628 Shares 8988 views

Alkomat Alcohunter Profesjonalne + – najlepsza na rynku!

Digital „Hunter” dla zawartości alkoholu AlcoHunter Zawodowej + – potężny generacji innowacyjnego urządzenia, zebrane najbardziej pozazdroszczenia cechy profesjonalnych alkomatów w kompaktowej obudowie. Ten alkomat elektrochemiczny zasada działania.

Najnowsze aktualizacja została pomyślnie zaprojektować zainteresowane większą komorę reakcyjną wewnętrzną, co zwiększa dokładność modelu w 2012 o 15% w stosunku do poprzedniego. Do tej pory, konkurencja między poszczególnymi urządzeniami w zakresie szerokości oznaczeń w alkomat to nie jest on w stanie uchwycić ultra niskich dawek alkoholu 0,01 ppm.

Czujnik „samuraj” (w rzeczywistości japoński) produkcja różni się znakomitą wytrzymałość i dosłownie wyświetlacz piorun wyników. Dokładność wynosi od 5 – 10%, co stanowi rodzaj zapisu dla urządzeń do użytku osobistego. Ustniki – integralną częścią urządzeń wysokiej jakości i wysokiej precyzji zawsze są obecne w zestawie z tym alcotester.

Oczywiście, to alkomat najlepszych w swojej kategorii, to nawet użył policji drogowej w ich działalności zawodowej. Deweloperzy przyznano AlcoHunter Way „reinkarnacji” kompensacji cyfrowej. Czujnik ogrzewano w temperaturze 400 * C, pozwala na zwolnienie urządzenia kondensacji. Takie ekstremalne zdolności wykonane alkomat uniwersalny do stosowania w każdych warunkach pogodowych. System całkowicie niezależnie wykonuje nieliniowej cyfrowej kompensacji błędów czujnika. Ustawienie to „Transformers” jest oparty na transformacji Fouriera z prawem.

Oszustwa lub zaniedbania w niskiej wydechu natychmiast zauważone i to natychmiast urządzenie zasygnalizuje naruszenie ostrzegawczy. W tym przypadku, alkomat jest surowe i samo – kalibracji potrzeba stanowisk karmienia wyjście na płycie. „leki” na trzeźwo wydechu i przywracanie parametrów pracy jest naprawdę znaleźć!

Usługa może być kontynuowana bez przerwy przez okres dłuższy niż 5 lat. Bez wycieczki do centrum serwisowego i gotowości w każdej chwili! Informacyjny wyświetlacz LCD, podświetlenie LED jest wyraźnie widoczny o każdej porze dnia. Jest tryb sterowania oszczędzanie energii, wyświetlacz stanu ładowania akumulatora (wspólny typ AAA) oraz czujnik temperatury. Szczególnie miły szczegół – Wyświetlanie Alkomat najlepszy w Rosji „mówić” do ciebie w języku rosyjskim.