727 Shares 5298 views

Jaki jest błona dziewicza. Porady dziewice

Pochwa zamyka tkankę łączną – błony dziewiczej lub błony dziewiczej (która otrzymała swoją nazwę na cześć greckiego boga małżeństwa – Gimeneusa), które w zależności od indywidualnych cech fizjologicznych każdej dziewczyny jest różny w lokalizacji, szerokości i grubości. Rodzaju, pod warunkiem, że główną funkcją pełnioną przez błoną dziewiczą – ma na celu ochronę przed przenikaniem pochwy bakterii. Tak więc, błona dziewicza to nie tylko symbol dziewictwa, ale służy również do ochrony i zachowania zdrowia kobiety.

Hymen częściowo lub całkowicie zniszczone podczas stosunku płciowego, że współczesna medycyna nazywa „defloration”. Od czasu do czasu zdarza się, że to tkanka łączna jest tak gęsta, że zapobiega aktu seksualnego, o ile jest to konieczne, aby wyciąć chirurgicznie.

Objawy pozbawienia dziewictwa

Jeden pierwotny charakterystyki strat może być obecność małej ilości krwi z arkusza i bólu w pierwszym kontaktem seksualnym. Ale potem znowu, cały szczególnie indywidualnie, ponieważ nie wszystkie z utratą dziewictwa towarzyszy bolesnych doznań lub krwi. Czasami nawet podczas pierwszego intymności dziewczynka może przeżyć swój pierwszy orgazm pochwowy życia.

Porady dziewice

Być może płyta główna dla pierwszej nocy i pierwsze doświadczenia seksualne – mieć pewność, że naprawdę chcesz. Zrelaksuj się i pozwól sobie, w dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu, w rękach swojego partnera.

W celu stworzenia bardziej jednorazowego i romantyczną atmosferę, można zapalić świece, włącz romantyczną powolnym muzyki. Przedtem, wziąć kąpiel z relaksujących olejków eterycznych i wypić ciepłą herbatę.

Nie zapomnij o znaczeniu gry wstępnej. Aby rozpocząć z tańcem na powolny taniec, delikatnie pieszcząc się wzajemnie lub zrobić masaż erotyczny masaż przy użyciu kremu lub olejki eteryczne.

Ważne jest, że dziewczyna była bardzo podekscytowana. Jeśli to konieczne, należy użyć smaru.

Zająć wygodną pozycję. To może być pozy „jeźdźca” (kobieta na górze) i proste „misjonarza”. Najważniejsze, że obaj partnerzy czują się komfortowo. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu i cierpliwości, bo czasem po raz pierwszy nie może się zdarzyć.

Seksuologów zaleca powstrzymanie się od nadużywania alkoholu do utraty dziewictwa z tego prostego powodu, że ze względu na to , że naczynia krwionośne rozszerzają. W rezultacie we krwi może być większa.

W przypadku utraty krwi dziewictwa z pomocą bordowym, to najprawdopodobniej jest to krew z szyjki macicy. W tym przypadku, pilna potrzeba, aby zobaczyć się z lekarzem.

Ponadto, równie ważne jest, aby zwrócić uwagę na ilość krwi. To nie powinno być większe niż w pierwszych dniach miesiączki. Ponadto, krew może przejść do jednego lub dwóch dni. W takim przypadku, jeśli krwawienie po stosunku towarzyszy ból, należy natychmiast skonsultować się z ginekologiem, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia narządów wewnętrznych.

Do tego czasu, aż krew przestała, pożądane jest, aby uniknąć kolejnej stosunek seksualny. I wreszcie należy pamiętać, że dobry seks – to bezpieczny seks! Więc zadbać wcześniej o prezerwatywy lub inne metody antykoncepcji.

Hymen. prawdziwe fakty

  • 1 spośród 1000 kobiet urodzonych bez błony dziewiczej.
  • U 44% kobiet, pierwszy stosunek płciowy towarzyszy małej utraty krwi.
  • Możesz stracić dziewictwo i podczas uprawiania sportu (jazda konna, gimnastyka, podczas jazdy na rowerze).
  • Korzystanie tampony mogą przypadkowo dziewica pasek sam.
  • Zdarza się, że ciąża może wystąpić nawet wtedy, gdy błona nie jest uszkodzona, ale tylko rozciągnięte.