502 Shares 3466 views

Seria „Bezdomna Lady”. Aktorzy i role

Seria „Bezdomna Lady”, aktorzy i roli, które są prezentowane w tym artykule, na ekrany w 2001 roku. Reżyser filmu – Marina Migunova. Aktorzy, którzy zagrali w tej serii, dobrze znany fanom kina radzieckiego.


historia

Film opowiada o losach dziewczynki od szczęśliwej rodziny, co wydarzyło się z powodu ludzkiej chciwości i zawiści za kratkami. Elizabeth Basargin ukończył Wydział Języków Obcych, przewodnika umieszczonego na pracę w agencji turystycznej. Dziewczyna mieszka w luksusowej rezydencji podmiejskiej, która dostała od swojego dziadka.

Zawód i finansowy dobrobyt wydaje się prześladować ją „najlepszą” przyjaciel. Elizabeth nie ma czasu na pracę dziennie jako przewodnik-przewodnika. Główny bohater jest uwięziony na całkowicie zmyślone się sprawy.

Z tego powodu mają bezpośredni związek Irina i jej matka pana młodego – Margarita Shekoldina. Kobieta uruchomiony przez sędziego, pełne wykorzystanie jego oficjalnego stanowiska. Krótko po tym główny bohater znalazł się w miejscach nie tak odległych, Shekoldina przyswaja jej dwór. Irina tylko marzy, by stać się związany ze sędzia jest z niczym: po urodzenie syn Shchekoldin przestaje mu wszelką możliwą komunikację.

Lata mijają. Elizabeth wraca z więzienia. Jest objęty pragnienie zemsty. Wdrożenie planów pomaga znajomość z biznesmenem Semonom Tumanskim – bohatera, zajmuje centralne miejsce w historii kilku serii filmowej „Bezdomna Lady”. Aktor, który wykonał tę rolę odgrywały różne postacie filmowe, jego kariera zaczęła się w połowie lat siedemdziesiątych.

Elżbieta staje się przypadkowy świadkiem samobójstwa żony Tumansky. Biznesmen znajdzie dziewczynę, w celu zachowania tajemnicy śmierci żony. Pomaga jej w tym wiernym asystentem Chicheryukin. Jest to kolejna ważna postać w serialu „Lady Bezdomnych”. Aktor, który grał straży Tumansky zostaną również pokrótce omówione w tym artykule.

Jest to tie film. Kto wystąpił w serialu „Bezdomna Lady”?

Aktorzy

Główną rolę wykonywane przez Irina Lachin. Boris Nevzorov grał Tumansky biznesmen w filmie „Lady Bezdomnych”. Aktor Michaił Zhigalov – Chicheryukina. Warto zauważyć, że rola żony Tumansky wykonywane Svetlana Toma – matka aktorki, która grała główną postać.

Galina Polski pojawił się przed publicznością w formie negatywnego charakteru. Słynny radziecki i rosyjski aktorka grał vzyatochnitsu Margarita Shchekoldin że w chwili wydania czasu Elżbiety do objęcia stanowiska burmistrza. Rola Irina, który zdradził Basargin, wykonywane Rimma Zyubin. Inni aktorzy "Lady Bezdomnych": Sergei Batalov Anton Mukharsky Nina Castorf Władimir Golosnyak Tatiana Szeliga.

Michaił Zhigalov, który grał jedną z głównych bohaterów, wiele lat pracy w teatrze „Współczesnej”. W aktor filmowy debiutował w 1972 roku w filmie „ostatniego dnia”. Ma ponad 40 ról. Dla nowszych projektów w jego filmografii to serię „Nadal kocham cię”, „nie rodzi się piękne.”

Irina Lachin

Pierwszą rolę aktorka występowała w wieku siedmiu lat. Lachin sławę przyniósł film "Wandering Stars", wydany w 1991 roku. Za rolę w filmie „W łonie Chrystusa”, ona otrzymała główną nagrodę na festiwalu w Polsce. Inne filmy z Irina Lachin "Legend №17", "dam sobie cud", "Sea Patrol", "Heavy Sand".