176 Shares 5985 views

Tworzenie bazy danych MySQL – składnik każdej stronie

Aby zbudować swoją stronę co potrzeba, aby zrozumieć, że takie bazy danych. Jeśli są nieistotne z punktu widzenia zasobów Internetu (kilka stron), to jest dość łatwe do zarządzania. I nie ma potrzeby, aby utworzyć bazę danych. Ale jeśli nestatichen projekt i codziennie rozwija, wypełnione wszystkie wielkie treści, ten ostatni warunek jest obowiązkowe. W celu zorganizowania i struktury informacji, nie należy przechowywać go w setki a może nawet tysiące plików, aby zaoszczędzić czas na wnioski o tym wszystkim i nie ma potrzeby, jak tworzenie bazy danych MySQL.


Istotą przedmiotu

Co przedstawia? Ten zestaw tabel, które są połączone ze sobą za pomocą znaku. Oznacza to, że jedna tabela zawiera wszystkie informacje (adres e-mail, nazwę użytkownika i innych). Na zarejestrowanego użytkownika strony, ale jego komentarze i wszelkie treści umieszczone zostaną one określone w drugiej. Albo inny przykład: zbierać pocztówki. Zamawiania informacji o nich, należy utworzyć pewną liczbę tabel, które i dostosowania go, co usystematyzowanie. Jest to baza danych MySQL.

System zarządzania bazami danych

Taki system nie jest statyczny. Tworzenie bazy danych MySQL zakłada Ciągły rozwój, precyzyjna regulacja, stoły obłożenie. Aby pracować z nich nie był chaotyczny i zorganizowane, stworzyć system, który przejmuje funkcje kontrolne. Takie systemy do daty, dość dużo, ale najczęściej jest to baza danych MySQL.

Lider w bazie danych

Wysoka prędkość pracy, bez wątpienia, był zaletą tego systemu nad podobnymi produktami. Tworzenie bazy danych MySQL wymaga wiarygodne, dokładne przetwarzanie informacji. Nie najmniej zaletą można nazwać wolny system dystrybucji. Kod dla tego oprogramowania jest otwarta. Jest to jakość tworzenia bazy danych MySQL z tym urządzeniem sterującym sprawia popularnością wśród webmasterów.

Praca z bazą danych

Na przykład, popularność takiego faktu może prowadzić. Powszechnie wiadomo, WordPress silnika (miliony blogów pracujemy nad tym) współpracuje również z systemem sterowania MySQL. I czy jest on zainstalowany na serwerze lokalnym lub zewnętrznego hostingu, aktualizacji informacji w bazie danych jest dość elementarne. akta Zarządzanie otwarte programy dostępne. Jeśli stworzenie bazy danych MySQL na serwerze lokalnym (komputer w domu), a następnie przesłać do hostingu jest koniecznością, a następnie te zabiegi nie powodują trudności nawet dla początkujących w tych sprawach. Eksport wszystkich tabel tak proste, jak późniejszego importu do nowo utworzonej bazy danych na hostingu.

wniosek

Powyższy ustęp jest, oczywiście, odnosi się do już generowanych danych. Jednak, aby móc stworzyć własną bazę wystarczy kogoś, kto zdecydował się pisać i tworzyć strony internetowe. MySQL ułatwi to zadanie. Aby zrozumieć algorytm, sekwencja pracy jest nadal konieczne. Początkujący webmaster musi opanować sztukę tworzenia tabel, ładowanie danych do nich pobierać informacje z tam i kilka innych sztuczek.