180 Shares 9544 views

Koktajl „Wellness”: skład, funkcje aplikacji, wydajność i opinie

Aby utrzymać optymalną wagę trzeba jeść zbilansowana, to w diecie wystarczającej liczby wysokiej jakości białka i zdrowych tłuszczów, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości węglowodanów. Wśród szerokiej gamy produktów białkowych do odchudzania koktajl „wellness” ma szczególne miejsce, ponieważ jego skład jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Zawiera guarany i kofeiny, ale nasyca ciało białek, włókien, witamin i pierwiastków śladowych. Wiadomym jest, że osoby z nadwagą, którzy marzą o odzyskanie idealnego kształtu ciała, główną przeszkodą jest uważany za bolesny głód w trakcie diety niskokalorycznej. Zdrowy napój „Nechurel Balance” od szwedzkiej firmy „Oriflame” całkowicie pokrywa deficyt makro- i mikroelementów w organizmie, daje człowiekowi energię i czuje się świetnie. Koktajl „Wellness” pomyślnie przyjęta nie tylko przez tych, którzy chcą schudnąć, ale również ludzi z trudnością przybiera na wadze. Bogate białka – budulec tkanki mięśniowej, napój zwiększa metabolizm oraz z optymalnym stres fizyczny prowadzi do pięknej linii nadwozia ulga. Te koktajle są również wysoko cenią sportowców, którzy piją, aby zwiększyć swoje mięśnie.

Trochę historii

Gdy światowej sławy kardiochirurg na Uniwersytecie w Lund w Szwecji, profesor Stig ścienna potrzebne dla pacjentów, którzy mieli przeszczep serca lub płuc, specjalny wyważona mieszanka jedzenia-on stworzony z naturalnych składników biologicznie. Od ponad czterech dziesięcioleci autorytatywne ekspertów w dziedzinie przeszczepiania narządów przeprowadzać praktyczne badania w dziedzinie kardiochirurgii, był autorem wielu odkryć i publikacji naukowych. On wynalazł lek jest możliwe, aby zwiększyć trwałość serca dawcy od kilku godzin do jednego dnia, dla którego miarodajne naukowiec został nominowany do nagrody Nobla. Pomoc jeden z założycieli „Oriflame” firmy – Robert af Jochnick – spadła na drodze, on zbudowany ośrodek badawczy w Igeleze.

W ciągu 8 lat z grupą czołowych ekspertów europejskich pod kontrolą utalentowanego naukowca Stig ściana, szef działu kardiochirurgii, było opracowanie niezwykłą mieszanką ludzi, przeszczepionym sercem. Pacjenci z tej pożywne produktu po zabiegu odzyskuje się znacznie szybciej. Ponadto, badania koktajl „wellness” u zdrowych ludzi, naukowiec miał dobry wynik, poprawy ich samopoczucia i zwiększa wydajność. Możemy rozwiązać wiele problemów: Otyłość i odwrotnie, niedowagi, cukrzycy i wygląd skóry i włosów stała się o wiele lepiej. Po otrzymaniu pozytywnej efekt eksperyment przeprowadzono: mieszanina białka „Oriflame” menedżerów firm zaczęła przyjmować i zobaczył, że „bilans Nechural” faktycznie daje dużo siły i energii. Tylko wtedy, gdy dalsze kroki zostały podjęte dla realizacji tego rozwoju na skalę przemysłową. Dzięki zintegrowanemu zastosowaniu innowacyjnych metod, wraz z wieloletnim doświadczeniem w różnych ekspertów: żywienia, dietetyków, specjalista medycyny sportowej i rehabilitacji uzyskano wysokiej jakości naturalny produkt, który gwarantuje niezawodne rezultaty.

Dodatki: opatentowana formuła składu

Optymalny skład wszystkich składników w koktajl „wellness” To przyczynia się do nasycania korpus z białka, tłuszczu i węglowodanów korzystnych bez zwiększania spożycia kalorii. Są to:

  • Białka grochu lepsze niż innych białek dostarczają energii i uczucie sytości przez dłuższy czas;
  • białka mleka ma najwyższą wartość biologiczną dla organizmu ludzkiego;
  • Białko jaj zawiera harmonizuje z omega-3 do omega-6, co odpowiada ich naturalnych proporcjach w ludzkim mózgu.

Ponadto, koktajl „odnowy”, którego skład jest bogaty w ośmiu aminokwasów, nie są wytwarzane przez organizm człowieka, a więc niezbędne dla jego działania, czy nie zawierają nasycone kwasy tłuszczowe, tłuszcze i trans. Wzór użyteczne zrównoważone mieszaniny wolno przyswajalnych węglowodanów obejmują jabłka i biodra, normalizowanie poziomów glukozy we krwi i blokujące huśtawki.

Szwedzki koktajl naturalnym pełnym witaminy C oraz inne silne przeciwutleniacze, rozpuszczalne i nierozpuszczalne włókna, co poprawia prac na przewód pokarmowy, normalizuje się proces przemiany, wzmacnia zdrowie układu sercowo-naczyniowego i hormonalnego. Różowy kolor naturalny produkt z „Oriflame” spółka daje wyciąg z buraka i słodki jest sukraloza – najbezpieczniejsze słodzik.

Efekt recepcji: droga do perfekcji

Każdy, kto prawidłowo i regularnie spożywać koktajl „Wellness”, zwróć uwagę na optymalizację masy ciała, pozytywnej korekty postać, poprawy zdrowia i energii. personel biurowy przez Szwedzki poprawiają koncentrację produktów, zwiększyć odporność na stres, zwiększona szybkość procesów myślowych i ogólnej wydajności. Zdrowy napój, spożywany na pół godziny przed posiłkiem, zmniejsza łaknienie cukru, zmniejszyć apetyt, pozwala kontrolować ilość pokarmu, a następnie utratę nadwagi. W tym przypadku, nie ma głodu, i witalność, siła i energia wystarcza na kilka godzin. Oprócz wytrzymałości fizycznej i psychicznej „Nechural Balance” normalizuje przemianę materii, wzmacnia stawy i układ krążenia, poprawia sen, zapobiega kolce stężenia glukozy we krwi, a także pojawienie się depresji i wypalenia, oczyszcza organizm z produktów przemiany materii.

Smaki, kaloryczny i niskim GI

W zależności od osobistych preferencji, konsumenci w celu zmniejszenia masy ciała wybrać koktajl „wellness” czekoladowy, waniliowy lub truskawkowy. Te trzy pyszny smak pozwalają na drinka i uzyskać optymalne „doładowania baterii” z minimum kalorii. Jedna porcja koktajle z „Oriflame” firmy zawiera około 7,5 grama białka (tylko 15% dziennego zapotrzebowania) i 3% kalorii codziennej diecie.

Informacja żywieniowa

koktajl „Wellness”

100 g produktu

18 g (jedna porcja)

wartość energetyczna

370 kcal

65-69 kcal

Białka (g)

42

7.5

Węglowodany (g), w tym

cukier

32/20

6.0 / 3.5

Tłuszcze (g) + nasycone nienasycone

8,0 (2,0 + 6,0)

1,5 (0.5 + 1.0)

Celulozy (g)

8.0

1.5

Sodu (g)

0,5

0,1

Każdy, kto chce poprawić sylwetkę, dietetycy polecam to żywność diety o niskim indeksie glikemicznym (IG) – nie więcej niż 55-80 jednostek. Ten wskaźnik na koktajl „Nechural Balance” nie przekracza 28 punktów! W związku z tym, że zachowuje stabilny poziom glukozy we krwi i dostarcza organizmowi energii. Spożywanie mniejszej ilości kalorii osoba nie czuje głodu, a jednocześnie poczuć przypływ energii i zwiększenia efektywności.

Jak zrobić koktajl „Wellness” dla utraty wagi i zdobywania masy mięśniowej

W celu osiągnięcia najlepszych wyników dla utraty wagi, to zdrowy napój do spożywania żywności, naczynia i stopniowo zmniejszając część (50%). Jeśli zadanie jest ustawiony estetyczny masy mięśniowej, w „Nechural Balance” jest używany w trakcie głównych posiłków lub po nim, w tym w diecie dodatkowej ilości węglowodanów. Dla tych, którzy są aktywnie zaangażowani w kolorze sportowej picia koktajl „Wellness” przed treningiem i po nim, aby nie tylko budować mięśnie, ale również szybko przywrócić zasilanie. Picia napoju przed posiłkami stabilizuje poziom cukru we krwi i zmniejsza apetyt. Dzięki temu człowiek zjada powoli i jest nasycony z mniejszą ilością pokarmu.

Przepisy na koktajle „Nechural Balance” z „Oriflame”

Przed podnieść koktajl „Wellness” przez pół godziny przed posiłkiem lub przekąski szybkiego i użyteczny, jest konieczne wzięcie 18 g (jedna łopatka) suchego proszku i wypełnić ją z 50 ml zimnej wody (temperatura poniżej 25 °), a następnie miesza się w mieszalniku i małą butelkę. Jest to możliwe do przetwarzania mieszaniny z wrzącą wodą, gorącą wodę lub gazowane dwutlenkiem węgla. W celu zwiększenia masy mięśniowej koktajl „wellness” rozwodnionego mleka lub soku. Może on również być łączone z innymi napojów białkowych. Szwedzki wyszczuplający produkt rozcieńcza się wodą i mąki koktajl podstawionego od raz dziennie do trzech. Dzień muszą być obecne w diecie włókien roślinnych, takich jak surówka. W poranku można łączyć 150 ml świeżego mleka, wanilia jednej porcji samopoczucie „koktajlowych” (18 g) i w połowie banana (lub brzoskwini), ubijania masy w mieszalniku.

Truskawka „Nechural Balance” (jedna porcja) można zmieszać z 100 ml mleka odtłuszczonego, 50 ml soku pomarańczowego, a następnie rozgałęzia się do dekoracji miętowy i wiele jagody świeże truskawki. Waniliowy środek smakowo-zapachowy połączony z owoców cytrusowych (100 ml soku grejpfrutowego i 50 ml pomarańczowy). Słodycze, można dodać łyżkę miodu. Budować mięśnie używane kalorii koktajl z 1 łyżki. l. wanilia (lub innych) i 150 ml mleka, lody, mieszając je z czekolady w proszku białka „Nechural Balance”.

suplementy kosztów

Dla ludzi, którzy oglądają swoje dane, dzisiaj rynek jest skuteczny koktajl „Wellness”. Cena nie zależy od smaku produktu w handlu detalicznym można kupić już za około 2080 rubli. Jest to elastyczny system zniżek (do 20%) dla tych, którzy są zarejestrowani w spółce „Oriflame” i staje się firma konsultant. Ponadto, z dodatkowym śledzeniem istnieje premia prezent programu lojalnościowego.

Zalety produktu

W porównaniu z większością podobnych produktów na rynku światowym, „Nechural Balance” jest różny skład wszystkich naturalnych, obecność trzech ważnych białek, obecność omega-3 kwasów tłuszczowych, sprawdzone w patencie, o niskim indeksie glikemicznym, naturalne aromaty. Innowacyjny produkt, zapewniając moc na poziomie komórkowym, konieczne jest, aby pić świeże przez 7-10 minut po ugotowaniu. Zmiana jego konsystencji i inne właściwości po to długość czasu jest naturalnym procesem. Najbardziej spożywany napój, więc smakuje lepiej. Jeśli „Nechural Balance” wykonany jest na pół godziny przed recepcji, musi być przechowywany w temperaturze nie wyższej niż 6 stopni, oraz chłodne napoje i dobrą wstrząsnąć przed użyciem. Zimno może być nie więcej niż trzymane koktajl dnia. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest nadal zalecenie zabrać na przejażdżkę proszku i wody osobno i przygotowany bezpośrednio przed użyciem.

Pomaga to koktajl „wellness”?

opinie To sugeruje, że unikalny system odchudzania opracowany przez wybitnych europejskich naukowców, pomaga poprawić figurę zarówno w perspektywie krótko- i długoterminowej. Szczególną uwagę należy zwrócić na odbiór (przed lub po posiłku) do ciekłego kalorii, które rozcieńcza koktajl. Pozytywne komentarze zostawiać tych konsumentów, którzy studiowali w szczegółach wpływ suplementów białkowych i przestrzegać zaleceń ekspertów. Naturalny koktajl wzbogaca organizm w niezbędne składniki odżywcze, dostarcza energii i blokują uczucie głodu. Sądząc po opiniach większości ludzi, „Wellness” sprawia, że proces odchudzania jest wygodny i wydajny, dzięki czemu możliwe jest łatwo osiągnąć swoje cele i zabezpieczone wynik przez długi czas.