110 Shares 8171 views

Kształt nowej próbki Policja: Wymagania

Po przyjęciu w 2011 roku nowej ustawy „O policji” w tym dziale rozpoczęły poważną transformację. Nie pozostają takie same i wygląd personelu: były modelowane i szyte zupełnie nowy strój.


Co się zmieniło

Kształt nowej próbki policji został przetestowany przez kilka lat w różnych regionach kraju. Na sprawdzeniu zatrudnionych było około dwóch tysięcy osób. Stworzenie jednolitego był on Igor Chapurin – projektant kostiumów dla „Mosfilm”. Próbki nowej formie dostosowanych policji z materiałów pochodzenia naturalnego z dodatkiem niewielkiej ilości lycry aby nie nosić myalas. Na ciepłym sezonie wymyślanie, „oddychającą” odzież. Wszystkie materiały muszą być produkcji krajowej – jest jednym z podstawowych wymogów dotyczących formy.

Ogólny kształt nowego modelu policji jest dość zróżnicowana. To jest inna dla każdej jednostki policji. Innowacji: płaszcz oficerski z dodatkiem czerwonego rurociągów na mankiecie, generałowie otrzymał pozłacaną obrzeża na kołnierzu. Kobiety są oferowane najbardziej wygodny obcas 4,5 cm i czuł berety. Imię i nazwisko, tytuł i miejsce służby policyjnej można teraz przeczytać na identyfikatorze, przypięte na jego pracownika w klatce piersiowej. To zmieniło nawet zaświadczenie policji. Teraz ma więcej stopni ochrony i ministra danych wydrukowanych dużymi literami. Kształt nowej próbki policji uzupełniających każdy znaki rękawa wyróżnieniem – szewrony.

Rodzaje form dla każdego pracownika

Zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który reguluje noszenia mundurów, każdy policjant ma kilka kompletów mundurów dla różnych opcji serwisowych oraz warunków pogodowych. Formularz jest podzielony na: produkcji, każdego dnia, na specjalne okazje, do służby na ulicy – dla strażników policji. Każdy z nich posiada letni i zimowy wersję. Plakietka z danymi pracownik powinien być umieszczony w wyjmowanej kieszeni na piersi po prawej stronie bluzki, koszule, tuniki, kurtki. Karta z danymi nie są policja, lecz tylko ci, którym to jest konieczne w ramach starego serwisu.

mundury wyjściowe

Kształt policjanta nowej próbki umieścić na czasie składania przysięgi, ponosząc Guard, święta, w przypadku przypisywania specjalne szeregi, prezentując nagrodę i składa się z następujących elementów ubioru: czapka i płaszczu stalowym kolorze, wełniane granatowe spodnie, białą koszulę, ciemne -blue krawat ze złotym halsie, buty lub Oxfords czarne i czarne skarpetki. Aby zamówić garnitur wyjście jest uzupełniona złotym pasem i białe rękawiczki. U osób w randze pułkownika i nad skóry rękawiczki. wersja zimowa postaci wyjściowej jest uzupełniony przez ciemno-niebieski płaszcz i kapelusz z nausznikami. W wyższych dowódców są szare. Musi pasować do pory roku i buty. Elegancki kształt sprawia, białą chustę. Zgodnie z głównym kolorem ubrania szyte insygniów ciemnoniebieski lub stali-kolorowym. Odpinany kołnierz w wyższych przełożonych z szarego Astrachania, a szef i zwyczajne zużycie ciemny niebieski kożuch.

sukienka usługa

Kształt policjanta nowej próbki za każdy dzień jest inny od koloru wyjściowego koszuli. W tym przypadku jest to niebiesko-szare, a zimą uzupełniane przez tłumik o tym samym kolorze. Casual forma może obejmować: granatową wełnianą marynarkę zamiast w płaszcz zimowy płaszcz w tym samym kolorze z szalikiem w lecie. Płaszcz zimowy może być noszony bez wymiennym kołnierzem. Jeśli w zimnych porach roku ciepła nie wolno nosić rękawiczki. Obniżyć słuchawki w futrzanej czapce może być, jeśli jest zimno na zewnątrz -10 0 C. Coats pewien zapiąć wszystkie przyciski, nie może być jeden rozpięty górny przycisk. Płaszcz noszony tylko pod pasem, chociaż, jeśli jest gorąco, może nosić płaszcz złożony i nanoszone z lewej strony spodu do środka.

Na specjalne okazje

Specjalne uniformy noszone przez funkcjonariuszy policji w przypadku wykonywania specjalnej obsługi i celów operacyjnych. Tak więc, dla policjantów wykonujących usługi na drodze, istnieje kilka opcji do kostiumów. Kształt nowej próbki dla pracowników policji patrol składa się z ciemnoniebieskim letni garnitur na podróż na motocyklu, ten sam T-shirt, kominiarkę, ciemnoniebieskim letnie czapki, skórzany strój, buty, ochrona bielizny. Formularz może być uzupełniony przez skoczka, vetrovlagozaschitnym i Demi kostiumy, buty z wysoką bertsami.

Przednia forma żeńska od nowego modelu policji

Postać kobieca jest bardzo podobna do odzieży stewardes, ponieważ wiele szczegółów pożyczyłem go od nich. Dla kobiet z rangi policji, wymiaru sprawiedliwości i służby wewnętrznej, szeregowców i kadry rozkazującym, jednolita obsługa składa się z następujących elementów ubioru. Zima i zachęca się kobiety do noszenia: wełnianą granatową kurtkę i płaszcz stalowy, spódnicę i związać tę samą kolorystykę, białą bluzkę i szal, czarne i ciała pończochy wełniane rękawiczki jesienno-wiosenne lub zimowe buty z futra czarny. Przednia forma lato nowa próbka policja dla kobiet zawiera odczuwany granatową czapkę (trwa) kolory płaszczem ze stali, ciemnoniebieska spódnica i krawat, biała bluzka, a miąższ w kolorze rajstopy i czarne buty. Ponadto zezwala się nosić czapkę zamiast kapelusz latem i zimą kapelusz zamiast kapelusza. W zimnej pogody, można nosić spodnie, płaszcz kurtka jesienno-wiosenne zamiast. W lecie jako opcja rozważanym demi-sezon odzieży wierzchniej ciemnoniebieski płaszcz.

Odzież dla kobiet dziennie

Przypadkowa kobieta jednolita, jak ludzie, różne od bluzki koloru wyjściowego. Każdy dzień jest dozwolone nosić ciemnoszarą koszulę. W lecie może być noszony bez kurtki. Jednocześnie roku jest to wolno nosić granatową kurtkę, wełniane spodnie, granatową marynarkę z wełny zamiast kurtki. Kapelusz, czapka pole noszone z pewnym skos w prawo, a cap – tylko w prawo. czapki letnie niedopuszczalne nosić kurtkę zimową z odpinanym futrzanym kołnierzem. Kurtka powinna być zapięty.