533 Shares 9107 views

Dla tych, którzy chcą romansu, oferta, aby dowiedzieć się, jak narysować różę w etapach

Rose – szlachetne kwiaty. Nie uroczystość lub romantyczny wieczór można sobie wyobrazić bez bukietu lub porozumienie róż. Załóżmy, aby zaskoczyć ukochaną osobę, wziął szansę spróbować swoich sił jako artysta. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak narysować różę ołówek etapy, zapasy papieru, ołówkiem, gumka i cierpliwości.


Być może będzie to trudne. Jeśli po prostu zacząć reprezentować i nie wiem jak rysować krok po kroku różany, trzeba spróbować i nie bój się. Dopóki będziesz czerpać cała flowerbed kwiaty nie będzie dobry.

Jak narysować różę w etapach. kontur

Krok 1. Uruchom z obwodem bud rysunek. W formie przypomina jajo o nieregularnym kształcie. Oto jak pierwsza postać.

Krok 2. Teraz zaczynają rysować kontur zewnętrznych płatków. Są prawie zamknięta, a jedna strona jest nałożony na drugi na skrzyżowaniu, przypominając kołnierz smoking.

Krok 3: Następnie trzeba narysować zarys środkowej zarodku. Małe płatki wewnętrzne są mocno skręcone spiralnie.

Krok 4 powinien zacząć rysować kontur środkowego płata, rozmieszczone bardziej kopertowanie zarodku – małe płatki wewnętrzne, zwinięty w ciasny kokon. Ich górne krawędzie są wygięte w dół. Sam Zawinięta krawędź jest nierówna, na całej długości jest konieczne dokonanie wycięcia. Tu, jak na drugim zdjęciu.

Etap 5. Teraz należy zwrócić pętlę płaty zewnętrzne rozciągające się od podstawy do kwiatów i nadające kształt kołowy wokół zarodku. Wewnątrz zarodku róży mogą być widoczne, ponieważ te zewnętrzne płatki uruchomione kiedy kwiaty róży. Jest wygięta wokół krawędzi prawego płata potrzebę wyciągnięcia karb zbyt równomiernie.

Krok 6. Oczywiste jest, że początkujący artysta, który chce nauczyć się rysować krok po kroku różany, proces może wydawać się bez końca, ale liczba ta jest prawie gotowy. Narysować zarys tego ostatniego lewo zewnętrzne płatki. Widoczne tylko dla jego górnej wystającej krawędzi, która przypomina otwartą wentylator. To jest taki sam, jak w trzecim rysunku.

Krok 7. Rysunek kwiat pętla zostanie zakończona. Teraz trzeba zidentyfikować kontur gniazda i działkami, a następnie macierzystych.

Jak narysować różę w etapach. wylęganie

Krok 8: Teraz można rozpocząć luk wzrosła. Zwrócić uwagę! Trzeba do wylęgu od środka do krawędzi. Płatki w centrum zarodku powinny być ciemniejsze. Na zewnątrz – lżejsze.

Etap 9. zagruntowane muszą równo z ciemnego obszaru jasnym centrum ciemniejsze. Dla zwiększenia kontrastu i tekstury jest konieczne jasne obszary obok siebie z ciemniejsze.

Etap 10: osłonić całe wzrosła do końca. Zauważ, że pociągnięcia powinny iść tylko w jednym kierunku. Pozwoli to na zdjęcie, aby wyglądać pięknie i harmonijnie.

Krok 11: Wreszcie, można teraz wylęgają fragment łodygi i kielicha. Na łodydze uderzeń powinna być stosowana jak na liściach.

Rysunek się. Co nam się podobało więcej proces lub wynik? Może z czasem, aby kontynuować studia, a następnym razem chcesz dowiedzieć się , jak narysować bukiet róż?