900 Shares 6825 views

Kilka porad, jak zrobić dom dla lalek własnymi rękami

Dzisiejsze dzieci nie cierpią na brak zabawek. W chłopców pełnych robotów i maszyn, a dziewczęta – wszystkie rodzaje lalek i, oczywiście, wszystkich ich akcesoriów towarzyszących i odezhek. Ale wszystkie te zabawki trzeba gdzieś przechowywać. Przechowywać je w pudełku, oczywiście, jest to niewygodne. I to właśnie tu zaczyna się problem: jest to niezbędne do domu lalek. A ponieważ istnieje taka przyjemność jest bardzo drogie, wielu rodziców dziewcząt zastanawiasz się, jak zrobić dom dla lalek z ich własnymi rękami.

tworzywo

Przede wszystkim ważne jest, aby myśleć o przyszłości struktura zostanie wykonana z dowolnego materiału. Najlepszym rozwiązaniem – na budowę domu dla lalek wykonanych z tektury i sklejki. To jest proste, a najbardziej do zaakceptowania dla pieniędzy. Wymyślanie cięższej konstrukcji po prostu nie ma sensu, bo to będzie w pokoju dziewczynki, a nie rzadko jest dużo miejsca dla takich masowych zabawek.

wysokość

Dowiedzieć się, jak zrobić dom dla lalek z własnych rąk, warto pomyśleć o tym, co powinno być wysokość konstrukcji. Parterowy dom – nie bardzo praktyczne i wygodne, ponieważ istnieje kilka, które będą pasować. I lalki potrzebują i sypialnię i salon oraz łazienkę i garderobę, a czasami nawet na strychu. Idealnym rozwiązaniem jest uważany za dom trzykondygnacyjny – tam z pewnością pasuje do wszystkich, że tylko na tyle fantazji.

Okna i drzwi

Myśląc, jak sprawić, by dom dla lalek z własnymi rękami, ważne jest, aby nie zapomnieć o oknach i drzwiach. Możliwe, że dom wygląda w przekroju otwory mogą następnie być dość mała, bo lalki nie będą musieli przechodzić przez nich. Inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli w domu – małe kopia budynku: ma cztery ściany i dach. W tym przypadku, lalki muszą „przemycić” przez drzwi, więc najlepiej, aby były odpowiedniej wielkości.

przystrzyc

Rozwiązywanie pytanie „Jak zrobić dom dla lalek z ich własnymi rękami”, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły, tak aby mogła ona wyglądać jak prawdziwe. Dużą rolę odgrywają tu dekoracji wnętrz. Oprócz mebli, które zostaną omówione później, można to zrobić w domu, aby podnieść się po drabinie na drugim lub trzecim piętrze, kominek, balkon, gdzie stoi lalka może słuchać Serenada ukochanej.

dekoracja

Teatry lalkowe mają również być wypełnione różnymi przyborami gospodarstwa domowego. Kupować całe wnętrze jest po prostu nie interesuje, a co innego – robić wszystko własnymi rękami. Więc lalek lub kanapa może być zbudowany ze zwykłej kuchni gąbką, pokryte tkaniną. Szafa i komoda – od pudełka zapałek. Można zrobić kilka regałów, które zostaną zapisane książek i różne drobiazgi. Na oknach wiszą zasłony. Udekoruj pokój i obraz – jak wycinki z czasopism lub pocztówek. Jak telewizor zmieści stary prostokątny budzik, lampa podłogowa będzie VOLANCHIK pokryta tkaniną. Jeśli spróbujesz, można również zrobić kilka wazonów z kwiatami, dla którego lalka będzie wyglądać. Krzesła można kupić (to meble nie jest zbyt drogie), ale jeśli wybierzesz wszystko robić wszystko samemu, można użyć konstruktora lub matchboxes, trochę pianki i piękne skrawki tkaniny na pokrycie krzesła lub tafty. Emisja łazienka jest dość prosty: tu w plastikowe pudełka nadają się jako materiał budowlany. Aby użyć folii lustrzanej. W ogóle, jeśli połączyć swoją wyobraźnię, można wymyślić wiele różnych wariantów konstrukcji i dekoracji domu tutaj.