142 Shares 3068 views

Historia powstania samochodu: kwestia pozostaje otwarta

Choć powszechnie uważa się, że historii pojazdu związanego z nazwiskami Karla Bentsa i Gottlieb Daimler, nie są pionierami. Nawet jeśli nie brać pod uwagę projektantów i wynalazców, którzy na długo przed pierwszym mechaniczny przewóz dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć taki mechanizm, wciąż ma wiele osób niesłusznie zostały zapomniane, ale są bezpośrednio związane z faktem, że samochody są teraz stać się integralną częścią życie ludzkie. Spróbuj oddać hołd ich pamięci i sprawiedliwości, aby podnieść zasłonę tajemnicy, która jest owiana tworzenia samochód historii.


A należy do historii pierwszego samochodu do słynnego Isaac Newton. To właśnie on w 1680 roku w swoich pismach na mechanice opisane pierwszego wózka parowa. Dzisiejsi projektanci są zaskoczeni, że w jego modelu prawie żadnych błędów i nieścisłości. Jedynym problemem wydaje się być duża presja popytowa parowy do samochodu może pójść.

W XVII wieku, był współczesny geniusz Newtona i w służbie jednego z chińskich cesarzy fizyk i astronom pochodzenia belgijskiego Ferdinand Ferbist. Tutaj jest to idea stworzenia oporowe na czterech kołach, które poruszają się z kotła parowego. Pierwszy prototyp samochodu była długość tylko 60 centymetrów, a powstał jako zabawka dla małego syna chińskiego władcy. A co najważniejsze – on z powodzeniem przeniesione.

Historia samochodu jest w pełni wyposażony w swoich odkrywców. A wśród nich tak znane osobistości, którzy żyli w XVIII wieku, James Watt – autor pierwszego stacjonarnego silnika parowego, eggo następca i uczniem Uilyam Merdok, produkcji tłokowym silniku parowym, Symington zaprojektowany silnik parowy pasażerski, który ma prawo być nazywany prawdziwym samochodem, Trevithicka, którego silnik parowy z prędkością do 8 km / h, twórców AWD Berstall dyszę pary i Hill. To właśnie na tych ustaleniach i byli Karl Benz i Daimler Henry zbudować swój pierwszy samochód z silnikiem benzynowym. Robi dygresja możemy powiedzieć, że w tym czasie, i położono historii samochodu Chrysler stworzenia siły ognia – jeden z najnowocześniejszych rodzajów samochodów.

Historia inżynierii w Rosji rozpoczęła się również w XIX wieku. Założyciele zakładach inżynieryjnych, również byli cudzoziemcami. Pierwszy z nich powstał w Petersburgu, potem w Moskwie. W połowie wieku już zaczęły działać więcej niż 25 roślin maszyna-budowlanych w Rosji. Ich wzrost jest stymulowany i rozwój transportu kolejowego i żeglugi. Główne centra inżynieryjne dodano Bałtyk i centralnych regionach Rosji.

Historia inżynierii w Rosji ma wiele wspaniałych stron, których możemy słusznie być dumni. Takie gigantów inżynierii jak Newskiego i Putilov, Briańsk i Kołomna, Sormowo i Ługańsku, Charkowie i roślin Botkinsky zapewnia, że urządzenie jest nie tylko krajowych, ale także popyt zagraniczny na technologii. Opracowany rolnej, wojsko, obrabiarka i motoryzacji. Ponieważ rewolucja przemysłowa została wykonana, a w naszym kraju.

Nowoczesne maszyny, oczywiście, nie ma porównania do powyższego okresu. Dowodem na to jest niesamowite historii pojazdu Chrysler siłę ognia, który jest reprezentatywny dla najlepszej linii amerykańskich modelach istnieje dzisiaj. Jest to samochód przyszłości, co chcę powiedzieć od razu, zerkając na niego. Jest to nieskazitelny wykonaniu, ponieważ włączenie elementów barwiących wypolerowanej powierzchni aluminium i kończąc innowacyjny program do modelowania komputerowego.