661 Shares 7377 views

"Nimulid" (żel)


„Nimulid” (Gel) dotyczy nienarkotycznych środków przeciwbólowych i bez recepty. Preparat ten jest również dostępny w postaci zawiesiny, tabletki (rozpuszczalnych i resorpcji), granulki, i zawiesiny.

„Nimulid” (żel) jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego, a głównym składnikiem preparatu jest nimesulidu. Jako środki pomocnicze stosować oczyszczone 95% alkoholu etylowego, giproloza, karbomer, kwas fosforowy, triacetyna oczyszczona woda, środki smakowo-zapachowe i 0106-G MSC 03. Narzędzie jest odprowadzane rurami 10, a także 20 do 30 gramów, a które są umieszczone jedna w kartony.

wskazania

„Nimulid” (żel) stosuje się, w razie potrzeby leczenia, ból stawów, ból mięśni i ból w dolnej części pleców, oraz degeneracyjnych i zapalnych chorób okołostawowych konstrukcji i stawów.

Tabletki mają szerszy zakres zastosowań: łuszczycowe zapalenie, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, zapalenia ścięgien i więzadeł oraz różnych sndromy ból, ból mięśni, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zespół gorączkowe, które występuje z powodu chorób zakaźnych i zapalnych.

Tabletki Lingual stosuje się zwykle w obecności zapalenia, co wynika z infekcji dróg oddechowych, takich jak bakteryjne lub wirusowe natury, jak również w leczeniu bólu różnego urazów i uszkadza urządzenia ml i w okresie pooperacyjnym.

Zawiesinę stosuje się głównie w leczeniu dzieci zakaźne oraz choroby zapalne celów, uszu, nosa, urazy mięśni szkieletowych, i urządzenia różnych urazów tkanek miękkich, jak również ból zęba i reumatoidalnego zapalenia stawów.

Przeciwwskazania

Lek nie powinien być stosowany w obecności nadwrażliwości nimesulidu, nie ma ona zastosowania do środka podczas choroby wrzodowej, choroby wątroby i nerek, jak również w czasie ciąży i laktacji.

Możliwe działania niepożądane

Stosowanie „nimulid” w jego różnych postaciach dawkowania leku może powodować zgagę, wymioty, ból żołądka, ból głowy, biegunka, zatrzymanie płynów, senność, zawroty głowy i reakcje alergiczne. Możliwe jest również pojawienie się niedokrwistości, skurcz oskrzeli, małopłytkowość, krwiomocz, agranulocytoza, raz dłużej krwawienia.

Wykorzystanie funduszy „nimulid” (żel) może powodować reakcje miejscowe, takie jak peeling, wysypka i swędzenie, podrażnienie skóry, przemijające przebarwienia skóry.

„Nimulid” (żel) – użytkowanie

Żel stosuje się tylko miejscowo i nie więcej niż 3-4 razy dziennie. Wycisnąć około 3 cm żelu i pocieranie palcami lekko w bolesnej okolicy, to jest konieczne, aby umyć ręce. Ilość żelu zależy od miejsca bólu, ale go używać częściej niż cztery razy na dzień nie może być maksymalna dawka nie powinna być większa niż 5 mg / kg / dzień, a cały czas trwania leczenia wynosi około jeden miesiąc.

Lingual tabletki należy przyjmować doustnie, jednocześnie pić dużo wody. 1 tabletka dwa razy w ciągu dnia. Tabletka może połykać lub rozpuszczania, w tym ostatnim przypadku, również połknąć śliny.

Tabletki dyspergujące początkowo oddane w ilości szkła nebolshoy wody, uzyskanej dyspersji po wypiciu.

Zawiesinę zwykle przed posiłkiem, i w przypadku występowania nieregularności w przewodzie żołądkowo-jelitowym po nim. Dzieci nie mogą mieć więcej niż 5 mg / kg / dzień.

W tej chwili przypadki przedawkowania narkotyków odnotowano.

W celu stosowania leku „nimulid” (żel) oznacza, że instrukcja nie jest stosowana do błony śluzowej i na te obszary skóry, które są już dotkniętych dermatozy i zakażeń. Ponadto, jest niepożądany stosować na otwarte rany i uszkodzone obszary skóry. Zastosuj żel gładkie i łatwe ruchy, to nie może być silnie wcierać, po zastosowaniu części zamykające opatrunki okluzyjne niemożliwe.