797 Shares 9114 views

Eupatoria: rozrywka dla dzieci i dorosłych

Przytulny Eupatoria znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Krymskiego, wzdłuż płytkiej Zatoki Kalamitsky Morza Czarnego.


Od czasów radzieckich do dnia dzisiejszego, to nadmorskie miasteczko jest ośrodek głównego dzieci z Krymu. Przez ponad dwadzieścia kilometrów od szerokich, piaszczystych plaż sprzyjają rodzinnej rekreacji. Unikalne powietrze step wypełniona ziół w połączeniu z morskim powietrzem, gładkie, aksamitne, bardzo łagodnie nachylone dno morskie – wszystkie te czynniki są idealne do wypoczynku i rehabilitacji dzieci z bardzo młodym wieku.

Oprócz atrakcji przyrodniczych, ogromna ilość ciekawych miejsc przygotowano gościnna Eupatoria. Rozrywka jest bardzo zróżnicowane, dla wszystkich gustów i dla wszystkich grup wiekowych.

Park wodny „Banana Republic” – centrum rodzinnej zabawy

Dziesięć kilometrów od miasta Yevpatoriya rozrywki dla dzieci i ich rodziców przygotowano największy park wodny półwyspu – „Banana Republic”.

Dla młodszych gości, specjalny obszar dla dzieci park wodny, który składa się z basenów o różnej głębokości dla wszystkich grup wiekowych, a także szeroki wachlarz atrakcji. Doświadczeni instruktorzy będą monitorować bezpieczeństwo dzieci, śmieszne animatorzy organizują gry. Zabawne figurki zwierząt, klaunów, statek piracki skarb miasto nie pozostawi obojętnym żadnego dziecka.

Park wodny znajdują się kawiarnie, oprócz dzieci poniżej trzech lat mogą przynieść jedzenie z nimi.

Pozytywnym aspektem, zdaniem zwiedzających jest możliwość wejścia na plażę, goście mogą zatrzymać się w wygodnych fotelach i pomiędzy atrakcji pływać w morzu.

park wodny dla dorosłych produkowane bardziej ekstremalne zjazdy, swobodne spadanie z najwyższej atrakcją Krym, jacuzzi i wiele innych atrakcji, które pozostawi niezapomniane wrażenie na pozostałych.

w centrum Jałty cud – wspaniałe Aqualand „Tam stoi”

W samym sercu kurortu atrakcji Eupatoria i rozrywki dla dzieci zapewnią niesamowity i unikalny park wodny „Nie stoi.” Ten park rozrywki jest dość nowy, tylko otwarty w 2014 roku. Cały kompleks istnieją posągi opowieści A. S. Puszkina, najwyraźniej, tak to się nazywa.

Dla dzieci w parku, w specjalnej strefie wodnej, gdzie są one stale pod nadzorem ratowników i artystów. Również za dodatkową opłatą goście mogą skorzystać z usług opiekunki. Baseny dla dzieci specjalnej – ogrzewane i korek-slip dolne. Zjeżdżalnie dla młodszych użytkowników, są też i najważniejsza zasada – bezpieczeństwo.

Atrakcje dla dorosłych są wysokie i strome. Często spędzają strony pianki i dyskoteki, istnieje specjalny obszar dla tego produktu. Nie akvabar, hydromasaż, sztuczna rzeka. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie pozytywne opinie, a specjalny splot jest uważany za obszar tematyczny Aqualand. Bardzo miłe dla oka i przyciągnąć znane postacie z ulubionych bajek z dzieciństwa: Baba Jaga, Golden Kogucik, wujek Chernomor, chaty na nogi kurczaka, Swan Princess, i więcej.

„Dinopark” – park rozrywki w Jałcie

Nowoczesny kompleks dwukondygnacyjny rozrywki dla rodzin, położony w Jałcie – „Dinopark”.

To jest cała wystawa interaktywnych zabaw dla dinozaurów „Jungle” przypadek „Dinokafe” i pokazać Cafe „creme brulee” Gry, Rybna restauracja „Nautilus”. W parku można pójść na kręgle, odwiedzić liczne przejażdżki wirtualnych, łyżwy, obejrzeć film lub kreskówkę w kinie i oczywiście zjeść w kawiarni i restauracji.

„Dinopark” – punktem miasta Eupatoria, rozrywka nie ma końca.

Delfinarium – wizytówka miasta

Delfinarium – to jeden z najbardziej niesamowitych miejsc, w których chcesz odwiedzić wszystkich tych, którzy przychodzą na Krym. Eupatoria, gdzie najbardziej zróżnicowaną rozrywkę, zapewni gościom doskonałą okazję odwiedzić dzieci i dorosłych show z delfinami. Tuż nad brzegiem morza w centrum tego wspaniałego kurortu znajduje się na 250 odwiedzających delfinarium.

W programie pokaz zaprezentuje gościom z ich niezwykłych artystów – bottlenose delfiny, które zamieszkują na Morze Czarne. Sztuczki dobroduszny zwierzęta są po prostu niesamowite i dotyka zarówno dzieci jak i ich rodziców. Eupatoria delfiny wiedzieć, jak rysować, i każdy będzie mógł uzyskać obraz namalowany przez delfinów butlonosych.

Od maja do września można wziąć przebieg delfinoterapii, który ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Eupatoria Zoo

Zoo City jest jednym z ulubionych miejsc dla mieszkańców i odwiedzających miasto Yevpatoria. Rozrywka oryginalny tutaj. Niosą rolę poznawczą i edukacyjną. Wycieczki mają na celu przybliżenie zwiedzającym fauny jak Półwyspu Krymskiego i na całym świecie.

Zoo jest około 130 różnych gatunków zwierząt UśYTKOWNICY środowiska. Znajduje się w pięknym parku w długowiecznych drzew.

W zoo jest wystawa zwierząt egzotycznych „Tropikpark”, jak również wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Park nazwany Frunze

Jest to jeden z najbardziej popularnych i ukochanym wszystkich miejsc w Jałcie. Usytuowany na nabrzeżu, park jest najbardziej zatłoczone miejsce w okresie świątecznym miasta Eupatoria. rozrywki dla dzieci znajduje się w obfitości. Ogromna ilość różnych huśtawki i karuzele, diabelski młyn, samochody elektryczne, trampoliny i dmuchane zjeżdżalnie, jazda konna – to wszystko przyciąga wielu turystów z dziećmi.

Polana bajek znanych postaci z bajek doskonale wpisuje się w ogólny wygląd parku.

Dla mieszkańców i gości na promenadzie znajdują się bary i restauracje, scena, plaże, dyskoteki, bilard i kręgle. Park jest znany z pijalni wody mineralnej Eupatoria. Seria z pamiątek wykonanych przez miejscowych rzemieślników i obrazów krymskiej artystów zachwyci miłośników sztuki. Istnieje specjalny obszar dla zwolenników rowerowych i skate wyposażonych w różnych skoków i zjeżdżalnie.

Wszyscy odwiedzający Park znajdzie dla siebie coś dla siebie w słynnym i wszechstronnego parku imienia Frunze.

Akwarium (Eupatoria)

Rozrywki dla dzieci w tym niezwykłym ośrodku jest tak wszechstronny, że, jak to się mówi, oczy rozchodzą. Eupatoria akwarium – wielki rozrywką dla całej rodziny. Spaceru w parku Frunze, wszyscy obozowicze zwrócić uwagę na nowoczesny budynek dwukondygnacyjny z pierwotnego projektu. Wejście do akwarium jest zaprojektowany jako paszczy potwora morskiego.

Kiedy wszedł do środka, wydaje się, że można dostać się do dna morskiego bajeczne. Akwarium znajdują się w oryginalnie zaprojektowanych pokoi, zbudowane są w miniaturowych raf i jaskiń. Goście tego zakładu będzie zobaczyć dziwaczne jasny ryby, żółwie absurdalne i ogromne rekiny tego, przewodników pokaże zwiedzającym ciekawe informacje na temat wszystkich mieszkańców akwarium.

Wszelkiego rodzaju atrakcji utrzymuje wspaniały kurort Yevpatoria. Rozrywka jest bardzo zróżnicowana. Urlopowicze tutaj dzieci i ich rodzice nie będą się nudzić.