588 Shares 9412 views

Kończąc stoki, wybierz

Nachylenie – to część ściany, które bezpośrednio dotyka ekranu. To w dużej mierze zależy od konstrukcji i ochrony całego mieszkania od wpływów zewnętrznych. Dlatego stoki skończyć – ważny punkt naprawy. To przyczynia się do komfortowego pobytu w pokoju.


Dostarczyć tras powinna być jakościowa. Niezależnie od tego, czy mieszkają w starych lub przenieść się do nowego mieszkania. Jeśli są pęknięcia, wygląd będzie zepsute w tej wyjątkowej części okna. W dzisiejszych czasach istnieje wiele materiałów do dekoracji: różnorodność tynki, płyty gipsowe, wszystkie rodzaje paneli. Istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru. Duży zakres cen nie jest obciążeniem dla budżetu rodzinnego.

To jest, co do zasady, każdy może zrobić. W Internecie istnieje wiele materiałów na ten temat. Ale lepiej jest powierzyć tę poważną sprawę profesjonalistom.

stoki wykończeniowe nadać oknu estetyczny wygląd, dodatkowe ciepło i barierę wilgoci, w celu ochrony przed hałasem z ulicy.

Jakość wykończenia zawsze zajmuje dużo czasu i wysiłku. Nawet mistrz wytwarzania nachylenie plastiku wydać około dwie godziny czasu. A jeśli w ukończeniu użyć tynku lub płyt kartonowo-gipsowych, a następnie zajmie około trzech godzin, a wciąż potrzebują więcej czasu, aby malować na następny dzień (przed tym nachylenie musi być całkowicie suchy).

Pomyślmy z jakiego materiału jest najlepiej zrobić nachylenie:

– Nachylenie z gipsu lub z tworzywa sztucznego, płyty gipsowo-kartonowe na izolację ma zasadniczo identyczne parametry.

– We wszystkich przypadkach sama i stawy okna są zabezpieczone i szczelne.

– Na mocy tynku jest lepszy od innych materiałów.

– W porównaniu do kosztów prac wykończeniowych stoki tynk będzie nieco droższe w stosunku do tworzyw sztucznych i płyt kartonowo-gipsowych.

– W praktyce wyższości należy podawać z tworzywa sztucznego, ma gładką powierzchnię, nie boi się wody i łatwe do czyszczenia.

– Making nachylenia paneli PCV nie wymagają do pracy na dekoracji tapety na obwodzie okna.

Jednak, aby w pełni zrozumieć, co chcesz zobaczyć w domu, można zobaczyć przykłady w Internecie lub z przyjaciółmi.

Najczęstszym rozwiązaniem jest zdecydowanie plastikowym wykończeniem. Co do zasady, ludzie są za pomocą okna pcv, więc nie jest połączeniem materiałów. I gruzu po instalacji nie jest dużo.

W tej postaci, jest jedna rzecz, która nie powinna zostać przełożona. Furnish tras musi być zrobione tak szybko, jak to możliwe. Montaż okien na obwodzie otworu traktuje się piany. Jeśli nie jest uszczelnione natychmiast pod wpływem warunków atmosferycznych (deszcz, słońce), to załamuje.

drzwi stoki wykończenie wykonane prawie na podobnej zasadzie. Tylko materiały potrzebne do podjęcia na powierzchniach zewnętrznych. To samo można powiedzieć o tego typu pracy jako dekoracja tras zewnętrznych.

Na zewnętrznej stronie potrzebuje bardziej starannego traktowania szwach. Należy zwrócić szczególną uwagę na to. Uszczelniacze wziąć tylko odporne na zimno i wodoodporna (więc wykluczyć przenikanie wody i na zimno).