160 Shares 1336 views

Obcy kot przyszedł do domu, i podpisać interpretację

Sytuacja w obliczu wielu ludzi – kot przyszedł do domu. Znak związany z tym zdarzeniem jest interesujące nie tylko dla właścicieli budynków prywatnych, ale także dla tych, którzy mieszkają w mieszkaniach. Wierzcie lub zignorować – decyzję, że każda osoba ma swoje własne. Więc co obiecuje właścicieli mienia naruszając zwierzę, opierając się na opinii naszych przodków?


Jeśli kot przyszedł do domu: omen

Nie jest tajemnicą, że mieszkańcy starożytnego Egiptu czcili tych zwierząt futerkowych. Egipcjanie wierzyli, że czworonożne zwierzę jest w stanie przynieść domowi szczęście, dobrobyt. Oczywiście, konieczne jest zapewnienie mu starannej opieki, zapewnienia, że wszystkie potrzeby są spełnione w odpowiednim kotów sposób.

Podkreślił szacunek cieszył nie tylko zwierzęta, na stałe zamieszkały w domu, ale przypadkowo utracone. Kot przyszedł do domu? Wpisz, zachowana od czasów starożytnych, polecenia mieć czworonożnych gości ciepłe powitanie jak on przynosi mu szczęście. Sytuacja finansowa rodziny w najbliższych dniach poprawi domowników zapomnieć o konfliktach, nadużycia. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby wygnać bestię, ponieważ w tym przypadku powodzenia będzie odwracać się od właścicieli, aby przyjść na nich kłopoty.

zbawienie

Losowe kot przyszedł do domu? Znak atrybuty to nie tylko radosne wydarzenia, które czekają na właścicieli domów. Każdy wie, że w ailurophile obecność chorych w domu zwierzaka chętnie przyjmuje rolę „lekarza”, opiera się na ból miejscu i „podnosi” dyskomfort. Spowodowane jest to zdolność do określenia futrzane stwory i negatywnej energii do radzenia sobie z nim.

Nic dziwnego, że popularna plotka mówi, że nie wszystko jest w porządku w rodzinie, jeśli bezpańskich kotów, przyszedł do domu. Stany znak, że zwierzęta odwiedzają domy, której mieszkańcy są pilnie potrzebują pomocy, ratownictwa, pogrążonego w problemach. Osiedlili absorbować negatywną energię w pomieszczeniu, w wyniku czego „ratunek” ludzi żyjących w nim. Jeśli czworonożny przyjaciel przychodzi na kilka dni, a potem znika, można odetchnąć z ulgą. Oznacza to, że kot został pomyślnie uniknąć nadchodzących nieszczęść.

różne znaki

Co przychodzi do domu kota? Zarejestruj łącząc to wydarzenie z narodzinami nowego życia, a istnieje już od wielu wieków. Co ciekawe, jeśli zwierzę jest odwiedzenie domach, niedawno ożenił. Oznacza to, że rodzina będzie mieć mnóstwo dzieci zdrowych. Jeśli czworonożny przyjaciel odwiedza bezdzietne małżeństwo, marząc o następcy, a wkrótce można liczyć na dodatek do rodziny.

Jest jeszcze inna możliwość, że przez wieki nadana kotów. Popularna plotka mówi, że nasze futrzanych przyjaciół są w stanie zapobiec śmierci. Zaleca się, aby ścigać zwierzęcia, jeśli chodzi do domu, gdzie ciężko chorych ludzi. Nie jest wykluczone, że futrzany stwór przyszedł tylko patrzeć z dala od niego kłopoty.

Biały i szary kot

Nasi przodkowie nie mieli wątpliwości w tym, że znaczenie umaszczenie. Załóżmy, biały kot przyszedł do domu. Znak, który odnosi się do tego wydarzenia, nie pozwoli na to, aby pozbyć się dorywczo gościa. Prawdopodobieństwo jest wysokie, że owłosiony pet pojawił się na progu, w celu wyleczenia gospodarze z poważnych chorób. Że białe koty mieszkańcy starożytnego świata widział jako pomoc domowa uzdrowicieli, zabierając złą energię.

Co jeśli dom lub mieszkanie wygląda właściciela szarym płaszczu? Szare koty są tradycyjnie związane z ciszy, spokoju. Muszę zostawić siedzibach gość matki oczekującej jako zwierzę domowe, aby chronić ją przed złym okiem, uszkodzenie, machinacji złych sił.

Jeśli kot jest czarny

Czy mam się martwić, jeśli czarny kot przyszedł do domu? Znak mówi, że zwierzę z wizyt domowych kolor czarny, mieszkańców, którzy są w potrzebie pomocy, ochrony. Jest możliwe, że członkowie rodziny mają niebezpiecznych wrogów, zdolne do zatruwania ich życie. Pojawienie się czarnego zwierzaka odbędzie kłopotów.

Co ciekawe, jeśli mieszkanie lub dom dzieje się czarny kot, który ma białe łapy. To zdarzenie powinno być postrzegane jako znak, że życie zaczęło się poprawiać. W najbliższych dniach, niektóre z gospodarstw domowych spodziewających promocji, można również spodziewać się wzrostu płac.

czerwone gości

Doskonała, jeśli nieproszony gość w domu okazało się czerwony kot. Zwierzęta od dawna obdarzony podobnym kolorze, związanym ze słońcem. Właściciele mogą być pewni, że w niedalekiej przyszłości, ich życie będzie łatwe i radosne.

Ponadto, zwierzęta są w stanie pojawić się na czerwono w pokoju, w którym panował negatywną energię. Przez tę wizytę Chmury nad głową mieszkańców domu wkrótce rozpraszania, źli ludzie będą wychodzić z ich wzroku.

Kilka kolor kwiatów

Kot przyszedł do domu? Znak, który wyjaśnia wygląd posiadaczy wielobarwnej płaszcz, również istnieje. Co ciekawe, jeśli goście pojawiają się na progu domu należącym do samotnej osoby. W niedalekiej przyszłości właściciel mieszkania będzie spotkać bratnią duszę, nie należy wykluczyć małżeństwo.

Dobro rodziny obiecuje taką wizytę i małżeństw. Jeżeli właściciel domu wyglądał potrójne kolor (biały, tan i czarny), można bezpiecznie liczyć na szczęście w biznesie. Wszelkie inicjatywy, by odnieść sukces, przyniesie zysk i satysfakcję.

Chase czy nie

Załóżmy, że ktoś inny kot przyszedł do domu. Znak, zachowana przez dłuższy czas, zaleca, aby właściciele nieruchomości nie ścigać zwierzę. Jednak oczywiste jest, że w planach właścicieli nieruchomości nie może zawierać umeblowany czworonożnego przyjaciela w najbliższej przyszłości. Oczywiście, w tym przypadku, nie zostawiaj intruza w domu, powodować niedogodności dla mieszkańców.

W tej sytuacji ważne jest jak kot zostanie przyjęta w domu, zostawia swoją ścianę. Pamiętaj, aby powitać pobiegł kudłatego przyjaciela zaoferować mu jedzenie. Dopiero po zwierzę musi zostać spełniony, można delikatnie doprowadzić go do drzwi, aby go nie uszkodzić. W tym przypadku powodzenia, który przyniósł wraz z nim, nie jest w niebezpieczeństwie.