80 Shares 1519 views

To miejsce, gdzie słońce

Wschód i zachód słońca – to naprawdę wspaniały obraz. W całym swoim pięknem jest ustawiona na otwartej przestrzeni – w kraju, zwłaszcza w zakresie i na morzu. Ta część horyzontu, gdzie słońce wschodzi i zachodzi, pomalowane w kolorze karmazynowym, jakby niewidzialna artysta magiczny pędzel przychodzi do nieba.


Gdy słońce wschodzi?

Wcześnie rano wschodnim horyzoncie powoli zaczyna się rumienić – zajmuje się świtu. Noc ustępuje miejsca stopniowo rozjaśnia dzień, a świt bardziej ogniste światło wypełnia niebo dolnej krawędzi.

Następnie, z powodu tej części horyzontu gdzie wschodzi słońce, powoli wydaje się górną krawędź jego dysku. Idąc w górę, zwiększa rozmiary, nie jest całkowicie stawienia się przed przebudzeniem ziemi w jego królewskiego blasku. W tej chwili nie ma wrażenie, że jest jak ogromna kula ognia, która unosi się nad jego powierzchnią. Ale to nie trwało długo. Słońce, przechodząc od lewej do prawej, zaczyna rosnąć nad horyzontem. Jego czerwony kolor zmienia się na pomarańczowy, a następnie do żółtego. Wymiary światła zmniejsza się, osiągając najwyższy punkt nad horyzontem, wygląda jak mały jasnożółtego piłki.

Gdy słońce idzie w dół?

Po osiągnięciu najwyższego punktu jego lokalizacji, słońce zaczyna droga w dół bez zmiany kierunku ruchu. Niższa spada, późnym popołudniem niebo wyraźniejszy obraz powtórzył poranną wspinaczkę. Część horyzontu gdzie słońce zachodzi, malowane w kolorze czerwonym i ognisty, a sama płyta staje się coraz bardziej. A teraz szaleje ogień płonie słońca na skraju nieba, oświetlając go aż światło znika za horyzontem. Ten fascynujący spektakl, i bardzo piękne. To inspiruje artystów do malowania i romantycy szukać przygody.

Jeśli zapytać, gdzie słońce zachodzi, wszystko odpowiedź – na zachodzie, jak, rosnące na wschodzie, to sprawia, że krąg na niebie, siada ponownie i kontynuuje ruch po drugiej stronie Ziemi. W rzeczywistości, to jest stałe i jest to nasza Ziemia obraca się wokół swojej orbity.

Dlaczego malowane niebo o wschodzie i zachodzie słońca?

Jak wiemy, że Ziemia jest otoczona przez środowisko AIR – atmosferę, rozciągający się na około 1000 km. W dolnych warstwach ma większą gęstość. Im wyższa od powierzchni ziemi, a więc wskaźnik będzie mniejsze, a bardziej rozrzedzone atmosferze.

Naukowcy określić grubszej warstwy poduszki powietrznej, dolne belki przechodzi przez siebie, i odnosi się głównie do emisji koloru niebieskiego i zielonego, nie można tego powiedzieć o czerwony, pomarańczowy, żółty światła.

W miejscu, gdzie słońce wschodzi i zachodzi, znajduje się w niższych warstwach atmosfery, to wygląda na dysku iw tym okresie czerwony i szkarłatu. Podnoszenie wtedy bardziej rozrzedzone warstwy słońce zmienia kolor, staje się lżejsze i bardziej żółty.

Co się dzieje na biegunach?

Polacy północ i południe są uważane za unikalne miejsca naszej Ziemi. Dzienny zasięg jest podzielona na dzień polarny (178 dni) oraz nocy polarnej (187 dni). O zasadności biegunów nie pytaj „gdzie zestawy słońca” i „Jak to zjawisko.”

Okazuje się nimi tylko raz w roku jest rosnąca i ustawienie. Na biegunie południowym wschodzi słońce we wrześniu, w dniu w jesiennej równonocy, i przychodzi w marcu w równonocy wiosennej. Na Biegunie Północnym , wszystkie te rzeczy dzieją się na odwrót. Ta część świata, gdzie słońce wschodzi i zachodzi w marcu i we wrześniu.

Jak słońce?

Nasza planeta Ziemia jest znikoma wielkość w stosunku do słońca. Codziennie nezhimsya w jego promienie i oglądać wschody i zachody słońca, ale to, co wiemy o tej wspaniałej gwiazdy?

Mając do czynienia z drogą wzrostu i gdzie słońce zachodzi, spójrzmy na to, co składa się.

Ten skrzep gorący gaz w postaci gigantycznej kuli, wewnątrz którego jest stale poruszającej plazmy składające się z różnych gazów. Korzystnie, wodór, hel.

Tradycyjnie, struktura słońce, naukowcy są podzielone na 4 części:

  • Rdzeń (część środkowa), gdzie reakcja jądrowa, czyli wodoru, pieczenie, zamienia się w helu;
  • strefę promieniowania, w którym gazy poruszać umiarkowanie przez przeniesienie energii z jednej warstwy na zewnątrz;
  • strefa konwekcyjnego składa się z szybko przemieszczających się gazów;
  • Region atmosfery, która rozciąga się daleko poza widoczną część świata i w ciągu słoneczna Eclipse pojawia się jako perłowym halo – koroną.

Wszystko w naszym życiu dryfuje, ale pozostaje niezmieniona codziennie wschodów, przenosząc swoją niebiańską drogę przez wiele miliardów lat.

W tym artykule odkryli wiele faktów o tym, gdzie słońce wschodzi i zachodzi. Mamy nadzieję, że ta informacja była przydatna i interesująca.