535 Shares 8327 views

Domek fantasy: własne ręce tworzyć cuda

O biżuterii obszar podmiejski mówił i pisał dla wielu autorów, pomysły oferowane wybitnych architektów krajobrazu i kwiaciarnie własnej roboty. A dla wielu zwykłych ludzi fraza „fantazja letniska, stworzony własnymi rękami” – nie jest pustym frazesem. Ludzie starają się uczynić swoje własne rzemiosła ogrodowe, rzeźby, biżuterię, ale wiedza często bardzo brakuje. Pozwól nam zebrać najbardziej twórczych porady i wskazówki w jednym artykule, i iść razem, aby ozdobić swoje ulubione strony.


Domek fantasy: swego pana ręce rzemiosło do ogrodu

Jeżeli obszar, który zebraliśmy wiele starych opon samochodowych – nadszedł czas, aby umieścić je do pracy. Z tego nieokreślonego materiału zrobić doskonałe łóżka oraz z należytą fachowością, można tworzyć różnego rodzaju figur ogrodowych nawet ptaków i zwierząt: łabędzia, jeża lub osiołku. Do takich rzemiosł miłe dla oka przez dłuższy czas, powinny one przejść do pokrycia farbą hydrofobową.

Jeśli wszyscy ludzie wokół niej myśleć, że – urodzonym rzeźbiarz, masz okazję to udowodnić. Wspaniałe dane są otrzymywane zarówno konwencjonalny gips lub cement, oraz nie całkiem typowych materiałów, takich jak pianki lub piany.

Wygląda świetnie na każdej części drewnianej daczy fantazji. Ręce mogą być piękną kompozycję kłód, gałęzi i nietypowych branżach elastycznych.

Oryginalne figurki zwierząt, może być wykonana z suchej trawy. Zrobili całkiem prosta: snopy siana są przypisane do konkretnych lokalizacji wiązkach.

Wyroby z plastikowych butelek nie są mniej popularne niż ceramicznych figur ogrodowych. Przede wszystkim dlatego, materiał ten jest dostępny w obfitości w dowolnym kraju.

Jeśli zgromadził wiele starych doniczek, nie spiesz się wyrzucić. Spośród nich, też mogą zrobić wielką postać, na przykład, strach na wróble, własnymi rękami.

Twoje dzieci będą cieszyć się magiczną kamienny zamek, zbudowany w cichym zakątku ogrodu. Układanie kamieni powinien być cementem i pomalować zamek może być z dziećmi – to ich praca, to ten będzie cieszył!

Domek fantasy: ręce udekorować działkę

Udekoruj ogród może być na wiele sposobów, z których jeden jest światło. Dziś można kupić wiele oryginalnych i nietypowych latarek z których do oświetlania ścieżek ogrodowych lub umieścić je w rogach ogrodu, piękny biustonosz będzie wyglądać świetnie przy wejściu domu. A sam budynek może być ozdobione kolorowymi girlandami, umieszczając ją na obwodzie.

Bardzo dobry jako dekoracja wygląda działce meble: drewna lub wikliny. Należy jednak pamiętać, że te rzeczy są krótkotrwałe i wymagają stałej opieki.

Ciekawy pomysł – aby złożyć namiot w ogrodzie … starych narzędzi ogrodniczych. Trzeba znaleźć te same elementy wysokości, zabezpieczyć je w górnej części przewodu i owinąć winorośli lub innych roślin pnących. Taki zielony hut świetnie wyglądają na otwartym terenie. Aby dopełnić obrazu, można wylądować na obwodzie zabezpieczenia w ogrodzie.

Nie zapomnij o kwiatach, które mogą znacznie ożywiają każdą powierzchnię. Mogą być sadzone na żadnym z łóżka – są łatwe do zbudowania z dawnych potraw, buty, krzesła, a nawet rozpadających żyrandole. Jednakże, jeśli zdecydujesz się sadzić roślin kwiatowych w ogrodzie, nie należy zapominać, że w tym przypadku pod ręką zawsze powinny być wodociągowa i kanalizacyjna.

Z rękami w kraju mogą być wykonane oraz ogród skalny i dekoracyjną, studnię i wiele więcej. Najważniejsze, że miałeś chęć zrobienia i wiele pomysłów i nie może czekać do wdrożenia.