118 Shares 2864 views

Wanny akrylowe: najlepszy producent (rating). Ocena rosyjskich producentów

Nabycie akrylowych wanien – Fun, szczerze mówiąc, nie są tanie. Dlatego też, jeśli kupić przedmiot ceramiki sanitarnej, produkty powinny być możliwe do spełnienia wszystkich wymagań i potrzeb. Aby wybrać urządzenia sanitarne wysokiej jakości musi wiedzieć, kto je produkuje. Przy tym celu sporządzono szereg list rankingu producentów. Rosyjski rynek ceramiki sanitarnej jest zapakowany w wannach obu produkcji europejskiej i krajowej.

Wybierając wannę, należy skupić się przede wszystkim na producenta, ponieważ koszt instalacji wodociągowej nie jest jeszcze dowodem na wysoką jakość, funkcjonalność, niezawodność i trwałość.

A teraz patrzymy na europejskich producentów wanien akrylowych.

TM Riho

Technologia produkcji Riho wanny oparte na stosowaniu grubych arkuszy akrylowych, ich grubość osiąga 8 mm. Ale, mimo jego „tłustości”, waży trochę wannę akrylową. Który producent jest lepiej dbać o profilu środowiskowego swoich produktów, że jest to trudne. Wszystkie wyroby sanitarne mebli, że firmy europejskie są zupełnie nieszkodliwe i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie człowieka. Ponadto, produkt oznaczony warstwę ochronną, która zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i drobnoustrojów bakteriobójczych.

TM Ravak

Ravak Company ( „Ravak”) zajmuje drugie miejsce honorowe w rankingu i produkuje wysokiej jakości wanny akrylowe. Najlepszym producentem ceramiki sanitarnej w Europie zdobył najwyższą ocenę konsumentów, jak w sprzęcie „Ravak” w optymalny stosunek zawarte wieloletnie doświadczenie firmy, zgodność z międzynarodowymi standardami jakości i wysokiej jakości materiałów. Kąpiel „Ravak” są urządzenia sanitarne ciężkich, który jest używany w produkcji innowacyjnych technologii.

Jedną z nich, i sposoby osiągnięcia najlepszych rozważanych produktów różnicowania grzewcza specjalny arkusz akrylowy higienicznej do tworzenia kąpieli o tej samej grubości jej powierzchni ścian, które mają wysoką izolację cieplną.

Charakteryzuje się powłoki w kąpieli 5-6 mm akrylowych. Najlepiej producent wypełnia ELEMENT podłoże PLUMBING specjalnie obrobione włókna szklane. To nadaje wytrzymałość i sztywność jako całość. To dzięki wspomnianej technologii produkcji osiąga niesamowite wyniki wanien akrylowych wytrzymałości „Ravak”.

Asortyment kąpieli czeskiego producenta szerokie i wszechstronne – można znaleźć wiele modeli zarówno cech konstrukcyjnych, a w procesie projektowania i cenowych parametrów. Wśród wad zauważyć, że modele low-end nie są wyposażone w akcesoria, ale ten problem został szybko rozwiązany, prawda?

TM Cersanit

Cersanit – najlepszy producent ceramiki sanitarnej w Polsce zarówno pod względem jakości, a ze względu na cenę. Te polskie kąpiele mają wyższy poziom komfortu i wykwintnych form klasycznych, nienagannych miękkie linie i doskonałej wydajności. Kolekcja wanien akrylowych „Cersanit” systematycznie aktualizowany, oznacza to, że firma dotrzymuje kroku czasów i używa tylko najnowszych technologii i technik w produkcji urządzeń sanitarnych. Absolutnie wszystkie produkty są certyfikowane przez HM Cersanit posiada znaki jakości oraz 7-letni okres gwarancji nienaganną obsługę. I wanny akrylowe mają wady. Najlepszy producent wykorzystuje ultra-cienkich blach przeciwbakteryjny akrylowe, które nie pozwalają na budowę w jacuzzi.

TM Kolo

Kolo – wiodącym producentem ceramiki sanitarnej ze względu na koszty i rejestracji wzoru, który uwzględnia najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Niemieckie i holenderskie standardy jakości, wszystkie produkty pokazuje „Kolo”, w szczególności, wanien akrylowych. Najlepszy producent potwierdza wysoką jakość swoich produktów certyfikatami zgodności ISO 9002. powiększonej plus, ale są też wady, a jedną z nich jest niewystarczający poziom powierzchni kąpieli ściennych sztywności do montażu urządzeń z hydromasażem.

TM Pool Spa

Jeśli jesteś przyzwyczajony do, zawsze masz tylko najlepsi z najlepszych, to na tworzenie Pool Spa ( «basen i spa") – wanien akrylowych. Większość producentów europejskiej przestrzeni innych pozycjach rankingu uznaje się, że hiszpańska firma do swojego najsilniejszego konkurenta. W rzeczywistości, wanna „Spa Pool” – uosobieniem doskonałego komfortu.

Projekt dysponuje łazienką obejmuje instalację urządzeń do hydromasażu, dodatkowego oświetlenia i innych pomocniczych innowacyjnych detali. Produkty tej marki posiada wysoką wytrzymałość, która osiąga się stosując specjalną akrylową powlekania Lucit i zapewnić bezpieczeństwo i trwałość. Wszystkie modele wanien marki są wykonane z najnowszych stylów i innowacji, a „nadziewane” z wszelkiego rodzaju akcesoria. Obecność tych lub innych akcesoriów określony przez danego modelu kąpieli.

Inspiruje wyposażenie „basen i spa” kąpiel. Co do zasady, to standardowy zestaw zawiera chromowane pokrętła, zagłówki, zasłony prysznicowe. „Basen i spa” – supernowoczesny, najbardziej „fancy” i najdroższe wanna akrylowa. Których producentem jest lepsze „nafarshiruyte” Projektowanie i wyda swoje produkty i jednocześnie poprosić o więcej i możliwie najlepszej cenie? Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jedyną rzeczą, która może być przypisana do niedociągnięć hydraulika „Pool and Spa”. No wiesz, tym mniej zawiadomienie nie wszyscy, więc jego obiektywność jest poważne wątpliwości.

Opisaliśmy wanny akrylowe, najlepsi producenci są ujęte w wykazie znamionowej światowym poziomie. Produkty marki Riho, Ravak, Cersanit, Kolo, basen spa są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, posiada odpowiednie certyfikaty, a także liczne medale i nagrody. Europejski producent – klucz do jakości produktu i jego trwałość.

Najczęściej producenci wanien akrylowych w Rosji

Wanny akrylowe są duże zapotrzebowanie nie tylko za granicą, ale również od krajowych odbiorców. Są to kompaktowe, łatwe do przenoszenia, łatwy w instalacji, zapewnienie minimalnego obciążenia na legarach podłogowych, doskonałe utrzymanie ciepła przez wystarczająco długi okres czasu, wstrząsoodporny. Wszystkie powyższe pomagać uzyskania „powszechnej aprobaty” w Rosji.

Jeśli weźmiemy pod uwagę sanitarna krajową produkcję, Bas, Tryton, Aquatek «» Aquanet Alpen – najlepszych producentów wanien akrylowych. Ranking najbardziej znanych rosyjskich marek, na podstawie której w strumieniu świetlnym dla tysięcy sztuk mebli sanitarnej obejmuje następujące marki. Cechy jakościowe produkty krajowe nie są gorsze od tych z firm europejskich, ale ceny zdecydowanie akceptowalne. Wynika to z faktu, że wartość towarów nie obejmuje cło, cło itd. D. Plus, niższe ceny promowane federalny program wspierania krajowych producentów.

Najlepsze rosyjscy producenci wanien akrylowych: Ranking

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co producenci kąpiele odbywają się od 1 do 5 w rankingu jakości produkcji.

1. TM Bas

Bas – najlepszy producent wanien akrylowych w Rosji. cechy wysokiej jakości produktu i jego trwałość zapewnia doskonałe wskaźniki techniczne, które zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu urządzeń w procesie produkcji pochodzenia włoskiego i amerykańskiego. Podkreślamy, że en Bas z dwóch technologii. Pierwszym z nich jest włókien wzmacniających ze szkła do kąpieli z żywicy poliestrowej, a drugi – w wzmocnienia dwuskładnikowej pianki poliuretanowej, która jest całkowicie bezpieczna z punktu widzenia ochrony środowiska. Dzięki najnowszej technologii osiąga wytrzymałość i łatwość konstrukcji jako całości.

2. TM "Aquatech"

„Aquatech” – kolejny najlepszy rosyjski producent wanien akrylowych. Wykonane są z 5 mm typu akrylowego obsada, która jest kluczem do zwiększonej wytrzymałości i trwałości kąpieli. Produkt powłoka jest łatwa do czyszczenia i długi czas nie traci swój reprezentacyjny wygląd. Prawie wszyscy członkowie lineup w standardzie posiada metalową ramę i może realizować się jako „potwora na gorąco” podczas podłączania odpowiednich akcesoriów. Kąpiel „Aquatech” – idealna równowaga między ceną a jakością.

3. Triton TM

Ten tak zwany „brązu” wanny akrylowe. Ocena rosyjskich producentów na określonych produktów trzecich „Triton”, który znany jest na dość dobrej reputacji na rynku wewnętrznym kraju sanitarnej. W produkcji z zastosowaniem kąpieli materiały importowane. W sercu procesu produkcyjnego – technologii zbrojeniowych produktów z włókna szklanego z żywicą poliestrową.

4. TM Aquanet

Aquanet Wanny akrylowe są wspaniałą gamę produktów, wśród których można znaleźć produkty o różnych kształtach i rozmiarach. Punktem kulminacyjnym tej marki produktu – maksymalny komfort podczas odbierania kąpieli. Większość modeli charakteryzują anatomicznych krzywizn i możliwość podłączenia urządzenia do hydromasażu. Wanny są wykonane z polimerów akrylowych arkusza o grubości 5 mm.

5. TM Alpen

TM Alpen zawarte w liście „Top producentów wanien akrylowych”, opinii, z których najbardziej pozytywne. I to pomimo faktu, że firma jest jeszcze młody w krajowym rynku ceramiki sanitarnej. Konsumenci zauważyć produktów wysokiej jakości, jak i obecność izolacji cieplnej i właściwości izolacji akustycznej, które są określone w tehnoharakteristikah wyrobu przez producenta. Czołowe technolodzy firmy dołożyli wszelkich starań, aby zjednoczyć się w tym produkcie najlepsze, że oferowane przez innych producentów. I należy zauważyć, że cel ten może przynieść prawie pełny.

Lista firm, które specjalizują się w produkcji wysokiej jakości wanien akrylowych, można iść dalej. Tak, cieszą się dużą popularnością TM Vagnerplast kąpiel, „1Marka», Bellrado. Wybór należy do Ciebie. Zapraszam na zakupy!