724 Shares 5759 views

Na czym termin zrobić cesarskiego cięcia? Planowane i awaryjne cesarskie

Cesarskie cięcie – zabieg chirurgiczny, w którym płód i ostatni pobierane z macicy przez małe nacięcie i ściany brzusznej samej macicy. Na czym termin zrobić cesarskie cięcie, rozwiązuje się z lekarzem, ale często ta operacja nie zostanie wyznaczony przed 37 tygodniem ciąży. Wskazania do tej operacji wiele, mogą być związane ze zdrowiem matki sama lub płodu, a także nieprawidłowego położenia płodu, lub jakichkolwiek problemów, które pojawiły się w trakcie dostawy.

Na czym termin zrobić cesarskiego cięcia?

Elekcyjny cesarskie jest przypisany do lekarza w czasie ciąży, podczas gdy kobieta jest nadal widoczne w klinice położniczej. Wskazania do planowanej operacji może być niemożliwe rodzajów naturalnie lub niebezpieczne zagrażające życiu płodu lub matki. Na czym termin zrobić elekcyjny cesarskie cięcie zależy od badań, które zostały przeprowadzone nie tylko ginekolog, ale także innych specjalności specjalistów – endokrynolog, internista, okulisty, jeśli to konieczne, chirurga, ortopedy i neurologa. Te lekarze dają ich zalecenia i złożyć wniosek o możliwym sposobie dostawy, ale ostateczna decyzja o tym, jak pojawi się w świetle dziecka, jest bezpośrednio w domu opieki. Wreszcie, data transakcji jest również zestaw do szpitala. W każdym szpitalu położniczym ma swoje własne cechy pracy (techniki znieczulenia prowadzących okresie pooperacyjnym oraz termin zakończenia), więc jest zalecane, aby wybrać szpital z góry i skonsultować się z lekarzem, który poprowadzi Cię, zapytać go wszystkie swoje obawy.

Jak zaplanować cesarskie cięcie?

Operacja nazywa się rutynowe, tj. Do. Jego zaplanować z wyprzedzeniem, a lekarz, który obserwował kobietę w klinice przedporodowej, wysłać go do oddziału położniczego dla co najmniej jednego tygodnia przed przewidywanym terminem porodu. Jeśli wszystkie testy są normalne i nie ma żadnych komplikacji, data operacja wybrana jest jak najbardziej zbliżona do daty dostawy. Przed udać się do szpitala, trzeba zdać egzamin USG z płodu kardiotokografii i układ naczyniowy Dopplera między matką, łożyska i płodu. W szpitalu kobieta musi podpisać zgodę na operację i techniki znieczulenia. Na co zrobić termin planowego cięcia cesarskiego i metoda znieczulenia decyduje nie tylko lekarza, zazwyczaj tam jest nadal uważany za życzenia kobiety. Dopiero po konsultacji z nią podpisać wszelkie niezbędne dokumenty.

Jak zrobić cesarskiego cięcia?

Najbezpieczniejsza metoda znieczulenia dla dziecka i dla matki jest uważana za najbardziej rdzeniowy (zewnątrzoponowe) znieczulenie. Tak, dzień pracy jest przypisana, przy czym okres zrobić cięciu cesarskim zaplanowane, zdefiniowane, i nie przychodzi ekscytujący moment. W tym dniu nic nie może jeść i pić na dwie godziny przed rozpoczęciem operacji Kobieta robi lewatywę oczyszczającą, a bezpośrednio przed operacją umieścić cewnik moczowy. zostanie on usunięty po zabiegu na koniec 6 godzin. To musi być zrobione w celu uniknięcia negatywnych skutków ze strony nerek. Powyżej pochwie po specjalnych środków antyseptycznych przetwórczych jest w przekroju wzdłużnym ściany brzusznej, mięśni i przesuwając cięcie samej macicy, pęcherza moczowego płodu, a następnie otwarta. Dziecko jest usuwane z jamy macicy i są przenoszone do dalszych położnej przetwarzania. Macica jest zamknięta ze specjalnym gwintem. Te szwy nie trzeba strzelać, rozpuszczają się one w ciągu kilku miesięcy. Ściany brzusznej zaszywa, a także stosuje się sterylny opatrunek. Sama procedura trwa około 30 minut. dzień wyładowania zależy okres zwrotu odbywa. Zazwyczaj zajmuje to miejsce nie później niż na 7 dni. Po zakończeniu operacji jest jeszcze jakiś czas kontynuował osłabienie lub ból w okolicy stawu, ale to minie szybko. Kolejne ciąże lepiej nie wcześniej niż dwa lata plan.