211 Shares 3884 views

Gavrilova Ludmiła: Życie i twórczość

Gavrilova Ludmiła przygotowuje się do świętowania w 2016 roku 65. rocznicę. Aktorka Urodziny teatru i kina w dniu 17 listopada. Przez całe swoje życie, utalentowany artysta dedykowany zawód, zagrał w dziesiątkach filmów i grał główne i podrzędne role i epizody. W dzisiejszych czasach, Gavrilova Ludmiła znalazła się w serii. Publiczność zna aktorkę w roli matki głównego bohatera w serialu „Głuszec”. W „Zemsky lekarz” Artysta bardzo dobrze odegrał rolę. Fani Ludmiła talent jak jej oczy otwarte i miły, ciepły uśmiech i wesoły charakter.


dzieciństwo artysty

Ludmila Gavrilova, aktorka teatralna i filmowa, urodziła się w Kałudze, 17 listopada 1951 r. Córka pilota wojskowego i nauczyciel przedszkola, dzieciństwo trochę Lyudochka było straszne fidget. Kiedy jej matka była w szpitalu z noworodka, ojciec wysłał notę: „Anna Ulubione Gratuluję narodzin Lyudmilki !!! Bless umyć …!” I pozdrowił żonę vyglyanuvshey okna. Od tamtej pory, jak rodzice Luda dowiedział się, że będą mieli dziecko, mój ojciec chciał mieć syna. Od razu wpadł na imię chłopca – Glory. Ale dziecko urodziło się, który jest także niezależnie nazwie Ludmiła tata, choć obiecał żonie dać prawo wyboru, jeśli jest to córka.

Gavrilova Ludmiła charakter poszedł do swojego ojca. Trwałe i uparty w dobry sposób, Luda wzrosła ciekawy i postarać się o wszystkich ważnych ról, podczas gdy w szkole. Pod koniec dziesiątej klasie już wiedziała dokładnie, co by zostać aktorką. W tym czasie ona od dawna zaangażowany w kółku dramatycznym, preferując go do wszystkich innych zajęć.

Idąc na studia

Po ukończeniu liceum w Kałudze Gavrilova Ludmiła udał się podbić Moskwę. Wprowadź teatru była w stanie dość łatwo, z wyjątkiem jej upartego charakteru, która miała niedźwiedzią aby zapisać w jednym z moskiewskich uczelni. Skarżąca w egzaminach wstępnych odmówił spełniać wniosek członka otrzymującego Komisji – do uśmiechu. Ugryzła obrażony, że nauczyciel przerwał jej mowę i poprosił, aby przejść do niego i pokazać swój uśmiech, żeby mógł zobaczyć jej kęs. Luda urażony taką prośbę. Stwierdzając, że nie jest koniem, aby pokazać zęby, natychmiast dostał ofertę, aby wyjść z publicznością. Ale ten incydent nie pozbawia Lyudochku nadzieję nadal iść do teatru, a dzięki obecności talentu, łatwo przeszły selekcję w Szkole Shchukin.

Początki kariery

Po ukończeniu studiów, utalentowana aktorka otrzymała propozycję gwiazdą w muzycznym filmie „North Rhapsody” w roli tytułowej. Ludmiła skutecznie poradzić sobie z pracy. W moskiewskim Teatrze Satyry – miejsce kultowe dla wszystkich artystów – Gavrilova oferowane na przesłuchanie. Zobacz młody artysta przyszedł do wyeksponowany osoby czasu, profesjonalistów – Alexander Shirvindt Tatiana Peltzer, Anatolij Papanow, Andriej Mironow. Słuchanie przeszedł bardzo dobrze, talent Ludmila docenione przez wszystkich, bez wyjątku.

Ludmila Gavrilova i Andriej Mironow

Obecnie wiele aktorek tym czasie bezwstydnie wziąć kredyt na najbardziej nieśmiałe relacji z Andriej Mironow wszystkich rzeczy, które miała z kobietami. Wszyscy ulubione Mironow mógł sobie pozwolić na romans z każdym urody. W praktycznie każdym teatralnej aktorki czeka na to. Ale nie Ludmila Gavrilova.

Ona jest tylko jeden nie zachwycony obecnością licznych Mironow The był bardzo atrakcyjny i czarujący i nie mógł złapać Andrew. Przez wiele lat artyści grali razem w niektórych występów, uczyć się nawzajem serca, utrzymaliśmy dobrą przyjaźń, ale nadal w stanie utrzymać dystans aktorka Ludmiła Gavrilova. Życie osobiste kobiety ewoluowały oddzielnie od pracy, Luda pozostaje ciężką ranę w sercu od przeszłych relacji. Jako student żyła z młodego człowieka, również student w ciągu roku, ale współżycie nie działa.

Facet w lewo i Luda całkowicie poddała się uczyć i pracować. Dlatego woo Uroczy młoda kobieta Andriej Mironow ogromny wysiłek. Ich romans rozpoczął się pod naciskiem Andrei. Gavrilova i Mironow zostali kochankami, ale ukrywa swój związek, tym bardziej, aktor był żonaty, i Ludmiła nie przetarł wściekłej pasji do niego. Przez całe życie Andrew pomógł Luce w codziennych warunkach, dostał nakaz na mieszkanie dla niej. Fakt, że Mironow zachorował podczas występu, publiczność jest informowany Ludmila Gavrilova. Poszła z życia tragiczną rolę być posłańcem nieszczęścia.

Kreatywność dziś aktorka

Obecnie nadal popyt Ludmila Gavrilova. Życie osobiste są pozostawione po czterech małżeństw aktorka wybrała wolność. Jej życie jest dziś całkowicie poświęcony pracy. Nauczanie Szkoły Shchukin, strzelanie, pracuje jako prezenter telewizyjny – Ludmiła nie brakuje, i cieszy się życiem. Talent i charakter aktorka pozwolił jej osiągnąć w życiu to, co chciała.