608 Shares 5215 views

Teatry Kijowie i ich cechy

Mieszkańcy stolicy Ukrainy i goście często spędzają czas w kinach. Tradycyjnie, oglądania filmów znalazł przyjaciół, w salach kinowych są randki. Kina Kijów oferowane wstążki dla wszystkich smaków, które mogą być oglądane za pomocą tradycyjnych i nowoczesnych technologii. W większości kin metropolitalnych działa kilka pokoi, które pozwala na nie zarezerwować bilety z wyprzedzeniem i wybrać miejsca, gdzie będą wygodne do siedzenia.


sieć kin

kilka sieci kin pracował w Kijowie. Zyskali najwyższych ocen na temat wyników głosowania powszechnego. Jednym z najbardziej popularnych sieci jest „Megaplex”. Podobnie jak wielu teatrach Kijów, zakłady z tej sieci jest dostępny w cenie wielu obywateli oraz studentów i dzieci w jej cenach. Jednym z najbardziej popularnych sieci szkół odbyło się w „Blockbuster” centrum handlowego. Teatr ten może jednocześnie pomieścić do 1800 widzów, a oczekiwać sesję on oferuje przestronne kawiarni i holu. Wadą jest jedyną instytucją, która może dotrzeć tylko na autobus firmy lub mikrobusem.

Większość kin w Kijowie również wrócić w tej samej sieci – „Butterfly”. Najbardziej popularna instytucja wielkości sieci jest gorsza od tej opisanej powyżej – ma w sumie 6 ekranów. Znajduje się on w „Ultramarine” centrum rozrywki. Jego popularność zdobył instytucję za uwzględnieniem ogółu społeczeństwa, w repertuarze znajdą Państwo nie tylko taśmę do wyświetlania masy, ale także art-house lub retro wzór. Umiarkowane ceny, więcej zabawy i wygodne sofy w pokojach wykonane sieć ta bardzo atrakcyjne dla publiczności.

Gdzie można oglądać nowe filmy

Jeśli chcesz oglądać filmy trendy w dobrej jakości, należy odwiedzić kino „Oscar”. Podobnie jak wielu teatrach Kijowa, znajduje się w pobliżu stacji metra, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla turystów. On jest bardzo dobrze poinformowany i łatwe w obsłudze strony, która pozwala szybko uzyskać potrzebne informacje. Większość sesje poranne są dostępne, a studenci do instytucji sprawia, że atrakcyjne rabaty. Lokalizacja w centrum sprawia, że możliwe do zabicia czasu przed sesją w kawiarni, restauracji czy rollerdrome.

Nie możemy ignorować inny teatr, znajdujący się w samym sercu stolicy, w pobliżu „Plac Niepodległości”. To się nazywa „Ukraina”. Pomimo elitarnych miejscach, ceny biletów dostępne (około 60 oz.), Szczególnie dla studentów i dzieci, które umieszczone rabaty. Czekając na filmie dla zabicia czasu tutaj może być tylko w kawiarni, brak rozrywki nie jest przeznaczony dla użytkowników. Repertuar jest często dodawane do filmów przeznaczonych dla zaawansowanych miłośników filmu. To nie jest tylko kino, które pokazuje obraz niepopularnych gatunkach.

Jedzenie dla miłośników kina

Opisując najlepsze Kina w Kijowie, nie możemy zignorować pierwsze miejsce, gdzie bardzo dawno pokazał filmy. Nazywa się „Kijów” i został zbudowany w czasach sowieckich. Główną zaletą tego miejsca – lokalizacja w centrum miasta. Duża ilość zniżek i festiwali, które odbywają się w tym teatrze przyciągnęła go najbardziej różnych odbiorców. Bardzo dużo w tym teatrze oferuje dla dzieci. Od budowy kina przeszła wiele zmian. Okaże się jednym z najlepszych urządzeń do wyświetlania filmów w 3D.

Niezwykłe przez obrazach rodzajowych często pokazują w „Zhovten” kino na Konstantinovskaya, 26. Natychmiast spędzić tygodnie kina autorskiego i pokazać retrospektywę kultowych zespołów dyrektorów. Nie wiele teatrów Kijów może pochwalić się tak bogaty repertuar. W każdym z pięciu salach tej instytucji ma własną atmosferę. Często w repertuarze można znaleźć dość rzadkie malowidła, które nie idą w szerokim wydaniu.

Co można zobaczyć w Kijowie

Kijów kin repertuar jest aktualizowany w każdy czwartek. To właśnie w tym momencie zaczyna się zatrudnić nowych filmów dla dzieci i dorosłych. W czerwcu 2017 miejsc zadowoli nas:

  • Nowa część „Transformers”;
  • Regular „Piraci z Karaibów”;
  • „Mumia” remake'u.

Wszystkie te filmy, a także nowość „Wonder Woman”, można oglądać w 3D. Technologia ta jest wykorzystywana w większości kin w Kijowie. Dzieci lubią odwiedzać bajki „Auta 3” lub „Spark”, które również są w 3D.
Repertuar kin Kijów będzie interesująca i przygotowane publicznego. Wśród nowych produktów, można je oglądać serialu „Manifest” z Keyt Blanshet, aw lipcu z nich zostanie pokazany film dokumentalny „Michelangelo. Życie i śmierć. " Również w czwartki w afiszy nie ma informacji o filmach w języku oryginalnym, festiwali i retrospektywy. Jeśli chcesz zobaczyć niezwykły film, konieczne jest, aby zaplanować Filmy z góry. Pod koniec czerwca rozpoczyna się „Tydzień kina włoskiego”, który odbywa się na Ukrainie po raz siódmy.