193 Shares 8313 views

Jak uspokoić się w stresujących sytuacjach: trzy metody efektywnej relaksacji

Współczesne życie jest zawsze związany z ciągłym stresie. Kompleks harmonogram pracy, szybkie tempo życia i inne czynniki sumują się do poważnego wpływu na psychikę. Pokonanie stresu – przydatne umiejętności, które można kupić tylko. Walcz z nerwowym uczuć zdecydowanie powinni mieć możliwość, ponieważ doświadczenia wpływają nie tylko negatywny wpływ na system nerwowy państwa, ale także na zdrowie w ogóle. Od spokoju w sytuacjach stresowych i przestać się martwić o nic?

Spójrz na część problemu

Poważny problem lub konflikt absorbują w pełni człowiekiem, mastering swoje emocje i uwagę. Nie jest zaskakujące, że stres pojawia się natychmiast. Staraj się nie brać cały ciężar. Wystarczy wyobrazić sobie, że wszystko, co się dzieje – film lub klip wideo, który można zobaczyć na ekranie. Eksperyment: przewijanie wydarzenia jako czarno-białego filmu, ściszyć lub zmniejszyć rozmiar obrazu. Można zauważyć, że sytuacja nie jest już powodować dawną intensywność emocji. Wiedząc, jak wydostać się z stresujących sytuacjach z pomocą tej metody, nie będzie w stanie poczuć ich zaangażowanie w każdym numerze.

Zmień skalę problemu

Kolejne podobne oferty metoda nauczyć się zmienić skalę konfliktów i problemów. Jeśli nie wiesz, jak się uspokoić w sytuacjach stresowych, a napięcie rośnie, myśleć o wszystkim jako nerwowe. Co się dzieje, jeśli spojrzeć na miasto z góry? Albo wyobrazić naszej planety w przestrzeni kosmicznej? Skalę problemu zostanie znacznie zmniejszona. Jeśli gwiazdy nie inspirować też spróbować innego. Wyobraźmy sobie, że od chwili ekscytujące wydarzenia z ostatnich kilku lat. Co czujesz w ciągu dziesięciu lat? Może nawet nie pamiętać o tym konflikcie? Lub powodować problemy z wyjątkiem tego uśmiechu? Po tej analizie psuć nerwy i spędzić czas przeżywa chcą znacznie mniej.

Walka z negatywnymi myślami

Jak uspokoić w sytuacjach stresowych, czy problem jest stale dręczące Cię niespokojne myśli? Rozwój sytuacji w najgorszym przypadku wielokrotnie przewija się w głowę, pozbawiając zdolność do podejmowania trzeźwe spojrzenie na świat, stres zwiększa, a problem zaczyna poruszać się w błędnym kole. Uporać się z myśli mogą skupić się na obiektach zewnętrznych. Spróbuj się zrelaksować i rozejrzeć. Bez względu na to, co stanie przyciągnąć uwagę: widok z okna, albo jakiegoś mebla. Wystarczy skupić się na tym, włączyć wszystkie zmysły i niech negatywnych myśli, nawet tymczasowo, opuszczę. Więc jak to jest spokojny czasami bardzo trudne w sytuacji stresowej, połączyć tę metodę z mierzonego i głębokie oddychanie. Dzięki czemu będą w stanie wytrzymać stres i nawet fizycznie. Z biegiem czasu, regularne oddychanie i zdolność do koncentracji na abstrakcyjnych rzeczy wchodzą w nawyk i stresujące sytuacje nie będą w stanie kontrolować swoich uczuć i myśli. Będzie można odpowiednio zareagować, pobyt z dala od problemu, a zatem ich rozwiązywania bez narażania ich zdrowia.