129 Shares 6178 views

Najlepsze mężów. Cechy dobrego męża

Życie rodzinne jest zawsze pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji losu. Jest to porządek rzeczy, i to się nie zmienia, jak byłoby to pożądane. Ale tutaj jest człowiek, z którymi spędzają życie, można wybrać. I niech mówią, że serce nie może dowodzić – ignoruje argumenty powodu nie jest konieczne.


Ale jak wybrać właściwego człowieka? Według jakiego kryterium go osądzać? A kim są, najlepszy mąż? Podobne pytania zadać wiele kobiet, ale ilu z nich było w stanie znaleźć odpowiedzi?

Wygląd. Jak ważne jest?

Ilu ludzi – tyle opinii. Jeśli mówimy o idealnym wyglądzie fizycznym, jest bardzo przydatny wyraz. Po tym wszystkim, każda kobieta ma swoje gusta i preferencje, i przynieść pewną regularnością będzie bardzo trudne, a może nawet niemożliwe. Ale istnieją szczególne cechy, których obecność daje satelitarna specjalną atrakcję.

Tak, tytuł „najlepszego człowieka” godne osoby z cechami takimi jak:

1. Doprowadzić do uśmiechu. Że jest na pierwszym miejscu, wiele kobiet i jest często przyczyną pojawienia się sympatią.

2. Athletic ciała. Powodem tego jest nie tylko estetyczna przyjemność widząc rzeźbę mięśni, ale również pewność, że ten człowiek jest w stanie chronić przed niebezpieczeństwem.

3. manicure. Nie chodzi o manicure i drogie rzeczy, ale o zdolność do opiekowania się sobą. Po tym wszystkim, najlepszy mąż zawsze starannie ogolony, monitorować stan jego ubrania i buty. Oni nigdy nie pojawi się w przyzwoitej społeczeństwa, wiedząc, że mają one niechlujny wygląd.

4. Oczy. Ich kolor – to kwestia gustu, ale ogień w nich powinna świecić przez cały czas. On jest świadkiem pasji i chęci do życia, a co ważniejsze, mówi o miłości.

Naturalnie, nie można lekceważyć wygląd mężczyzny, ponieważ będzie musiał spędzić całe życie. To po prostu umieścić go w czołówce jest również bardzo głupie. Nie zapomnij: zawartość dar jest o wiele ważniejsze niż większość owijki.

Wewnętrzne cechy dobrego męża

Jeśli mówimy o naturze ludzkiej, że żonaci idealnymi partnerami wierzą ci, którzy wiedzą, jak słuchać. I to nie tylko kiwać cicho i ostrożnie zagłębić się w istotę problemu, podając niezbędne informacje. Jeśli rodzina z tego zrozumienia nie jest obecny, żona zaczyna czuć się samotny i opuszczony, że opłakany wpływ na późniejsze życie.

Na drugim miejscu jest siła, a nie fizyczne, ale duchowe. Po tym wszystkim, mężczyzna – głowa rodziny, powinien on być w stanie prowadzić go do przodu, aby stać się liderem i nieelastyczne godnie dbać o wszystkich ciosów losu. Nic dziwnego, że mówią: „Najlepszym mąż – jeden dla których można ukryć i od kłopotów i przed burzą”

Dedykacja – inna jakość, która powinna mieć prawdziwego mężczyznę. Bez marzeń i ideałów, wydawałoby się, idealne nawet mężowie stracili pasję i zapał. I bez nich, są jak zwierzęta w klatce, i tylko w stanie jeść, spać i wykonywać polecenia.

zgubne nawyki

Nawet najlepsi mężowie mają swoje wady, aw szczególności złych nawyków. Niektóre z nich są zupełnie nieszkodliwe, może ten ostatni następnie zniszczyć życie rodzinne. Mając to na uwadze, należy do trzech najbardziej niebezpieczny nałóg, który, niestety, pojawia się coraz częściej.

  • Alkohol. W małych dawkach, i święta, alkohol jest właściwe, ale codziennie do picia z przyjaciółmi szybko zniszczyć rodzinę. Skłonność do alkoholu widać jeszcze we wczesnych etapach związku, bo ludzie rzadko ukryć ten defekt. Dlatego, jeśli chcesz zdobyć idealnego męża, to lepiej, aby wyjaśnić tę kwestię.
  • gry komputerowe. W obecnym czasie, stały się prawdziwą katastrofą, a jak choroba powoli rozbierać życie ludzi. Wydaje się, że może być frustrujące jest to, że ukochana osoba kocha świat wirtualny? I na początku, to jest naprawdę, ale to zajmuje trochę czasu, a fikcyjny wszechświat staje się o wiele bliżej niż rzeczywistość. A teraz, zamiast być dobrym mężem, on stara się stać się ostatecznym gracz.
  • Skąpiec. Cóż, kiedy ktoś liczy koszty – pozwala zaplanować i plany budżetowe. Ale to jest złe, gdy robi to z nadmiernego uzależnienia i boi się wydać każdą rubla. A jeśli na początku relacji z nim i można dostać mały upominek, po rejestracji małżeństwa w najlepszym wypadku otrzyma kwiaty, i dopiero w dniu 8 marca i urodzin.

Istnieją inne złe nawyki, a dokładniej ich ogromna ilość. Ale można sobie z nimi poradzić, albo przynajmniej nauczyć się żyć.

Człowiek – zarabia

Od początku raz tak się zdarzyło, że mężczyzna zawsze zarabia. Dlatego najlepszym mężem na świecie – taki, który jest w stanie zapewnić swojej rodzinie wszystkie niezbędne, a przynajmniej starają się zrobić wszystko, aby to osiągnąć.

Podczas gdy kobieta podczas oglądania w domu, człowiek musi zarabiać, ponieważ są one głównym źródłem dobrego samopoczucia. A tym bardziej asertywna robi, znaczenie jego roli w rodzinie. Ale ten człowiek nie powinien zapomnieć o swoich obowiązków domowych, że potrzebna nie tylko do zarabiania pieniędzy, ale również za zrozumienie i taktowny mąż mój ojciec.

Chociaż teraz wiele pań chętnie zamieniłbym się z mężami i pełną odpowiedzialność za jego rodziny na ramionach. Coraz częściej małżeństwo jest słabszą płeć dąży do budowania kariery, podczas gdy ich mężowie prowadzą do gotowania, mycia i czyszczenia. Nie możemy powiedzieć, że jest źle, wiele rodzin żyje tak szczęśliwie, to podobnie jak podział obowiązków powinien odpowiadać obu partnerów, w przeciwnym razie stała kłótnie i skandale nie unikają pracy.

Nie zapomnieć o intymnej relacji

Najlepszym mąż – idealnym kochankiem. To stwierdzenie jest prawdą na wszystkie 100%. Po tym wszystkim, jak wiele kobiet skarży się, że ich mężowie nie są w stanie zaspokoić ich w łóżku. A jeśli na początku związku, problem ten nie jest tak istotna, to z czasem zamienia się w prawdziwą katastrofę.

Ale skąd wiesz, czy człowiek jest w stanie być dobrym kochankiem? Odpowiedź jest bardzo prosta: raz wystarczy obserwować jego zachowanie w łóżku. Jeśli robi wszystko tylko dla przyjemności i nie chce pogodzić się z faktem, że istnieje również żeński orgazm, konkluzja: „Dlaczego musimy go?”.

Można zmienić człowieka?

W rzeczywistości, wszyscy ludzie mogą się zmienić, a to nie ma znaczenia, że jest to mężczyzna czy kobieta. Najważniejsze – chcieć. Jest to niemożliwe, aby zmusić męża do zmiany, do niczego dobrego nie będzie. To powinno iść okrężną drogą, i umieścić ten problem tak, że mąż zapytał się pytanie: „Jak stać się dobrym mężem”

W tym celu, również nie grzech używać kobiecych podstępów. Po tym wszystkim, niewielu ludzi może oprzeć się uwodzicielski urok i delikatność. Niemniej jednak pewne wady nie można naprawić, więc być czujnym.