513 Shares 6917 views

Czerwona broda – stylowe, modne i nowoczesne

W dzisiejszym świecie, ciemne włosy, czerwona broda, a nawet niedbały zarost stał symbole brutalnego człowieka. Trendy w świecie mody pozwolił mężczyzn zapomnieć o twarzy ogolony i dyktować im wizerunek myśliwego lub podróżnego.


Styl i męskość w jednej osobie

Szczególnie popularny zdobył czerwoną brodę. Podkreśla korzyści jasny wygląd każdego człowieka. W dawnych czasach, na przykład, w Asyrii, nawet istniały grupy ludzi, którzy nazywali siebie „czerwone brodatych mężczyzn”, którzy mają wspólny cel i, oczywiście, ten sam kolor zarost. Są one specjalnie rozwijać długą wąską brodę i przyciemniane je w żądanym kolorze z henny. Jednocześnie Egipcjanie mieli kult gladkovybritogo twarz, a czasami całe ciało. Rudobrody Słowianie uważane za oznakę niechlujstwo, car Piotr I nawet wydał dekret zakazujący nadmiar włosów na twarzy, a nawet jego własna ręka odcięta brody bojarów. W chwili obecnej, każdy człowiek, który decyduje się golić czy nie.

To zajmuje się również

Pomimo faktu, że bardzo duży odsetek chłopców są obecnie preferuje lekki nieogolony, to nie znaczy, że dbać o siebie nie jest konieczne. Wręcz przeciwnie, wąsy i broda nie wymagają mniej uwagi niż twarz gładko ogolony. Nie jest każdy człowiek, który pragnął być brodaty mężczyzna, w stanie zrealizować swoje marzenie w rzeczywistość. Chodzi o to, że zarost rośnie na różne sposoby, a zdarza się, że zamiast luksusowego brodą okazuje niezrozumiałe rzadką roślinnością, która nie ozdobić prawdziwego mężczyznę. Z drugiej strony, w niektórych rośnie tak gęsty, że bardzo trudno jest dbać o to, to zajmuje dużo czasu.

Warunki korzystania z opieki dla broda i wąsy:

  • Jeśli nadal dość młody, ale już chcesz nosić brodę, spróbuj najpierw pozbyć się nastoletnich pistoletu. W tym celu konieczne jest, aby stale przed golić zarostu nie staje się sztywna i mocna.
  • Dobrze wiedzą, czy zapuścić brodę, aby pomóc … Tylko w brodę. Tylko wtedy stanie się jasne jak rosną włosy, rzadkie lub gęste są, gdzie jest „łysy” przestrzeni, czy to będzie zrobić, aby stawić czoła.
  • Wybierz formę brodą pomoże doświadczonego fryzjera, który zrobił z zaniedbany roślinnością, prawdziwe arcydzieło. Weź pieniądze na pierwszej wizycie, wierz mi, to wynik jest warto.
  • Jak często trzeba dostosować kształt brody, to zależy od tempa wzrostu włosów. W każdym przypadku co najmniej raz w tygodniu, a nawet częściej, będzie się mieć do wykończenia i upraw niedokładne i zbędne owłosienie. Nie zapomnij użyć specjalnych narzędzi dla skóry, aby pozbyć się drażliwość.
  • Bródka powinny być umyte. Często z detergentem. I codziennie rano trzeba odświeżyć, nadać mu pożądany kształt po śnie.

Czerwona broda – znak dobroci?

Kształt i kolor roślinności na twarzy jako całości i określić charakter użytkownika. Uważa się, że kolor czerwony jest znakiem otwartym usposobieniu i wielkim mentalności. Blond włosy scharakteryzować jako osoby w zakresie obliczania i zimno. Czerwona broda często „osiada” dobrych i przyjaznych ludzi. Wyróżniają się one ich jasności i indywidualności, ale ponieważ często są one postrzegane nie jako inni. Są i temperamentu, jak mecz, zaraz wybuchnąć w każdej bodźca, ale również schłodzić szybko. Jednak nigdy nie zobaczysz zły człowiek z brodą czerwonego koloru. Tacy ludzie cieszą się dużą popularnością wśród płci żeńskiej, a zatem są rzadko sami.

Z jakiegoś powodu ona ryzheet?

Często zdarza się, że mężczyzna z rudą brodą – brunetki czy blondynki. Dlaczego tak? Oto kilka powodów:

  • Indywidualne mężczyzna nachylenie ciała;
  • .. Jeśli w ojca rodziny, dziadek, itp miała rude włosy, wysokie prawdopodobieństwo, że ten kolor zostanie przeniesiony w drodze dziedziczenia;
  • mieszanka ras i narodowości odgrywa ważną rolę, zwłaszcza w pokrewnej alianckiej Nord i Europejczyków;
  • czasami czerwona broda brunetka czy blondynka świadczy zaburzenia hormonalne w organizmie, w szczególności redukcję testosteronu.

Częściej jednak nadal odgrywa ważną rolę jest czynnik genetyczny. W tym przypadku, do koloru włosów w różnych częściach ciała odpowiadają wielu genów, z których każdy określa jaki rodzaj melaniny jest produkowane w brodę i wstrząsy włosów na głowie.

Strona naukowa emisji

Jednocześnie naukowcy wyjaśniają ryzhenie włosów wyjątkowy szesnasty chromosom, w którym okazało się, około dziesięciu lat temu. Że zawiera jakiś kod, który jest odpowiedzialny za dystrybucję „kolorowanie” imbir substancji w organizmie mężczyzny. I gdzie włosy blond lub ciemny zarost mogą rosnąć na czerwono.

Reddishnesses pozbyć się włosów, jeśli są kolory się nie podoba, za pomocą konwencjonalnych metod jest prawie niemożliwe. Istnieją tylko dwie możliwości: albo do malowania farbę do włosów i golić brody to wszystko. I możemy zauważyć, że bez względu na to, jak ważny był twój wygląd, mimo wszystko, ważniejsza niż wewnętrzne piękno!