500 Shares 3627 views

Miniatury. Co to jest folder, a co się stanie, jeśli go usunąć?

Wszyscy użytkownicy mobilnych urządzeń na platformie Android „” doskonale wie, jak żarłoczne systemu operacyjnego. W tej chwili nie mówimy o pamięci RAM (chociaż jego „Android” dobrych „posiłki”) oraz w pamięci telefonu dostępnej dla użytkownika. Z reguły jest to już zbyt mało. A jeśli właściciel gadżetu ma karty MicroSD, staje się problemem. I w miarę upływu czasu, sytuacja jest po prostu katastrofalne. I to nawet w przypadku, gdy biedny użytkownik niczego nie ściągnąć. Gigabajt jest nadal odparować. Co robić? Jeden Příční takie zachowanie „Android” może stać folderu Miniatury. Czym jest ten folder i co się go stosuje? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć.


Czym jest ten folder?

Folder z intrygującym tytułem „Miniatury” to system. Stosowany jest do systemów operacyjnych miniaturek cache i plików wideo. Odbywa się to w celu przyspieszenia procesu wyświetlania ich w aplikacjach, takich jak „Galerii”. Program ten jest znany z wielu. Niektóre inne aplikacje mogą również korzystać z tego samego folderu. Jeśli obraz na nieprzyzwoite maszynowego dużo, rozmiar pamięci podręcznej jest już dość duży. A to pochłania cenną przestrzeń.

Dobrze wiedzieć, dla tych, którzy chcą pozbyć się tego oburzenia, aby zburzyć całą pamięć podręczną i wszystko, co można usunąć? Miniatury folder jest system. Oznacza to, że jest on ukryty i tak łatwo się tam dostać. Ponadto, usunięcie cache na początku pomoże. Ale potem znowu, folder zostanie zapakowany w miniaturach. Trzeba ponownie go usunąć. Ale jak zatavit system nie wypełnić tego folderu, porozmawiamy o poniżej. A jednak zastanowić się, jak usunąć miniaturę.

Usuwanie zawartości z komputera

Jest to pierwszy sposób, w którym do usuwania folderu miniaturek lub jej zawartości. W zasadzie, to znaczy usunąć katalog sam w sobie nie jest, ponieważ system natychmiast stworzyć inną. Ale zburzyć jego treść – jest bardziej efektywne. Więc najpierw trzeba podłączyć gadżet do komputera w trybie urządzenia multimedialne. Więc widzimy nie tylko zawartość karty SD (jeśli w ogóle), ale system plików telefonu. Jednak tylko dlatego, że żądany folder nie został znaleziony. W „Explorer” Windows trzeba pokazać ukryte pliki. Wtedy stanie się ona widoczna.

Teraz trzeba otworzyć folder, wybierz całą zawartość i usunąć w zwykły sposób. Jeśli system skarży się, że „plik tylko do odczytu”, to trzeba się cofnąć, kliknij prawym przyciskiem myszy folder, otwórz „Właściwości” atrybutów i widok plik ostrożnie. Odznacz „tylko do odczytu” i kliknij przycisk „Zastosuj do wszystkich plików w katalogu.” Następnie powtórz procedurę usuwania.

Usuwanie za pomocą smartfona

Mogę usunąć folderu Miniatury z telefonem? Możliwe. Ale do tego potrzebne jest urządzenie, który przeszedł procedurę rutirovaniya t. E. Musisz mieć uprawnienia roota. Można to zrobić z wolnymi lub Framaroot Kingoroot zastosowań. Po uzyskaniu dostępu do konta roota trzeba umieścić programu Korzeń Explorer. Że pokazuje całą zawartość systemu plików i pozwala, aby to zmienić. To nie będzie działać bez tego przewodnika.

Root Explorer Windows Explorer, aby znaleźć folder, który chcesz zaznaczyć całą zawartość i kliknij na przycisk „Usuń”. Aplikacja poprosi o korzeń. Należy zgodzić się z ich świadczenia. Następnie można ponownie uruchomić komputer i korzystać z wolnego miejsca w smartfonie. Ale to nie wszystko. Konieczne jest również, aby zakazać system do tworzenia miniaturek. Więcej na ten temat później. W międzyczasie, należy rozważyć specjalne programy, aby usunąć z pamięci podręcznej.

usuwanie za pomocą aplikacji

Obecnie istnieje wiele aplikacji na „Android”, że czyszczenie systemu, resztki programów usunięte, wyczyścić pamięć podręczną, a tym katalogu miniatur. Czym jest ten folder, to już wiem. Rozważmy teraz program, który pomoże go oczyścić. Najbardziej popularny program CCleaner dla „Android”. Lubi miłość użytkowników ze względu na fakt, że ma bogatą funkcjonalność, nie załadować system i to działa dobrze. A co najważniejsze – ten program jest całkowicie bezpłatny.

Aplikacja CCleaner nie powoduje żadnych trudności w jej używania. Intrefeys intuicyjne. Ponadto, nie jest język rosyjski. Wszystko, co jest wymagane od użytkownika – aby uruchomić test. Sam program znajdzie niepotrzebnych plików i oferować je usunąć. Właściciel urządzenia będą tylko zgodzić. Można również zaplanować automatyczne utrzymanie, a narzędzie będzie raz w tygodniu do czyszczenia określonych katalogów. Jest to pierwszy sposób na radzenie sobie z katalogu stałej Miniatury napełniania. Czym jest ten folder i jak radzić sobie z jego objętości, to już wiem.

Utrzymanie czystości i porządku katalogu

Wraz z usunięciem folderu lub jego zawartość jasne. Ale nie daj go ponownie napełnić? Pierwsza metoda opisana powyżej: można korzystać z dostosowanych aplikacji systemu CCleaner tygodniowy usług. Istnieją jednak inne sposoby. Są przeznaczone dla tych, którzy nie tyle RAM tam ciągle wisiał jakiś wniosek. Są one dość proste i nie wymaga specjalnej wiedzy.

Takich jak zakażenie Miniatury do folderu „Android” (co to jest, że omówione powyżej), stale wypełniona przez stosowanie galerii. Dlatego wyjście jest następujący: nie korzystać z tej aplikacji w ogóle. Istnieją narzędzia innych firm, które nie korzystają miniatury. Może też być stosowany do wszystkich plików Korzeń Explorer. Nie musiał miniatury. Tak, średnia „Explorer” nie używa się obraz. Tak pełne możliwości.

streszczenie

Teraz rozumiem, co to znaczy, aby wymienić miniaturki. Czym jest ten folder, zbyt jasne. Także to jest udowodnione, że usunąć katalog i jego zawartość może być. Brak uszkodzeń układu z niego nie będzie. Konieczne jest również, aby utrzymać się w folderze za pomocą specjalnych aplikacji czystości. Następnie wolnego miejsca w urządzeniu będą wystarczające.