809 Shares 9891 views

Laptop Lenovo Ideapad G700

Dziś mówimy o laptopie Lenovo Ideapad G700. Jego długo producent podjął już silną pozycję na rynku. Ta chińska marka wypełniony we wszystkich sklepach ze swoich produktów. I to nie jest na próżno. Lenovo produkuje wysokiej jakości i tanich laptopów. Wśród nich jest nasz dzisiejszy bohater.


wygląd

Laptop Lenovo Ideapad G700 (59387365) – jest to świetny wzór urząd, który jest przydatny zarówno do pracy jak i rozrywki. Za swoją cenę to dobrze radzi sobie z potrzebnych funkcji. Jeśli chodzi o design, notebook ma akceptowalny wygląd. Obudowa wykonana jest z cienkiej plastikowej szarości. On sprawia wrażenie aluminium. Ponieważ ciało jest wykonana z tworzywa sztucznego, odciski palców i różne punkty stale widoczne. Podstawowe szczegóły przenośnego jest również wykonana z konwencjonalnych tworzyw sztucznych. Zawiasy na monitorze jest wykonywany bardzo jakościowo, pokrywa otwiera się i zamyka się łatwo, ustalając swoją pozycję. Przycisk na klawiaturze całkiem przyjemny w dotyku. Po lewej stronie komputera, istnieje kilka portów i złączy. Tu występuje jako VGA, a wyjściami HDMI. Ponadto, notebook jest wyposażony w port USB do szybkiego 3.0. Mimo że mieści się bardzo niewygodne. On zamyka gniazdo kart oraz port Ethernet. Na pasku znajdują się dwa porty USB 2.0, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, napęd DVD oraz złącza do zamka na wieczku.

Interfejsy i sterowanie

W odniesieniu do komunikacji, Lenovo Ideapad G700 posiada moduł WLAN w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz. Obsługuje bezprzewodowej 802.11 b / g / N. Ze względu na małą częstotliwość odbioru sygnału na laptopie bardzo słaby. Ponadto, port LAN nie obsługuje sieci Gigabit. Mapa działa przy prędkościach od 10 do 100 Mbit / s. Urządzenie wejściowe w tym modelu, jest ergonomiczna klawiatura Lenovo AcuuType. Ze względu na zakrzywionych klucze, dane wejściowe jest bardziej wygodne, ale to jest warte przyzwyczaić. Biorąc pod uwagę wielkość 17-calowy, byłoby pożądane, aby zwiększyć odległość między liter i cyfr na klawiaturze. Chociaż ogólnie można powiedzieć, że jest to dość wygodne. Touchpad ma szorstką powierzchnię i dwa oddzielne przyciski do wprowadzania danych. Palce na powierzchni nie jest dużo poślizg, zapewniając dokładne bole wejściowego.

pokaz

Lenovo Ideapad G700 (59387364) ma 17,3 calowy przedłużenie ekranowego 1600×900 pikseli. Jest ona produkowana przez firmę Samsung. Ponieważ jest to opcja budżet, technologia TN ma ograniczone kąty widzenia. Kolory są przesyłane z niedostatecznej jasności. Cień na zdjęciu jest zdominowany przez niebieski. Tak więc obraz jest cichy zimno. Współczynnik kontrastu jest zbyt niska, tylko 279: 1. Ze względu na błyszczącą powierzchnią ekranu uniemożliwia korzystanie z niego na ulicy. Wzory migotać, z powodu której obraz nie jest prawie niewidoczne. Wydajność na laptopa biurowego jest więcej niż wystarczająco.

Autonomia i funkcje

IdeaPad G700 wyposażony w procesor 2020 Pentium M taktowany 2,4 GHz. Procesor jest zbudowany na najnowszej nanotechnologii, a dwa rdzenie wykonuje świetną robotę z ich zadań. Ta karta posiada doskonałą wydajność. Przy takiej zintegrowanej karcie graficznej można bawić w najnowsze gry wideo. SSD dysk twardy do 500 GB można zapisać wystarczających informacji. Szesnaście Li-on ogniw może zapewnić pracę przez 5 godzin. Jest to bardzo dobry wynik w porównaniu z innymi laptopami. Podczas oglądania filmu kinowego z baterii o dużej jasności trwa 3 godziny. Jeśli potrzebujesz laptopa za małe pieniądze, to na pewno warto rozważyć opcję Lenovo IdeaPad G700. Jest on idealny dla przeciętnego wykonywania zadań biurowych. Duża pojemność akumulatora w celu zapewnienia sprawnego działania władzy. Wadą jest to, wyświetlacz średniego poziomu i słabych procesora. Zaletą jest dość wysokiej jakości dźwięku głośniki stereo. Przetwarzanie dźwięku pomaga kierowcy Dolby Advanced Audio 2. W systemie dźwięku muzyki radzi sobie doskonale.