728 Shares 8501 views

Nostradamus o Rosji. Proroctwa Nostradamusa o przyszłości Rosji

Świat staje się coraz bardziej skomplikowany, napięcie rośnie. To zachęca wielu do spojrzenia w przyszłość, aby dowiedzieć się, co przewidywali zarówno mądrzy analitycy jak i jasnowidze. Co za grzech, aby się ukryć, wszyscy chcemy czuć się bezpiecznie, wierzcie w dobre rzeczy. A media często rysują obrazy pełne zagrożeń. Z tego ludzie się zmęczeni. Dlatego materiały z informacjami o przewidywaniach widzów są tak popularne. Na przykład teraz modne jest rozmawianie o tym, co Nostradamus powiedział o Rosji. Szczerze mówiąc, jest wiele materiałów. Aspekty są różne. Interpretacje są sprzeczne ze sobą. Spróbujmy zrozumieć tę kakofonię opinii i analiz i zrozumieć, co kraj powinien być naprawdę przygotowany.

O Proroku

Trzeba wiedzieć, że mówimy o prawdziwym człowieku, który zmarł w połowie XVI wieku. Tak, proroctwa Nostradamusa dotyczące Rosji, które wiele próbują odszyfrować, zostały napisane ponad pięć wieków temu. Autor ich mieszkał we Francji. Był zaangażowany w sztukę leczniczą, uratował ludzi przed zarażeniem, które szaleją w Europie. Musimy zrozumieć, że w owym czasie nie wiadomo było o wschodnim kraju. Właśnie zaczęła kontaktować się ze społeczeństwem europejskim, nie wykazywając żadnych poważnych zainteresowań lokalnej ludności. Jednak Nostradamus pomyślał inaczej. Dużo pisał o Rosji. Jednakże, jak również w innych krajach. Jego wizje nie mogą być nazwane szczególnie pozytywnymi. Światowy prorok przewidział wiele prób, z których niektóre już się spełniły i zatopiły się w przeszłości. To ze względu na wystarczająco wysoki poziom przewidywalności, że przewidywania na Nostradamus quatrains pozostają popularne. Istnieje wiele prac, których przedmiotem jest próba ich rozszyfrowania. Należy zauważyć, że sam autor powiedział, że w pełni jego quatrains będzie rozwiązany dopiero po wielu stuleciach. Pewnego dnia znajdą właściwy klucz, a cała prawda o jego głębokim talentze zostanie objawiona światu. Być może to się stało. Jednak uczymy się tego, tylko na własnej skórze, przeżywając wszystkie te okropności, o których napisał Nostradamus. Nawiasem mówiąc o Rosji, mówił dobre rzeczy, które się podoba. Przyjrzyjmy się jednak niektórym quatrainsom dotyczącym naszego kraju, zwracając uwagę na fakty, których nie mogło być znane wróżbicie, ale mimo to od dawna się zgadzają z jego słowami. Przy okazji, jest ich wielu.

O quatrynach

Francuzi są dumni z ich starożytnego proroka. Proroctwa Nostradamusa zostały wydrukowane nie mniej niż dziewięćset razy. Fakt ten wyraźnie pokazuje ich popularność, ale nie mówi nic o nieomylności. Faktem jest, że prognozy są zapisywane w postaci quatryn, bez dat i "nazw geograficznych". A wizjoner i astrolog nie mogą używać nowoczesnej terminologii. Wszakże stworzył w XVI wieku. Wtedy nie wszystkie kraje były znane w Europie. Świat wydawał się mały, straszny, czasem straszny. Kwartany Nostradamusa są pisane alegorycznie. Wielu krytyków nie wierzy, że zawierają prognozy. Ich główny argument – tekst może być "ściągnięty" na dowolny fakt. Sam prorok mówił o tym, wskazując na obecność klucza, który powinien nadal znaleźć się. Niemożność bezpośredniej prezentacji wizji Nostradamusa wyjaśniła, że rówieśnicy nie mogą mu wierzyć, ale nie mogą oprzeć się takim informacjom. Chciał zostawić wiadomość odległym przodkom, ukrywając część jego znaczenia od czasów współczesnych. Uważa się, że był całkiem dobry. Kwartany Nostradamusa były interpretowane przez prawie pięć wieków, ale nie osiągnęły konsensusu. Naukowcy i filistyci znajdują w nich wszystkie nowe aspekty i niuanse, potwierdzone różnymi wydarzeniami.

Przewidywania Nostradamusa dotyczące Rosji

Pamiętamy, że w tamtych czasach wschodnie tereny nie szczególnie martwiły proroka współczesnych. Ciekawsze jest zwrócenie uwagi na nich. Nazwiska Rosji, przy okazji, nie występują w quatrains. Nazywa to kraj inaczej, niemniej jednak całkiem rozpoznawalny. Ciekawe, że proroctwa Nostradamusa dotyczyły dość długiego okresu czasu. Niektóre z nich stały się dla nas odległą opowieścią, którą eksperci mówią i myślą głównie. Na przykład w jego quatrainsie znajdują się informacje na temat charakteru Iwana Groźnego, liczby jego żon i spadkobierców. Ponadto Nostradamus dokładnie opisał tron rosyjskiego tronu. Mówił o fałszywym Dmitriju i reformach patriarchy Nikona. Nic, jak się wydaje, nie pozostało niezauważone dla jego całego oka. Widział i opisywał takie wydarzenia, o których nie mógł mieć pojęcia jakiś człowiek z jego czasów. Prognozy Nostradamusa o Rosji średniowiecznej są dość szczegółowe. Nie jesteśmy jednak zainteresowani nimi. Warto zrozumieć, co wielki francuski astrolog widział w naszych czasach. Zdaniem naukowców, zwłaszcza, że zdarzenia historyczne są zgodne z jego quatrynami. Dlatego może być całkowicie ufany. W każdym razie, wśród wielu quatrain jest sens, aby szukać tych, które wskazują na przyszłość Rosji. Jego przepowiednie stają się nieprawdopodobne, w rzeczywistości dokładność. O tym bardziej szczegółowo.

Zaprezentuj wynalazki i wizjonerów

Sędzia dla siebie, co mężczyzna wiedział w XVI wieku, nawet jeśli był wykształcony? Teoria prawdopodobieństwa nie jest jeszcze otwarta, chemia jest dopiero w powijakach, fizyce początkowych informacji, biologia jest na poziomie intuicyjnego zrozumienia. Jednak prognozy Nostradamusa od lat zawierają bardzo konkretne fakty. Na przykład mówił o śmierdzącym i śmiercionośnym wietrze, które miało miejsce w Europie. To brzmi dziwnie. Teraz, wraz z wynalazkiem broni chemicznej i biologicznej, linie zyskały sens. Prorok pisał o bombie atomowej w dziwny sposób. Należy zauważyć, że wiele nieszczęść przewidział narodom europejskim Nostradamus. Mówił inaczej o Rosji. W tym kraju, który nazwał Slavia, wtedy Aquelon, czasami Nowy Babilon, słońce przyszłości "złoty wiek" wzrośnie. Ale o tym później. Wróćmy do wymyślonych przez astrologię wynalazków. W quatarinach widzów i poety jest bezpośrednia, wyraźna odczytywana konstrukcja transportu lądowego i wodnego. Opisał nawet okręt podwodny, który, jak widzisz, nie mógł być tylko figurą średniowiecznej fantazji filozofa. Ciekawe, że wiele osób mylnie interpretuje quatrains. Tak więc według niektórych badaczy prognozy Nostradamusa na rok 2015 są mroczne i negatywne. Powiedzieli, że w 2014 roku stajemy przed prawdziwą katastrofą. Interpretator zgodził się, że Nostradamus przewidział konflikt jądrowy. Jak dotąd, na szczęście to się nie zdarzyło. Być może ludzie źle zrozumieli prognozy Nostradamusa. Rosja i Ukraina, a raczej konflikt między nimi, z drugiej strony, są bardzo zgodne z proroctwem. Nie jest tajemnicą dla kogokolwiek, że wprowadzenie wojsk do sąsiedniego kraju mogłoby spowodować najbardziej straszne konsekwencje, w tym katastrofalne konsekwencje.

Powróćmy do historii Rosji

Trzeba jednak zauważyć kilka zdarzeń przewidzianych przez Nostradamusa. Nawiasem mówiąc, nikt nie kwestionuje tego faktu. Więc od tego czasu astrolog widział przyszłość Rosji jako krwawe, ciężkie, pełne nieszczęść. Mówił o długich okresach tyranii, którą zwykli ludzie będą musieli znosić. Przewidywał również rewolucję, przeniesienie władzy i własności na inne ręce. Bardzo dokładnie Nostradamus opisał los Mikołaja II. Był pewien, że car zepsułby łagodność. Ponadto, astrolog wyraźnie opisał stan psychologiczny wyświęconych Mikołaja II. "Objęty strachem przed świtem doprowadzą go do egzekucji" – napisał. Zgadzam się, trudno było widzieć przyszłość Rosji właśnie od tamtych czasów. Przewidywania socjalistycznego okresu stulecia są również uderzające w ich dokładność. Wydaje się, że sam Nostradamus odwiedził przyszłość i opisał, co widział, jak rozumiał. Napisał:

Jestem przerażona nieznanym trzecim władcą

Tajemniczy, barbarzyński, straszny kraj.

Jego towarzysze zostali zabici,

A jego starość powstrzyma piekło.

W tych wierszach naukowcy jednoznacznie rozpoznają Józefa Stalina. Nawiasem mówiąc, dobrze, że prezenter wskazał Hitlera i jego czyny. Przewidywania Nostradamusa na lata zawierają informacje o początku II wojny światowej, a także wskazują na zwycięzcę. Niesamowicie, w quatrains, opisano biografię przyszłości Fuhrera i jego haniebną śmierć. Przyszłość Rosji Nostradamus uważała za niezwykle trudne i udane. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że niektóre z quatrain już się rozpoczęły, warto dalej się uczyć. Zgadzam się, ponieważ nasi poprzedni eksperci mogli widzieć w quatrains, warto spróbować wspólnie z autorem, aby otworzyć zasłonę w przyszłości.

Europa w quatrains of the seer

Dla współczesnego człowieka globalizacja świata nie jest tajemnicą. Przyszłość Rosji jest ściśle związana z sąsiadami, ich sytuacją, sytuacją w tych krajach. W rodzimych przestrzeniach, widzący przepowiedziała nieszczęścia i cierpienia. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wyróżniająca cecha francuskiego astrologa. Próbował ostrzec dalszych potomków o tym, czego nie da się zmienić, ale można spróbować osłabić. Przewidywania Nostradamusa na rok 2015 są pełne podobnych wskazówek. Na przykład mówi, że w Europie będzie wojna. Przy okazji, wielu uwierzyło. Ogólnie rzecz biorąc, w społeczeństwie europejskim dyskutowano o potrzebie przesiedlenia na półkuli południowej. W końcu, jeśli uważasz, że badacze, kontynent umrze pod gradem nuklearnych uderzeń. Zgadzam się, trzeba coś pomyśleć. Inne europejskie jasnowidze mówiły także o kłopotach Europy. Więc Vanga widziała, że to terytorium wyludniało się, zatruwało, nie było zamieszkałych. To samo było wcześniej napisane przez Nostradamusa. Quatrains o Rosji nie są tak ponury. Widzista wierzył, że to terytorium przetrwa próby, które spadły do wielu narodów. Co nie zaprzeczyło i Wang.

O Trzeciej Wojnie Światowej

Francuski prorok powiedział, że nie całą przyszłość jest z góry ustalona. Niektóre wydarzenia mogą zostać zmienione. Widział więc, że w dwudziestym pierwszym wieku mogłaby rozpocząć się światowa wojna. Po pierwsze władcy czterech krajów zostaną zabici. To wydarzenie powinno nastąpić w 2010 r., Powiedział Nostradamus. Wojna wybuchnie i wpłynie na wszystkie kontynenty. Niewiele przeżyje, powiedział mędrzec. Wskazał także na tego, który stanie pod głową fomentorków światowego ognia. Opisał go jako brodatego muzułmanina. W jego rozkazach rozpoczną się działania wojenne. Nawiasem mówiąc, niektórzy badacze są pewni, że ta osoba już weszła (zgodnie z chronologią Widowcy) w zmowie z władcami Rosji. Powiedzmy, że nie wszyscy zgadzają się z tą interpretacją. Ponadto od ponad 30 lat minęło już wiele czasu, a pociski nuklearne na szczęście stały w kopalniach. Być może, trzeci świat nie jest napisany przez poważnych badaczy, ale przez tych, którzy chcą popiaritsya na "smażone tematy". Na dziś ważne jest, aby wszystkie terminy wskazane przez widzów praktycznie minęły i nie nastąpiły żadne straszne zdarzenia. Nostradamus nie zawsze miał rację. O przyszłości Rosji, tym bardziej pisał, nie ograniczając jej istnienia do roku 2015. A w przypadku globalnego konfliktu nuklearnego takiego, nowoczesne ludzie rozumieją to doskonale, jest mało prawdopodobne.

O przywódców Rosji

W quaterzynach poszukujących badacze znajdują mnóstwo informacji o osobowości. Oczywiście zwykli obywatele nie byli mu szczególnie zainteresowani. Mówił o tych, w których władzy przyjął najważniejsze decyzje. W swoich quatarzynach wielu z nich nauczył się Jelcyna, która będzie zaangażowana w upadek "czerwonego" kraju. Wtedy Nostradamus pisał o poważnych cierpieniach zwykłych ludzi w ogóle. Dalej pochodzi ten quatrain:

Kraj korzysta z tej zmiany jest ciężki.

Wyłączony wyśmienity, panuje w tym samym kraju

Ostrożnie z szlachetnym sercem.

Ludzie zmieniają życie wszędzie.

Jest zdania, że obecny szef Rosji opisany jest w ostatnich wierszach. Chociaż niektórzy badacze są bardzo ostrożnym podejściem do takich interpretacji. W każdym razie czas pokaże, kto ma rację. Niektórzy twierdzą, że przyszłość opisana w tym kwartale już się pojawiła. Inni proponują poczekać do roku 2025. Tutaj każda nowoczesna osoba ma prawo do wyrażania własnej opinii. W końcu jesteśmy konstruktorami i świadkami wydarzeń. Jesteśmy o nich i sądźcie. Michel Nostradamus mówił o Rosji w dwudziestym pierwszym wieku bardziej pozytywnie niż o innych krajach. W nim widział źródło odrodzenia ludzkości.

Ostatni test

Należy zauważyć, że prawie wszyscy badacze zgadzają się, że "złoty wiek" jest już bliski. Data jego wystąpienia jest różna. Optymiści wskazują na 2025, pesymiści proponują czekać kolejne dziesięć lat. Jednak przed tym razem powszechnego świtu będzie jeszcze jedna z nich, należy zauważyć, z naszej pozycji tajemniczy test. Kwartany mówią o "konflikcie" z Chinami. Ale nasze stosunki z tym krajem nie budzą obawy. Jakie jest znaczenie konfliktu, które niektórzy nazywają wojną, jest nadal niejasne. Jest zdania, że będzie to spór ideologów. I jest całkiem prawdopodobne. W końcu Chiny są zupełnie inaczej, bardzo starożytną cywilizacją. Nie jest tak łatwo znaleźć wspólny język z nim. Ludzie myślą i żyją inaczej, wyznają inne wartości. Jeśli dwoje zwykłych ludzi czasem nie może osiągnąć tych samych wniosków i żyć spokojnie, to co powiedzieć o cywilizacjach! To, że mogły one współistnieć i rozwijać się normalnie, powinny być wspaniałymi pracami na poziomie znaczeń i pomysłów. A ta współczesna ludzkość jeszcze się nie pojawiła. Ale przed "terminem" pozostało tylko dziesięć do dwudziestu lat.

Złoty Wiek

Miejmy nadzieję, że Rosja przetrwa "ostatni test" przy niższych stratach niż wszystkie poprzednie. Zwłaszcza, że trzeba coś dążyć. Nostradamus nazywa nasz kraj "przyszłym centrum duchowym". Wierzył, że w tej krainie powstanie nowa religia. Będzie jak "pływająca łódź", lekka i przyjemna. Radość pochodzi z tej prognozy. Ludzie będą traktować innych z współczuciem, zadbać i starać się pomóc. Odkryj nowe źródła energii. Ludzie przeżywają okres kultu "złotego cielca". Pojawią się inne wartości. Może teraz ich nie rozumiemy. Jednak Nostradamus z głębi wieków sugeruje, że tak będzie. Ludzie się zmienią, stają się inni. Będą dążyć do przechowywania materiałów, ale dla duchowości. Największą wartością będzie kreatywność, umiejętność tworzenia radości dla innych. Są naukowcy, którzy wierzą, że Nostradamus przewidział początek tego pięknego stulecia już w 2014 roku. Choć do tej pory nic, co możemy zobaczyć w obecnym nie może. Być może są już kiełki piękna, ale nie możemy odróżnić ich od bolesnej rutyny. Prawdopodobnie wyglądamy "w złym kierunku". Ponadto stały hałas w przestrzeni informacyjnej nie przyczynia się do głębokiej refleksji i przemyślanych obserwacji. Widzący powiedział, że ludzie dowiedzą się, jak tworzyć nowe narządy, wymyślić eliksir nieśmiertelności. Czekamy na nas w najbliższym czasie wiele cudów, jeśli odczytywane są quatrains Nostradamusa. Należy wyjaśnić, że sam autor był pewien: błędna interpretacja jego quatrainów kryje zagrożenie dla ludzkości.

O różnych interpretacjach

quatrains Nostradamus są bardzo popularne. Być może są one często określane w różnych badaniach, polegać na nich ci, którzy mówią o przyszłości. Sieć już zgromadził wiele informacji na ten temat. Bardziej interesujące patrzeć na ich retrospektywy. Wiesz, większość z was nie może pogodzić się z faktem, że autorzy starają się „wyciągnąć” z czterowierszy punkt widzenia tendencyjne. Jak to się mówi, każdy bojownik chwali swoje bagno. Autorzy przedstawiają własne interpretacje widzenia, próbując usprawiedliwić go z linii dziełach wielkiego astrologa. Te „dzieła” nie da się traktować jako podstawę do wizji naszej przyszłości. Przeciwnie, są one „pociski informacyjne” w rażących wirtualnej wojny. Tak więc, wiele z nich jest gotowy do końca świata w 2012 roku. Przestrzeń informacyjna potem zaczęły pojawiać się materiały, które Nostradamus był postrzegany jako naszą przyszłość. Ale przeżył ten okres? Planeta nie upadł, globalne wstrząsy został unikać. Byłoby to możliwe i zapomnieć o tym hype. Jednak miło czytelnik nie jest to zalecane. Wszakże w takich zdarzeń należy zwrócić jeśli nie chcesz iść na temat promotorów nie są najlepszym rodzajem. Musimy nauczyć się rozróżniać stronniczych opinii bezstronny rozumowania. Dzieło Nostradamusa zasługują radzenia sobie z nimi poważnie i nie wykorzystywać tanią medialną wojnę, bez znaczenia i globalnych celów. Radel jasnowidz przyszłości całej ludzkości, cierpi z faktu, że jego ludzie będą na scenie upadku. Niemniej jednak, spojrzał w przyszłość pozytywnie i optymistycznie. Byłem przekonany, że ludzka rasa nie ślizgać w szał samozniszczenia. Teraz każdy stara się być postrzegana w swoich pracach odzwierciedlenie swoje piękne widoki. Takie „specjaliści” musi zostać obliczona i wyłączone z źródeł informacji. W przeciwnym razie nie będzie w stanie zrozumieć przepływ materiałów odróżnić prawdę od pojęć.

Podsumowując, należy stwierdzić, że w okresie testowym dla Rosji, według Nostradamusa, wędkarskich końcach. Nawet osławiony „wojna z Chinami” nie wydają się już tak straszne. Po tym wszystkim, to jest całkiem w stanie wymyślić tych, którzy nie lubią aktualny związek dwóch wielkich krajów. Mam nadzieję, że pozytywny rozwój. Wśród przerażających artykułów i raportów należy zidentyfikować te, które wspierają pogląd Widzącego „złotego wieku”. Po tym wszystkim, a ja już wiem, że przyszłość jest zbudowany nie tylko działalności lub czynności, ale przede wszystkim myśli ludzi. Powinny one monitorować każdy. Niech świat odwraca się do jego rozkwitu. Razem możemy sprawić, że pięć lat temu, ten wielki Nostradamus!