538 Shares 5000 views

Sanatorium „Nadzieja” (Rostów nad Donem): zdjęcia, numer telefonu, opinie

Sanatorium „Nadzieja” znajduje się prawie w centrum miasta Rostów nad Donem, w zalesionej okolicy, która zajmuje całe 18 akrów. Pomimo faktu, że znajduje się w granicach miasta, można nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia. Emerytalnych ma swoje własne źródło wody mineralnej, która sprzyja gojeniu różnych chorób. Ponadto zaleca się, Pyatigorsk Research Institute. Dlaczego należy kupić bilet do sanatorium „nadzieja”? Rostów nad Donem – wielkie miasto, ośrodki zdrowia są rzadkością, ale „Nadzieja” jest uważana za chyba najlepszy z nich.


Historia sanatorium

Jego praca to przychodnia rozpoczęła się w 1981 roku. W 2010 roku budynki zostały zrekonstruowane. Obecnie wszystkie procedury były przeprowadzane na drogiego sprzętu importowanego przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Materiał i medyczne wyposażenie są ciągle ulepszane. Jest to na pewno powiedzieć, że pensjonat „Nadzieja” – połączenie z długiej tradycji leczenia uzdrowiskowego, komfortu i nowoczesnej terapii. Odwiedzając go, miniemy najbardziej skuteczną kurację. Zdjęcie „Nadzieja” sanatorium widać w tym artykule poniżej.

profil medyczny

Główną specjalizacją centrum jest leczenie układu mięśniowo-szkieletowego i choroby serca. Ponadto, można dostać bilet tutaj ludzi z chorobami układu sercowo-naczyniowego i ginekologicznych i problemy układu mięśniowo-szkieletowego, nerwowego i układu oddechowego.

Leczenie układu mięśniowo-szkieletowego

W obiekcie jest skuteczne w leczeniu tych chorób układu mięśniowo-szkieletowego, takie jak:

 1. Polyarthrosis, zapalenie stawów, zapalenie wielostawowe.
 2. Osteochondrosis.
 3. Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.
 4. Dna moczanowa.
 5. Kręgosłupa.
 6. Zmiany chorobowe krążków międzykręgowych.
 7. Bolesne stany po usunięciu przepukliny kręgosłupa.
 8. Konsekwencje złamania.
 9. Skolioza pierwszego i drugiego stopnia.
 10. Choroby mięśni i ścięgien, i inne.

Leczenie chorób serca

Bilet tutaj warto kupić dla osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego, takich jak:

 1. Zawał mięśnia sercowego.
 2. Angina pierwszego i drugiego stopnia.
 3. Choroba niedokrwienna serca.
 4. choroba naczyniowa.
 5. Nadciśnienie.
 6. Niedociśnienie.
 7. nadciśnienie wtórne i t. D.

Leczenie układu hormonalnego

Ponadto, specjaliści Ośrodek zapewnić leczenie zaburzeń odżywiania i zaburzeń metabolicznych:

 1. Skazą mlekowy.
 2. Podstawowym otyłość.
 3. Cukrzyca.
 4. Choroby tarczycy (nadczynności, niedoczynności).
 5. Nadczynność i niedoczynność tarczycy.
 6. Angiopatia cukrzycowa, i inni.

Leczenie chorób układu nerwowego

Sanatorium „Nadzieja” (Rostów nad Donem) posiada wszystkie niezbędne środki w celu utwardzenia zarówno obwodowego i autonomicznego i centralnego układu nerwowego. Tutaj należy zdecydowanie się u pacjentów z:

 1. Rwa kulszowa i radiculoneuritis.
 2. Porażki Trinity nerw.
 3. Radikulopatii i neuropatia.
 4. Mózgowe miażdżycy.
 5. Zaburzenia krążenia mózgowego.
 6. plexitis słonecznych i tym podobne. D.

W centrum można przejść rehabilitację po urazie mózgu i poliomyelitis, ale dopiero po 3-6 miesiącach.

Gyniatrics

Sanatorium „Nadzieja” (Rostów nad Donem) – wspaniałe miejsce do wyleczenia:

 1. Przewlekłe zapalenie narządów płciowych.
 2. Zrosty otrzewnej miednicy.
 3. Przewlekłe parametritis i perimetrity.
 4. Zaburzenia cyklu miesiączkowego.
 5. odchylenie macicy.
 6. Patologiczny punkt kulminacyjny.
 7. Zaburzenia czynności jajników, bezpłodność i więcej.

Leczenie oddechowego

Ośrodek doświadczonych lekarzy, aby pomóc pacjentom radzić sobie z przewlekłym zapaleniem krtani i gardła, przewlekłe zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i astmy, różnego rodzaju choroby zawodowe płuc (krzemową, bawełnianą, i tak dalej. D.).

procedur medycznych

Pensjonat oferuje mieszkańcom następujące procedury medyczne:

 1. Odbieranie wody mineralnej.
 2. Terapia magnetyczna i laserowe.
 3. Wdychanie.
 4. Shungitoterapiyu.
 5. Wizyty w komorze solnej.
 6. Klimatoterapia.
 7. Aerophytotherapy.
 8. Podwodny trakcja kręgosłupa.
 9. Leczenie błotem Tambukansky jeziora.
 10. Odbieranie koktajli tlenowych.
 11. Terapia trakcyjna.
 12. Masaż i więcej.

Za dodatkową opłatą, można przejść przez akupunktury. Wykwalifikowani specjaliści z sanatorium prowadzącego zajęcia w holotropic oddechem i jogi, udzielają porad na temat zdrowego stylu życia.

Specjalne programy leczenia

Między innymi, następujące specjalne programy leczenia zaprojektowane w ośrodku:

 1. Oczyszczanie organizmu z toksyn.
 2. rehabilitacja Endoecological.
 3. Czczo.
 4. Cardiac monitoring.

lekarze emerytalnych

Do leczenia turystów w najbardziej oglądanych specjalistów ośrodka o różnych profilach: terapeutów, neurologów, fizjoterapeutów, dietetyków, lekarzy i funkcjonalnych ultradźwiękowych diagnostyki, pediatrów.

Zakwaterowanie w pensjonacie

Jego ośrodek wypoczynkowy „Nadzieja” w Rostowie oferuje komfortowe, wyposażone we wszystkie niezbędne jedno- i dwuosobowych pokoi klasy economy, standard, deluxe i junior suite. Pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę oraz telefon. Przebywanie w pomieszczeniach klasy ekonomicznej mogą skorzystać z łazienki, w przeliczeniu na bloku. Pokoje, począwszy od standardowej klasie, wyposażony w klimatyzację i sejf. Łazienki są dostępne w każdym pokoju. Pokoje sprzątane są codziennie od wszystkich klasach. Ręczniki i pościel zmieniane pokojówki raz na pięć do siedmiu dni. Projektowanie pomieszczeń jest wykonany w delikatnych, pastelowych kolorach.

Posiłki w sanatorium

Śniadanie w sanatorium „Nadzieja” jest wliczony w cenę. Obiad, podwieczorek i kolację należy zamówić oddzielnie. Codzienne menu składa się z mięsa, ryb i produktów mleczarskich, świeżych owoców, warzyw i ziół, słodyczy. Sanatorium „Nadzieja” posiada dużą jadalnię z 250 miejsc, aranżacja wnętrza nie jest gorszy restauracji. Urlopowicze serwuje głównie dania kuchni rosyjskiej.

W razie potrzeby, renta można zamówić trzymając spotkań firmowych i społecznych oraz seminaria biznesowe. Są to komfortowe pokoje na 50, 100 i 500 osób.

infrastruktura sanatorium

Sanatorium „Nadzieja” (Rostów nad Donem) oferuje szeroką gamę rozrywek: można zagrać w bilard, spędzać czas na parkiecie, aby zobaczyć trendy w kinie sali koncertowej, poćwiczyć w doskonale wyposażonym kompleksem sportowym lub zacisnąć mięśnie w siłowni. W hotelu działa biuro informacji turystycznej.

rosyjski kąpiel

Ośrodek może odwiedzić rosyjski kąpiel. Korzyści jej zdrowie jest znany od czasów starożytnych. Miejscowy rosyjski dotyczy typu łaźni parowej, a więc temperatura w nich nie jest zbyt wysokie, a wilgotność dochodzi do 100%. Po jej wizyta poprawia kondycję skóry, staje się elastyczne mięśnie, uczucie zmęczenie znika i przez pory ciała pochodzą wszystkie szkodliwe substancje.

Łaźnia

Nie zapomnij sanatoria i egzotyki kochanków, którzy chcą odwiedzić dostępne w pensjonacie „Nadzieja” łaźni tureckiej. Temperatura powietrza jest większa niż w Rosji i wilgotności poniżej. Wczasowiczów czekają na prawdziwe zanurzenie w orientalnej baśni.

centrum rozrywkowe „Babilon”

Sanatorium „Nadzieja”, który podsumowuje pozwalają nam ocenić go jako wspaniałe miejsce na pobyt, położony zaledwie dwa kilometry od słynnego Rostów centrum rozrywki „Babylon”. To może iść samodzielnie lub z całą rodziną. W centrum odwiedzić sala bilardowa, kawiarnia lub jedną z wielu kin. Małe podróżujący będą mieli luksusowe centrum zabaw „Babilon”: mogą zrobić ekscytującą podróż przez niekończące się dżungli, jeździć na rollercoaster, grać basen wypełniony kulkami, itp …

Recenzje emerytury

Znawcy komfortu i przyjemnego pobytu musi odwiedzić Rostov, sanatorium „Nadzieja”. Opinii o nim tylko pozytywne. Goście mówią, zadbany teren, cisza i spokój, który panuje tutaj. Wielu ludzi podoba się fakt, że basen i sauna wliczone w cenę. Obozowicze są wygodne i że obok pensjonatu znajduje się parking strzeżony. Goście zaznaczyć uprzejmości personelu i komfortowe pokoje.

Sanatorium „Nadzieja”: jak się tam dostać

Pensjonat znajduje się pod adresem: Obwód rostowski, Rostów nad Donem, ul. Podjazd, dom 55. Osoby pragnące odpocząć trzeba będzie jechać do powierzchni kwadratowej 2-gie pięciolatki w parku. Stąd do centrum miasta można dojechać autobusem. Ośrodek położony jest w odległości zaledwie 200 metrów od przystanku. Samochodem powinny wprowadzić do skrzyżowania z ul. Pogodin niedaleko szpitala-2 awaryjne i tylko kilkaset metrów widać „Nadzieja” sanatorium.

Telefon: +7 (863) 245-99-73, czekając na wezwanie przez całą dobę. Przez dodatkową liczbę 245-23-18; 245-20-22 Będziesz otrzymywać informacje o infrastrukturze, metody leczenia, koszt pokoju i tak dalej. D.