787 Shares 4644 views

park dla dzieci „Fairy Tale” w Krylatskoye adresowe, zdjęcia, opinie

Dobre parków rozrywki w Moskwie nie jest dziś zbyt mało. Dziś każdy mieszkaniec stolicy można znaleźć miejsce, gdzie jest okazja, aby spędzić czas zabawy z dzieckiem. Wśród całej tej odmiany jest dość łatwy do wyboru, co jest dobre dla dziecka. Jedno dziecko cieszyć się aktywną rozrywkę, kolejną interesującą wizytę w muzeum lub centrum rozwojowego.


A ostatnio, park innym zabaw został otwarty w Moskwie – „bajka”. Krylatskoye – dzielnica, na której terytorium znajduje się centrum rozrywki uniwersalny. Został wybrany do budynku nie jest przypadkowa. Tutaj, według statystyk, jest domem dla ponad osiemdziesięciu tysięcy ludzi. I miejsca, gdzie można udać się do mieszkańców okolicy, nie bardzo. W związku z tym, i tak się popularny park „Skazka” w Krylatskoye.

Jak się tam dostać

Samochodem trzeba jechać przez Avenue Żukowa i zwinąć w szachu z ulic Krylatskoj. Gdzie można zatrzymać się na bezpłatnym parkingu. Zaprojektowany dla dwustu miejscach, znajduje się naprzeciwko głównego wejścia do parku „Fairy Tale”. W adresie Krylatskoye centrum handlowego jeszcze nie wiem wszystkiego, więc lepiej, aby dowiedzieć się jego pobytu. Z centrum stolicy transportu publicznego, aby tu przyjechać, o czym świadczą opinie, przez długi czas. Musisz dostać się do stacji. Underground "Krylatskoje", a następnie w 829 th autobus do "Ice Palace". Reszta drodze będzie musiał iść na piechotę. W niedalekiej przyszłości, władze w Moskwie obiecują jednak, aby rozpocząć od stacji metra do „Opowieści” specjalnych autobusach.

Lokalizacja i harmonogram

Jedenasta lipca 2016, mieszkańcy i goście stolicy otrzymaliśmy wielki dar – park „bajka” w Krylatskoye. Jak je zdobyć? Najwygodniej zrobić to z marszałka Żukowa Avenue. Park Adres: Ulica Krylatskaya, po drugiej stronie ulicy od liczby wejściowej 15. Usytuowanie „Bajka” w pobliżu mostu malownicza.

Od wtorku do piątku Park działa od jedenastu do siedmiu. W poniedziałki, to otwiera się godzinę później. W weekendy i święta park jest czynny od dziesiątej rano do dziewiątej wieczorem.

informacje ogólne

„Fairy Tale” to pierwszy ośrodek wypoczynkowy przeznaczony dla całej rodziny. Jak mówią organizatorzy, jest to „magia” rozpoczyna się tutaj. Obszar zajmowany przez park „Fairy Tale” w Krylatskoye, ma powierzchnię trzech i pół hektara. Dzięki staraniom lokalnych projektantów krajobrazu cała przestrzeń zamienił się cud. W parku, o powierzchni olimpijskiej kolarstwie torowym, wyciągnął przed „Krylatskoe hills” – kompleks biurowy firmy. Wcześniej nie było kupie śmieci i materiałów budowlanych, a dziś jest prawdziwym połączeniem magii i wszystkie warunki do rekreacji.

Park „Bajka” w Krylatskoye spełnia całkowicie nową koncepcję rozwoju takich obiektów. Opiera się ona na zachęcaniu dzieci spędzają tak dużo czasu, jak to możliwe na zewnątrz. Pomysł wielofunkcyjnego kompleksu obejmuje motywy domowe z bajek, które wzrosły więcej niż jedno pokolenie dzieci i współczesnych kreskówek. Młodsi goście z dwóch do dwunastu lat, dochodząc do parku rodzinnego „Skazka” (Krylatskoye), uczestniczyć w barwnych festiwali i imprez, studiując gier sportowych, które wymagają interakcji. Dorośli też odkrywają wiele nowych rzeczy, bo tam jest okresowo obchodzony wydarzenia, które są związane ze zwyczajami, kulturą i tradycjami innych krajów.

rozrywka

Nowy park „Bajka” w Krylatskoye prasowych opisać jako niepowtarzalny i jedyny w naszym kraju centrum krajobrazu dla dzieci i dorosłych. Dla gości, wszystkie warunki do wypoczynku rodzinnego. Jest diabelski młyn, mała kolejowy, liczne instalacje i atrakcji. Spacer przez terytorium animowanych bohaterów bajkowych, dzieci mogą odwiedzić Park „Husky” i jechać wzdłuż trasy turystycznej.

W zależności od pory roku i zmianę opcji aktywny rozrywką w „bajce”. Ponadto park oferuje rozrywkę zarówno dla studentów jak i dla najmłodszych. Jasne i bardzo kolorowe przejażdżki spowodować prawdziwą rozkosz dla młodszych gości, którzy następnie wielokrotnie zapytać rodziców, aby dostosować je tutaj.

Jeździć na karuzeli są dzieci w wieku od trzech do siedmiu lub ośmiu lat, wraz ze wzrostem nie mniej niż siedemdziesiąt centymetrów. Prędkość, zakres ruchu, jak również czas trwania przejażdżki rowerowe są zaprojektowane w taki sposób, że faceci nie są przestraszeni.

Klounarium

To jest naprawdę fantastyczne miejsce w parku, w domu do różnych postaci ciekawego, od klaunów, mimów i Harlequins i kończącym Pierrot i klaunów. Są one wykonane ze szkła, porcelany i brązu, wystawionych na stoiskach, ale są też żyć. Znaki te urzekają dzieci w wesołym i beztroskim świecie, oferując krótki czas, aby stać się jednym z nich.

Magiczne i tajemnicze walizki walizka, zoo w klatce piersiowej, uśmiechnięte figurki klaunów i inspirujące dźwięki z pozytywką – to wszystko i wiele więcej wyjątkowy widzą ci, którzy otworzą drzwi do szafy i wprowadzić Klounarium. Tu przez jakiś czas żył dobre uśmiechy latarnika nazwanych Kristallion. Jego celem – aby było jasne dla wszystkich dzieci i dorosłych, że nie powinniśmy czekać na cud, konieczne jest, aby cieszyć się życiem i robić magię dla siebie. Ponieważ każdy człowiek ma swoją starą szafę, gdzie są zabawki swoich marzeń z dzieciństwa.

Zamek i Magic Cave

Geologiczne interaktywne muzeum o nazwie Magic Cave daje gościom możliwość podjęcia w fascynującą podróż, dowiedzieć się wiele na temat minerałów i kamieni na skałach. Tutaj można zbierać rzeczywistych zbiorów muzealnych. Wiemy, że dzieci uwielbiają być przekształcona w różnych bohaterów książki.

Ci, którzy decydują się zorganizować przyjęcie urodzinowe w parku, oferuje do wyboru kilka scenariuszy. Organizatorzy zapraszają młodych gości do zamku na teatralnej interaktywnym programem, który odbędzie się w towarzystwie znanych postaci. Dla niego jest to i nie jest park rozrywki „Fairy Tale” (Krylatskoye). Dzieci zamku dostać do atmosfery tajemniczości i podziwu. Zarówno wewnątrz jak i na okolic przy dobrej pogodzie w posiadaniu ciekawych questów.

instalacje

Dzień, kiedy dzieci z rodzicami do odwiedzenia parku „bajka” w Krylatskoye, staną się dla nich kolorowe, zabawy i oczywiście niezapomniany. Będą oni spotkać się z już znane z książek i postaci z kreskówek. Koncepcja nowego centrum multi-rozrywkowego umieścić nie tylko motywy znanych bajek.

Dla młodszych gości, park „Bajka” w weekendy i święta organizowane są ekscytujące imprezy i festiwale, mogą angażować się w grach dydaktycznych i sportowych, które wymagają zaangażowania prywatnego. Domy park zaprojektowany dla postaci fantastycznych. Jest hut na udka, wróżki i gnomy domów, Koshchey Zamek domu Kubusia Puchatka i Prosiaczka, i więcej. Ale najbardziej interesujące – to program animacji, z udziałem artystów.

"Kraj Raccoon" i "Husky-Land"

W wielu dzieci, jest brak komunikacji ze zwierzętami. Park „Bajka” w Krylatskoye wypełnić tę lukę. Jednym z jego głównych zadań jest edukacja i pomoc, ale głównym celem tutaj jest uważana za okazję zaszczepić u dzieci szacunku dla środowiska naturalnego, edukacji kulturalnej i, oczywiście, w pełni rozwiniętą człowieka. Poszerzenie horyzontów i poprawić erudycję dzieci w parku pomoc wykwalifikowanych pracowników – zoologów, weterynarzy i wychowawców. Są gotowi powiedzieć młodym gościom, jak prawidłowo karmić futrzane lub pierzastych przyjaciół, niektóre cechy charakteru i zachowań jest obecny w każdym zwierzęciu, jak dbać o nich. „Kraj Raccoon” – to mini-zoo, jak to możliwe, brak komunikacji dzieci z zwierząt, dając unikalną możliwość przyłączenia się do świata zwierząt.

Kolejny kompleks etniczno-kulturowa jest „Husky-Land”. Ten unikalny projekt pozwoli nikomu do zapoznania się z życiem i tradycji ludów dalekiej północy. W „Husky-Land” to profesjonalne koparki psa. Będą uczyć się podstaw tradycyjnego szkolenia psów zaprzęgowych. Dla młodszych zwiedzających kompleks ma sklep z grami, oto oferowanych programów szkoleniowych odbywających się w „Domu szamana” czy „House of the Hunter”. Każdy dorosły może spróbować swoich sił w łucznictwie polowanie na jelenie i wykonywać inne czynności na zewnątrz.

w zimie

Ci, którzy nie boją się zimna i spacer w parku „bajka” w Krylatskoye w zimie, oferuje wiele rozrywek. Istnieje wielkie lodowisko, wewnątrz której temperatura jest zawsze zero. Ponadto, koło budki Ferris są ogrzewane, a tym samym chronić, nawet na zimno. Wygodne temperatura utrzymywana jest w wielu miejscach w pomieszczeniach .. Klounariuma w szafie, blokuje zadań itp tych, którzy chcą, aby wypić kawę lub gorącą herbatę, mogą udać się do kawiarni „Tak naleśnik” czy herbata „Tam stoi.” Dlatego nie wolno nam bać się zimnej i ciepłej, nawet w zimie, aby odwiedzić i wspaniałego parku „Fairy Tale” w Krylatskoye.

opinie

Jako goście mówią nazwę tego wspaniałego kompleksu pełni odzwierciedla wszystko to, co dzieje się na jego terytorium. Sądząc po licznych opinii gości, oni naprawdę były w bajce, gdzie wszyscy byli bardzo zadowoleni. Park jest dość duży, aby chodzić i oddychać świeżym powietrzem.

Większość ludzi się tam z dziećmi. Konna, kryty lodowisko, miejsce, gdzie można zjeść i odpocząć, instalacje, komunikacja ze zwierzętami, nawet z wielbłąda – to wszystko daje pozytywne emocje. Wielu powie, że musi tu wrócić i zdecydowanie polecam przyjść na to miejsce dla wszystkich tych, którzy nie byli na „Fairy Tale” parku.