601 Shares 1491 views

Ładowarka przenośna dla Twojej techniki

Przenośna ładowarka to gadżet przystosowany do ładowania tabletu, tabletu iPad lub netbooka. Jest idealny do telefonów komórkowych i książek elektronicznych z złączem 19 V DC lub krótszym. Możesz ustawić ręczne zasilanie w zakresie od 8.4 V do 19 V, a to jest przydatne w przypadku dowolnego nadmiernego urządzenia: iPoda, telefonu iPhone, walkie-talkie, kamer wideo, kamer itp.


Przenośna ładowarka do telefonu składa się z pudełka z płytą, w której można włożyć do 4 akumulatorów. Są one przeznaczone do zmiany błędów w czasie.

Cechy techniczne

Są sytuacje, w których telefon, smartfon lub aparat fotograficzny są wyrzucane w niewłaściwym czasie. Jeśli w mieście, aby rozwiązać ten problem nie jest trudne, to w naturze doładowania urządzenia bez specjalnego urządzenia nie będzie działać. Kto nie lubi spędzać czasu na świeżym powietrzu? Tylko chciwy pracoholik, przeszłości, które przechodzą najjaśniejsze momenty życia. Fani rozrywki na świeżym powietrzu powinni zawsze mieć w plecaku specjalne urządzenie technologiczne, które zapewni dodatkową opłatę za energię.

Przenośna ładowarka ułatwia ładowanie urządzenia w transporcie na dwa sposoby: przy użyciu sieci elektrycznej lub za pośrednictwem Powertraveller Solargorilla. Adaptery są kompatybilne z wszystkimi modelami netbooków, telefonów, kamer i innych urządzeń. Wskaźnik ładowania wyłączy się automatycznie po 5 minutach. Przenośna ładowarka zapewnia dodatkową energię w obsłudze urządzenia. Ma zdolność do pracy przy dowolnym napięciu. Urządzenie jest wyposażone w złącze USB do ładowania jednocześnie z małą liczbą urządzeń. Po 2 minutach bezczynności automatycznie się wyłączy.

Zestaw

Przenośna ładowarka jest wyposażona w etui neoprenowe do transportu i przechowywania, adaptery do niektórych modeli netbooków, telefonów komórkowych, gniazd. Wszystkie dane techniczne są podane w instrukcjach obsługi.

Przenośna ładowarka to uniwersalna bateria przenośna, która może autonomicznie dostarczać urządzenie dodatkowej energii. I to jest bardzo ważne.

Dla kierowców, którzy nie chcą stawić czoła problemowi zubożonego akumulatora, zaleca się zakupienie przenośnej ładowarki startowej. Urządzenie nie zezwala, aby kierowca pozostawał bez transportu w ciężkich mrozach, gdy baterie uległy zniszczeniu. Posiada bardzo prostą zasadę działania. Urządzenie jest podłączone do gniazda 220 V, konwertuje prąd i przekierowuje go na rozładowaną baterię, zapewniając duży impuls prądowy, który może uruchomić silnik. Ładowanie będzie przydatne podczas przechowywania akumulatora samochodowego w domu, a następnie urządzenie pomoże utrzymać baterię przez długi czas w dobrym stanie.

Wszystkie urządzenia przenośne są w stanie zapewnić uruchomienie i obsługę urządzeń w sytuacji rozładowanej baterii.