633 Shares 1672 views

Jak uzyskać licencję myśliwską: główne aspekty

Jeśli nie wiesz, jak uzyskać licencję myśliwską, koniecznie przeczytaj ten artykuł.


Polowanie licencji – jest najważniejszym i wiążącym dokumentem dla myśliwego. Co to jest? Pierwsze to nie trzeba łamać prawo, spokojnie obserwując i polowanie, co sugeruje obecność broni. Zastanowić się, czy jest to potrzebne. Polowanie licencji (można je dostać w każdej chwili) gwarantuje można kupić broń, symbolizuje swoją świadomość w zakresie bezpieczeństwa. Bilet – rodzaj licencji myśliwskiej.

Jeśli zdecydujesz się na zakup broni jedynie w obronie własnej i nie zamierza iść na polowanie z niego, łowiecką nie trzeba. Należy pamiętać, że broń, w tym przypadku można użyć jedynie na specjalnych strzelnicach lub w desce rozdzielczej, nigdzie indziej. Ważyć argumenty za i przeciw zanim zrezygnować z uzyskaniem pozwolenia na polowanie. Nie żałować później.

Polowanie licencję – licencję pewnej próbce, która jest określana przez państwa, pozwalając na polowanie prawnie. Począwszy od pierwszego lipca 2011 roku wydano nowe zezwolenia na polowanie pojedynczej próbce federalny. Jest to zamówienie o jego ekstradycję, zgodnie z którym, a procedura ma miejsce.

Jak uzyskać licencję na polowanie? W tej chwili wszystko stało się dużo łatwiejsze niż wcześniej. Na przykład, nie tak dawno temu miałem dostać nowy bilet na pięć lat. Teraz nie ma tzw datę. Bilet jest wydawana raz na zawsze, oczywiście, jeśli nie zostanie odwołany z powodu jakiegokolwiek wykroczenia. Wcześniej trzeba było dostarczyć zaświadczenie o rezygnacji z przekonaniem, jeśli jest tylko jedna, a teraz nie jest to konieczne, to znaczy, nie trzeba iść do gromadzenia dokumentów. Wcześniej trzeba było zdać egzamin na ohotminimumu, ale teraz nie jest to egzamin, wystarczy zapoznać się z regulaminem. Jak widać, wszystko stało się dużo prostsze i łatwiejsze.

Polowanie licencji otrzymasz w ciągu tygodnia, odliczanie rozpoczyna się od momentu, gdy wszystkie niezbędne dokumenty były w rękach uprawnionego organu. Emisja jest bezpłatne.
Pozwolenie na polowanie powinien zawierać informację, że dana osoba zdała wszystkie testy związane z zasadami i procedurami bezpieczeństwa dla obsługi broń do polowania. Bilet jest zarejestrowany informacji o Państwowej Duty, która ma za to zapłacić.

Teraz starają się zrozumieć, tak aby uzyskać licencję myśliwską. Najpierw trzeba złożyć wniosek, który może być wysłany pocztą lub osobiście przyniósł. Formularz wniosku jest wydawana na miejscu, ale lepiej jest mieć ze sobą już wypełnione, aby zaoszczędzić czas.

Jakie dokumenty są wymagane do uzyskania licencji polowania? Po pierwsze, to, oczywiście, paszport. Zrób kopię drugiej i trzeciej stronie. Po drugie, trzeba przynieść dwa zdjęcia, rozmiar 25 do 35 milimetrów. Zdjęcie musi być wyraźne, a osoba poważnie gołą głową i całą twarz. Po trzecie, poprzedni bilet do polowania, jeśli masz.

Po złożeniu czekać pięć dni, a otrzymasz swój nowy łowiecką. Masz przyjemność przyrody.

Jak nowa wygląda łowiecką? W nim 4 stron, nie licząc okładek i wyklejki. Przykryć zielono biletów, jej namalowany herb kraju. W centrum okładce jest napisane „Rosja”, a tuż poniżej – „łowiecką”. Nic zbędny i krzykliwe. Teraz już wiesz, jak uzyskać pozwolenie na polowanie.


Nie zapominaj, że wybiera się na polowanie, zabrać ją ze sobą. Nie łamać prawo i nie patrzeć za siebie niepotrzebnych kłopotów.