie zastosować materiały promocyjne i dostarczyć go do rąk potencjalnego klienta nie wystarcza. Ulotka – to nie jest tajną bronią, jego skuteczność jest od dawna znane, a konkurenci mogą również z niego korzystać.

Że człowiek jest zapisany ulotki, a następnie skorzystał z oferty przedsiębiorstwa, muszą być umieszczone w nim, że spowoduje maksymalne zainteresowanie. Na przykład, jeśli reklamowana dzieci kreatywne studio, na odwrotnej stronie ulotki może pomieścić prostych rzemiosła obwodów. Ta ulotka zachowa mamę, aw domu klasy kreatywnej na pewno odwiedzić wiele myśli przychodzą do co najmniej jednej lekcji za reklamodawcy studio.

Integralność – klucz do sukcesu

Nie można oszukać oczekiwania konsumenta. Oczywiście, ulotki promocyjne – jest niezawodnym narzędziem, aby przyciągnąć odwiedzających. Ale jeśli, na przykład, reklamy restauracji wskazany zniżkę na cały menu, ale w rzeczywistości zrealizowane tylko do zup i sałatek, a tekst ulotki nie ma takiego wyjaśnienia, użytkownik będzie rozczarowany. Taka reklama jest tylko zrazić klienta.

Zasady przekazywania materiałów reklamowych są dość proste. Nie należy zapominać, dystrybucja ulotek i na pewno przyniesie pożądany efekt.