494 Shares 7921 views

Jekaterynburg, miód. College: opis, specjalność, zwłaszcza dochodów i opinie

Nowonarodzone dziecko rodzi się, jako pierwszy, aby zobaczyć służby zdrowia. Osoba ta towarzyszy osoba przez całe życie, pomaga radzić sobie z chorobami, dba o jego zdrowie. Ludzie mówią, że lekarze nie są i rodzą. I to jest prawda. Aby poradzić sobie z tak poważnego i odpowiedzialnego biznesu, trzeba mieć specjalny skłonności psychiczne do niego, być przyjazny. Ci wnioskodawcy, których rodzimy miasto Jekaterynburg, miód. Kolegium może wybrać jeden z dwóch istniejących uczelni w tym mieście.


Zestawienie podstawowych specjalnościach medycznych i usług

Wszystkie uczelnie medyczne oferują taką samą specjalność. Jedyna różnica polega na ich numery. W niektórych SSUZ nich może być trochę, a w innych – znacznie więcej. Liczba szkoleń pozwoleniami, które zostały wydane do instytucji edukacyjnych.

Tak więc, następujące specjalności można znaleźć w uczelniach medycznych:

 1. "Nursing". W tej dziedzinie nauki przyszłych pielęgniarek i braterstwa medycznego. Ich zadaniem będzie opiekować się chorymi i monitorowanie ich stanu, pierwszej pomocy, spełniająca wszystkie zaleceń lekarza.
 2. „Medycyna”. Z tej specjalności absolwenci pracują jako asystentów medycznych, lekarz asystent praktyce ogólnej. Przeprowadzają profilaktyki i diagnostyki chorób, w leczeniu ludzi, udzielić pierwszej pomocy.
 3. „Położnictwo”. W tym badaniu położnicy kierunku. Pracują w szpitalach, klinikach położniczych, aby pomóc w porodzie.
 4. „Diagnostyka laboratoryjna”. Ten kierunek jest wybierany przez tych uczestników, którzy chcą zaangażować się w przyszłość analiz i badań, diagnozowania chorób.
 5. „Apteka”. W tej dziedzinie nauki przyszłych specjalistów, którzy będą pracować w przyszłości z lekami, angażować swoje wakacje w aptekach.
 6. „Medyczne i profilaktyka praca.” Po otrzymaniu tej specjalności studenci będą pracować specjaliści FDA, asystentów zdrowia, epidemiologów.
 7. „Stomatologia ortopedyczna”. Ten obszar szkolenia produkuje techników dentystycznych. Są one zaangażowane w produkcji protez dentystycznych, sztucznych koron.
 8. „optyka medyczny.” Ta specjalizacja umożliwia absolwentom pracę techników, optyków w salonach optycznych firm,, warsztatów, angażują się w funkcjach badawczych pacjentów wybrać środki do jego korekty i przeprowadzenia napraw.

Warto również zauważyć, że uczelnie nie tylko dostarcza usługi do produkcji wykształceniem zawodowym. Oferuje on każdy miód. College (Jekaterynburg) szkoleń. Tych zwykłym miodem. edukacja może przekazać je właściwym kierunku.

Lista uczelni medycznych w Jekaterynburgu

W Jekaterynburgu, w tej chwili istnieją 2 uczelnie medyczne. Jeden z nich znajduje się przy ulicy Braci byki, 34a. Jej nazwa – Medical College of Ural państwa. Szlaki University i komunikaty MK USURT (t. e. ssuz w Jekaterynburgu jest oddział uczelni wyższej).

Druga organizacja medyczna – to SOMK, Swierdłowsku miód regionalny. College. Jekaterynburg, Lilac Boulevard, 6 – adres, na który jest instytucją edukacyjną. Ta uczelnia ma swoje oddziały. Można je znaleźć w kilku miastach (Novouralsk, Krasnoufimsk, pralnia Loge i wsp.).

Można to zrobić w miodzie. Szkoły wyższe w Jekaterynburgu po klasie 9 i 11 po klasie. W pierwszym wariancie kandydaci oferowane trochę obszarów szkoleniowych. Więcej propozycji dać wnioskodawcom na podstawie wtórnego kompletnego wykształcenia.

Historia MK USURT

Ta szkoła medyczna została założona w 1936 roku w Jekaterynburgu. Nazwano szkoły położnych. 18 lat od daty powstania dokonano zmiany nazwy. Na miejscu pojawiła Medical School. Szkoła Swierdłowsku Railway.

Przez długi czas w szkole wzrosła i rozwiniętym, przeprowadzono szkolenie pracowników służby zdrowia. W 2004 roku przestał być niezależna organizacja edukacyjna i stał się częścią USURT jako Wydział Lekarski z kolei. Od 2008 roku jest to strukturalny podział uczelni jest nazywany College of Medicine.

Specjalizacje w MC USURT

W tej szkole są tylko 2 studentów do specjalistycznych takich miastach jak Jekaterynburgu. Med. Oferty College:

 • „Medycyna”, przypisując Ratownik kwalifikację.
 • „Pielęgniarstwo” z kwalifikacji pielęgniarki lub brata medycznej.

Forma edukacji – pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Ta ostatnia jest przeznaczona tylko do operatorów „opieki”. Można iść na studia po 9 roku nauki, a po 11-latek. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że uczestnicy w MC USURT na podstawie 11 klas, można wybrać albo pierwszy albo drugi kierunek przygotowań. Po 9 latach nauki jest dozwolone tylko wprowadzić „pielęgniarstwo” i tylko urząd w pełnym wymiarze godzin.

Historyczne informacje o SOMK

Region Swierdłowsku. miód. College (Jekaterynburg), założona w 1930 roku. Początkowo szkoła była znana jako kolegium. Później przekształcono kilka razy i w szkole i na studiach. W 1991 roku, wyspecjalizowana instytucja edukacyjna wtórny stał się kolegium w związku z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia kraju.

Medical College ma wiele różnych nagród i osiągnięć. Na przykład w 2016 ssuz otrzymał dyplom zwycięzcy All-rosyjskiej konkursie „organizacji edukacyjnej w 21 wieku. Liderzy League – 2016”. Uczelnia została nagrodzona w nominacji „Najlepszy organizację kształcenia zawodowego”.

specjały SOMK

Dla osób, które ukończyły 9 lat nauki, w SOMK oferuje szeroką gamę specjalności. Ten „pielęgniarstwo” i „położnictwo” i „diagnostyka laboratoryjna” i „optyka medyczne”. We wszystkich tych dziedzinach szkolenia szkolenia w pełnym wymiarze czasowym. W przypadku wnioskodawców, po 11 latach zakresie szkolnictwa specjalności więcej. Med. College (Jekaterynburg, SOMK) stwarza okazję, aby zapisać się w takich specjalnościach jak:

 • "Nursing".
 • „Medycyna”.
 • „Położnictwo”.
 • „Diagnostyka laboratoryjna”.
 • «Apteka».
 • „Medyczne i profilaktyka praca.”
 • „Stomatologia ortopedyczna”.
 • „optyka medyczny.”
 • „Masaż leczniczy” (dla ludzi, którzy mają słaby wzrok, są patologie związane z oczu).

Cechy dopuszczenie do uczelni medycznych

Wspólne zasady przyjmowania na studia w akcie SSUZ medycznych, które znajdują się w mieście, takich jak Jekaterynburg. Med. College (pierwszy i drugi) działa zgodnie z wymogami przepisów. Po pierwsze, eliminując wszystkie elementy, które wcześniej do podjęcia kandydatów. Obecnie przepływ znacznie uproszczone. Zapisy bierze pod uwagę tylko średni wynik certyfikatu. Wniosek: po odebraniu świadectwa wykształcenia jest potrzebne. Im wyższa jego ocena, tym większa szansa, aby stać się uczniem tej instytucji.

Po drugie, nawiązaliśmy testów psychologicznych (na „biznes”, „Medical położnictwa”, „opieki”) w niektórych specjalnościach. To pozwala określić cechy osobowości, które są niezbędne dla osoby do dalszych prac w dziedzinie medycyny. Do testów psychologicznych można umieścić „kredyt” lub „fail”. Ten drugi wynik jest uważany za niezadowalające. Po otrzymaniu uczestnika zawieść lub odmówić zarejestrowania w poszczególnych uczelniach (Jekaterynburg). Med. Uczelnia ponownie zabrać dokumenty i okazją do przekazania testów psychologicznych dopiero po 1 roku.

Ale dla tych, którzy przystąpić do „protetyka” nie przewiduje badania psychologiczne. Egzamin wstępny w tym kierunku jest twórczy. Wnioskodawcy wykonać formowanie. Według wyników oceniano manualnych umiejętności kandydatów.

Równość średni wynik certyfikatu

Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy jedno miejsce w SSUZ twierdzą kilka osób ze względu na fakt, że były one takie same średni wynik certyfikatu. W takich przypadkach, miód komisja selekcyjna. College (Jekaterynburg) rejestruje te osoby, które mają najbardziej wysoki wynik na kierunkach:

 • Biologia to główne firmy w zakresie szkoleń jako „Nursing”, „położnej”, „medycyna”, „diagnostyki laboratoryjnej”, „Medical-prewencyjny pracy”, „masaż leczniczy”;
 • Matematyka jest uważany na „optyki medyczny”;
 • na chemii może zwrócić uwagę przy wejściu do „apteki”, „protetyka”.

Recenzje uczelni medycznych w Jekaterynburgu

O medycznych średnich wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych Jekaterynburgu (około MK USURT i SOMK) studenci i absolwenci zostawić pozytywne opinie. Lubią się uczyć tutaj. Zauważają jakościową procesu edukacyjnego. Nauczyciele są surowe dla studentów, ponieważ zawód medyczny są bardzo poważne. Z pracy pracowników służby zdrowia zależy od zdrowia i życia pacjentów i ich zdrowie.

Rejestrując się w miodzie. College (Jekaterynburg), można dowiedzieć się różne manipulacje. W SSUZ posiada wszystkie niezbędne narzędzia do fantomów i umiejętności praktycznych. Ważną rolę odgrywa w praktyce. W okresie szkolenia uczniowie kilkakrotnie wysłane do nich. Studentów znaleźć urządzeń medycznych, monitorowanie pracy lekarzy i pielęgniarek przeprowadzenia pierwszego rzędu (na przykład, formowanie wtryskowe prowadzi mierzonego ciśnienia dają pacjentom leków).