295 Shares 4551 views

Porady dla rodziców: gdzie Grecja powinna spoczywać z dzieckiem

Grecja – idealne miejsce na rodzinne wakacje. Ciepłe słońce, piękne morze z pięknymi plażami, ładne infrastruktury uzdrowiskowej, zdrowej kuchni, dość umiarkowany klimat – co trzeba zrobić sobie przerwę w lecie ze swoimi dziećmi? Oczywiście, przy wyborze miejsca, gdzie ma to sens, aby przyjść z rodziną, trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Mimo to, kraj ma dużą powierzchnię. Spróbujmy zrozumieć trochę to gdzie Grecja powinna spoczywać dziecka.


Zaledwie kilka słów więcej na temat powodów, które motywują jechać do Grecji. Grecy – bardzo sympatyczni ludzie, kochający dzieci, wiara – prawosławny, więc zawsze będziesz szczęśliwy, nie będzie problemów z wiarą. Nie będzie żadnych problemów z wzajemnego zrozumienia, a także języka rosyjskiego jest dobrze poznany, aw hotelach i restauracjach pracuje wielu rosyjskich głośniki. Wszystko inne w tych częściach, które mogą złapać infekcji jest znacznie mniej niż w tym samym Turcji i Egipcie. Co jest ważne, gdy na wakacje z całą rodziną.

A teraz konkretnie odpowiedzieć na pytanie, gdzie w Grecji powinna spoczywać z dzieckiem. Po pierwsze, wybierając hotel, trzeba wziąć pod uwagę odległość od lotniska i do plaży, stan ten ostatni, obecność menu dla dzieci dla małej infrastruktury, zieleni wokół.

Po drugie, istnieją miejsca, które są długo sprawdzone, popularne ośrodki dla rodzinnego wypoczynku. Ten Halkidiki, wybrzeża Peloponezu i na wyspie Korfu, Rodos, Kreta, Korfu, Kos i Lesbos.

Wybierając gdzie w Grecji powinien spoczywać na dziecko, trzeba wiedzieć, że już myśli i stworzył całą sieć hoteli rozsianych po całym kraju, zaprojektowany specjalnie do tego celu. Ich imiona: Resort Aldemar, Creta Maris Beach, Grecotel Blue Lagoon Group, Capsis, Mitsis, Iberostar, Sani.

Przy wyborze opcji, gdzie i jak spędzić wakacje, wielu turystów wziąć na last minute wycieczki do Grecji. Sprawa ta, oczywiście, jest dobry, ale tylko jeśli zamierzamy spocząć na własną rękę, bez młodszego pokolenia. Jest mało prawdopodobne, że maksymalne dobre warunki, które zostały zaproponowane w ramach tej opcji. Zapisz, a wręcz przeciwnie, jest to możliwe w hotelu oszczędności Wstępna rezerwacja będzie do 40%. Pożądane jest również, aby wybrać się na wycieczkę z systemu płatniczego „all inclusive”, zwłaszcza w wieku dziecka poniżej 12 lat. W tym przypadku, nie będzie zawsze miał problemy co i gdzie go karmić ani pić.

Jako przykład miejsca na wielkie rodzinne wakacje, można przynieść 5-popularne hotele Sani Beach Hotel & Spa 5 znajduje się na półwyspie Chalkidiki. On jest słusznie uważany za najlepszy nie tylko w półwyspu, ale w całym kraju. Dlatego przy podejmowaniu decyzji, gdzie w Grecji powinna spoczywać dziecka, zwrócić uwagę na to. Znajduje się on w doskonałej rezerwat przyrody, w otoczeniu lasów sosnowych i gajów oliwnych. Zostaniesz poproszony o siedem kilometrów od morza i wspaniałej plaży z bezpłatnymi leżakami. Posiłki – obiadokolacja lub pełne wyżywienie, nie ma oddzielne menu dla dzieci. Istnieją różne place zabaw dla zabawy i gry, a nawet kilku klubach.

Nawiasem mówiąc, można myśleć o niczym, że dzieci nie są zainteresowane wycieczki do Grecji. To, oczywiście, nie o najmłodszych. Młodsze pokolenie będzie interesujące zobaczyć, w zależności od przeznaczenia, parków, miejsc architektonicznych wszechczasów, w tym starożytny, zrobić podróży morskiej. Nie skupiaj się tylko na plaży. Odwiedzić liczne atrakcje, park wodny. Dzieci będą bardzo wdzięczni za tego rodzaju zabawy!