102 Shares 7588 views

Sanatorium "Radon", Liski, Woroneż region: odpoczynek i leczenie

Sanatorium „Radon” (Liski) – wspaniałe miejsce do znacznej poprawy ich zdrowia, naładować dziewiczą przyrodę na krótki czas i uzyskać mnóstwo pozytywnych emocji. Ośrodek posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie wywołać żadnego człowieka. Jakie usługi są oferowane przez Sanatorium „Radon” do swoich klientów? Liski, co tak przyciąga wielu turystów? Ile będzie pobyt w tym wspaniałym miejscu? Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania w tym artykule.


Gdzie znajduje się ośrodek?

Aby dostać się do ośrodka, trzeba przyjść do miasta Liski, która znajduje się w regionie Woroneża. Prezentowany ośrodek zdrowia znajduje się na wyjątkowej okolicy, w pobliżu jeziora i rzeki Don bogaty. budynki sanatoryjne są w otoczeniu lasów sosnowych. Korzystny klimat, fascynująca przyroda, świeże powietrze, przyjazny personel i wspaniałe możliwości kompleksowego odzyskiwania ciała – wszystko to sprawia, Sanatorium „Radon” (Liski) idealne miejsce na wakacje i rodzinne wakacje.

Słynne uzdrowisko?

miasto Liski usytuowany w otoczeniu dziewiczych flory. Jak dla ośrodków, uwagę turystów krajowych przyciąga przede wszystkim ze swoich źródeł wody mineralnej radonu. Naturalne złoża leczniczych ciekłe, które znajdują się w pobliżu ośrodka, jedyny w swoim rodzaju w całej Centralnego Okręgu Federalnym.

To szerokie wykorzystanie radonu wody buduje główną listę programów terapeutycznych, które są praktykowane w sanatorium. Użytku wewnętrznego pozwala na normalizacji redukcji i utleniania reakcje, które występują w organizmie. Dla gości są inne procedury. Zatem woda radon wykorzystywane przez specjalistów z ośrodka i do zastosowań zewnętrznych.

w sprawie cen

Ile pieniędzy powinny być dostępne do odwiedzenia Liski, Sanatorium „Radon”? Stawki zakwaterowania następujące tutaj:

  • Pojedyncze pokoje z podstawowych udogodnień. Aby taki pokój będzie musiał zapłacić 2900 rubli dziennie.
  • Dwuosobowy apartament z klasy ekonomicznej. Koszt – 2500 rubli.
  • Pokoje jednoosobowe z ulepszonej konstrukcji. Ich cena zaczyna się od 3250 rubli dziennie.
  • Pokoje dwuosobowe z dużym komfortem. Będzie kosztować od 3100 rubli.

Cena noclegu w ośrodkach obejmuje: wszystkie posiłki, zabiegi lecznicze na podstawie wstępnej analizy i instrukcjami lekarza, użytkowania placów zabaw i boisk sportowych, zwiedzanie rozrywki. Za dodatkową opłatą, wczasowicze mają możliwość wynajęcia sauna i basen.

żywność

Sanatorium „Radon”, Liski mogą być dumni, oferuje turystom z usług trzech posiłków dziennie, aby zaplanować menu tygodniowe. Ośrodek posiada wykwalifikowanego dietetyka. W zależności od zapotrzebowania klienta, specjaliści są w stanie opracować indywidualny program żywienia w oparciu o wstępne badanie ciała.

Standardowe menu ośrodek jest oparty na popularnych dań kuchni europejskiej i rosyjskiej. Wczasowicze są oferowane codziennie wodę mineralną, świeże owoce i warzywa. Wszystko to przyczynia się do poprawy funkcji ochronnych organizmu i wzmocnienie układu odpornościowego.

Baza Medyczny w sanatorium

Sanatorium "Radon" (Liski, region Woroneż) ma następujące placówek medycznych. W sanatorium liczne pompy pokój, który jest dostępny w wodzie mineralnej leczenie za darmo. Istnieje na terenie instytucji i nowoczesne łazienki, gdzie odwiedzający wziąć złożonych kąpiele radonu, morze, brom, iglastych i jacuzzi. Istnieje również nowoczesne kąpiele błotne. Wśród innych usług, warto zwrócić uwagę na możliwość odwiedzenia biura inhalatora z fizykoterapii, gabinety masażu, biura Electrophototherapy, bar z sokami, leczenie i terapia laserowa pokoi magnetycznych, gabinetach dentystycznych.

Co rozrywka jest dostępna dla turystów?

Przez usługę klienta sanatorium prezentowane są restauracje i bary, dancingi, sala muzyczna, bilard, karaoke i dyskoteka. Te miejsca wyglądają jak świetnym rozwiązaniem dla zabawy rozrywką w wesołym towarzystwie. Jak wcześniej wspomniano, istnieje na terenie uzdrowiska z basenem i sauną. Miłośnicy imprez kulturalnych m.in. gry planszowe, przedstawienia teatralne, koncerty i okazję odwiedzić bibliotekę.

Dopłata dla gości organizuje ekscytujące wycieczki, podczas których można odkryć historię miasta, lokalnych atrakcji i kultury regionu. Zaledwie kilometr od ośrodka budynku na brzegu jeziora jest bogata wyposażonej plaży. Ponadto odwiedzający ośrodki dostępnych fryzjerskie, salony piękności, bankomaty, gratisów strefie Wi-Fi, pralnia, sklep z pamiątkami.

Sanatorium "Radon" (Liski): telefony

Znajdź ośrodek zdrowia może być osiągnięte w: rejonie Woroneża, Liski, ulicy Kominternu, budynek 61. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z usług referencyjnych ośrodek. Aby to zrobić, należy wykonać następujące numery telefonów: +7 (47391) -464-62, +7 (47391) -410-86.

Jakie dokumenty są wymagane do rejestracji zezwolenia w sanatorium?

Dla biletów do sanatorium „Radon” należy podać:

  1. Papier potwierdzający tożsamość.
  2. Resort map, który jest wykonany na numer modelu 072 / U-04.
  3. Wyciągi z historii, jeśli istnieje.
  4. ubezpieczenie zdrowotne.

Konkludując

Więc spojrzał na to, co jest dobre sanatorium „Radon”. LISKI (obszar Woroneż) stanowią unikalny obszar. Sama lokalizacja jest otoczony przez dziewiczy charakter. Złapany jeden w okolicy, większość ludzi chętnie wrócimy tu ponownie. Jak już wspomniano, w uzdrowisku nie tylko relaks dla całej rodziny, ale także poprawić utracone zdrowie. Ma obecność w tym komfortowych warunków życia, bardzo nowoczesne zaplecze medyczne, łagodny klimat, wiele możliwości do wypoczynku.