116 Shares 4292 views

Czy muszę mieć paszport dla Ukrainy? I gdzie zrobić paszport?

Fani traveling podzielone na trzy kategorie. Pierwsza grupa obejmuje te osoby, które nie mają większego znaczenia, gdzie się udać: mogą one równie dobrze spędzić czas i odpocząć w rozległym unconquered Alp, w lasach Syberii, chłonąć piasek Malediwy lub uruchomioną nurkowania język białoruski jeziora Narocz. Druga kategoria turystów – ludzi, którzy lubią egzotyczne i zupełnie obcy nie uznają byłego Związku Radzieckiego jako prawdziwe miejsce do wypoczynku. Inni, przeciwnie, wolą pozostać tylko w WNP. Każdy kowalem swojego wypoczynku. I nie zawsze dobry reszta jest za granicą.


Warto zauważyć, że ojczyzną tłuszczu i barszczu – sąsiada, Ukraina – zawsze chętnie schronienie na jego czarnomorskich zabudowanej sterany podróżnych. A potem jak zawsze powstaje pytanie, czy paszport jest potrzebny na Ukrainie lub można wprowadzić przez zwykłych paszportów zwykłych?

Państwa ukraińskiego jest członkiem Wspólnoty Niepodległych Państw, więc mieszkańcy kraju są również zawarte w tej kompozycji, to jest możliwe, aby odwiedzić sąsiedni kraj bez żadnych problemów wizowych, aw niektórych krajach nawet paszport nie jest potrzebny.

Na przykład, w krajach Unii Celnej z Rosją i krajami należą do Białorusi i Kazachstanu, nie wymaga paszportu. Wizyta na Ukrainie, w Kirgistanie i Tadżykistanie zrezygnuje także z jego prezentacji.

Jeśli na pytanie „Czy Ukraina potrzebują paszport” wszystko jasne, co dokument nadaje się do przekroczenia „niezależności” granicy? Przy wjeździe na terytorium celne państwa, istnieją dwie możliwości: pierwsza, gdy turysta był uzbrojony w paszport. Potem, bez biurokratycznych formalności pieczęć przejścia granicznego jest umieszczona w dokumencie.

Jeśli dostępnych paszportu wewnętrznego, celne będą musieli wypełnić kartę migracyjną, która może być opieczętowane etykietę celną. Tear-off karty kupon pozostaje turystyczny i powinno być podane do zwyczajów po powrocie.

Czy muszę mieć paszport na Ukrainę dzieci? Do przekroczenia granicy ukraińskiej i ruch w całym kraju dzieci poniżej 14 roku życia, należy przedstawić dokument poświadczający obywatelstwo, do którego odnosi się metrykę. Dzieci starsze niż 14 lat może przejść przez zwykłego rosyjskiego paszportu. Ponadto, jeśli dziecko podróżuje bez rodziców lub tylko jeden z nich, młody podróżny musi mieć notarialnie zgodę na wyjazd, urządzone z rodzicami lub opiekunami.

Paszport na Ukrainie – jest to opcjonalny warunek. A przecież nie ma prawa zobowiązanie do dostosowania tego dokumentu do zwyczajów panujących w danym państwie. Jednak pragnienie pewności jest obecny w wielu ludzi. Dlatego będzie oczywiste pragnienie, aby paszport. Aby to zrobić, odwiedź najbliższy do domowego biura Federalnej Służby Migracyjnej (FMS Department), gdzie robią paszport.

Czy muszę mieć paszport Ukraina, czy można przejść na zwykłym paszportem cywilnej, jakie dokumenty muszą być przedstawione w urzędzie celnym podczas podróży z dzieckiem w wieku poniżej 14 lat i inne pytania to najlepiej, aby dowiedzieć się dobrze przed wyjazdem w celu uniknięcia wszystkich zdarzeń i sytuacji kryzysowych.