525 Shares 7990 views

Pieczenie w cewce moczowej

Jest pieczenie w cewce moczowej równie wspólnego zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Może to być objawem infekcji przenoszonych drogą płciową, poważne stany zapalne, a nawet nowotworów. Alergia na różnych detergentów, też może dać pieczenie w cewce moczowej. Jeśli pieczenie trwa dłużej niż jeden dzień, a wszystkie próby, aby złagodzić uczucie na marne, gdy jest wydzielina z cewki moczowej, objawy grypopodobne – to wszystko może wskazywać na rozwój poważnej choroby. W tym przypadku natychmiast odwiedzić urologa.


Możliwe przyczyny pieczenie i ból w cewce moczowej:

1. Chlamydia – chorobą przenoszoną drogą płciową, która jest przenoszona drogą płciową i uszkodzenie cewki moczowej i wszystkie narządy miednicy. Choroba ta może nie mieć widocznych objawów. Dzięki długotrwałej nieleczonej chlamydia wpływa na ludzkie narządy wewnętrzne, co często prowadzi do nieodwracalnych skutkach. Leczenie chlamydia, nawet na wczesnym etapie – dość długi i skomplikowany proces.

2. Rzeżączka, jak poprzednie choroby, może powodować pieczenie w cewce moczowej. To odnosi się do infekcji przenoszonych drogą płciową, przenoszonych drogą płciową i choroby, większość tego typu ma silny wpływ na organizm. Rzeżączki wpływa do cewki i może wywoływać uczucie pieczenia pęcherza moczowego, szyjki macicy, oraz dolną część z odbytnicy. To może spowodować ból, świąd i pieczenie w dotkniętych obszarach. Długoterminowe, kompleksowe leczenie koniecznie prowadzone pod nadzorem lekarza.

3. cewki moczowej – choroby dróg kanału, co daje ból i pieczenie w cewce moczowej. Nieprzyjemne odczucia mogą wystąpić zarówno podczas oddawania moczu i czas. Jeśli ból nie jest zbyt ciężka i stałej, prawdopodobne jest oznaką przewlekłego stanu zapalnego. Do ostrego bólu i mrowienia lepiej natychmiast skonsultować się urologa, ponieważ infekcja nie zatrzymać się w jednym miejscu i porusza się w górę, tym samym kontynuując trafić narządów miednicy. Jeśli choroba nie jest leczona w czasie, mężczyźni warunek ten rozwija się w prostacie, a kobiety – w przewlekłych stanach zapalnych narządów rozrodczych.

4. Rzęsistkowica – przenoszoną drogą płciową infekcja przenoszona drogą płciową. Choroba szybko daje o sobie znać. Gdy w organizmie, infekcja wywołuje zapalenie cewki moczowej, t. E ostre i silny ból piekący. Jest również uważany za objaw wyładowania z nieprzyjemnym zapachem z genitaliami. Choroba wpływa na gruczoł prostaty u mężczyzn i pochwy u kobiet, mających wpływ na dobór smaru do intymnego kontaktu. Z długoterminowego leczenia, choroba może być poważnym problemem dla płodności i poczęcia.

5. pęcherza – zapalenie pęcherza moczowego. Choroba może być również przesyłane poprzez seks, ale może również wystąpić z hipotermią, słony, pikantny i bogatej żywności, alkoholu, nadmiernej ilości słodyczy. Towarzyszą przykre objawy: tępy ból i uczucie ciężkości w pęcherzu, pieczenie w cewce moczowej u mężczyzn i kobiet, częste parcia i uczucie pełności pęcherza. Choroba może być wywołany przez inne infekcje, grzyby, bakterie E. coli. Pod warunkiem, że nie ma żadnych dodatkowych wywołujące zakażenia, zapalenie pęcherza moczowego jest leczona antybiotykami. Zwykle objawy odejść natychmiast, ale w celu konsolidacji wyników trzeba pić kurs przepisanych przez lekarza. Zapalenie pęcherza moczowego dotyczy kobiet niż mężczyzn.

6. Kamica moczowa – powstawanie kamieni w dowolnej części układu moczowo-płciowego. Choroba może wystąpić zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Podczas oddawania moczu może pojawić się ból lub pieczenie w cewce moczowej. Podczas jazdy czuł tępy ból w pęcherzu i krocza. Podczas przenoszenia kamieni wyraźne pieczenie w cewce moczowej u mężczyzn, kobiety palą mniej powszechne, większość pacjentów skarży się na ostry ból przy oddawaniu moczu. W przypadkach, gdy kamienie nie wychodzić i rosną do dużych rozmiarów, oddawanie moczu staje się trudne i możliwe tylko w pozycji poziomej. Leczenie może być medycznych lub operacyjne, praktykowane przez różne efekty na kamieniu kruszenia i niszcząc. Leczenie zależy od wielkości kamienia.

Jeśli nie można zapobiec chorobie, to lepiej, aby nie opóźniać i skonsultować się z lekarzem dla prawidłowego diagnozowania i leczenia.