316 Shares 6668 views

Jeden dzień z ukraińskim prawem krajowym

W latach niepodległości i innych „rewolucji godności”, jednego z najważniejszych dewiz popełnionych krwawe zamachy, brzmiąc ponad tłum, było praworządności. Tu, w Europie, wszyscy żyją zgodnie z prawem, i tak będzie. On jest jeden dla wszystkich, i że to jest napisane, wiążące. Jak to się stało, możemy ocenić tylko jeden dzień z życia kraju, do wyboru, jak to powiedzieć publicznie europejską drogę rozwoju.


zdanie Kotsabe

Tak więc, pierwszym wydarzeniem. 12 maja Sąd miasta Iwano-Frankowska ogłosił dziennikarza werdykt Ruslan Kotsabe. Otrzymał trzy i pół roku. Był bardzo szczęśliwy, podopieczne Subversion, jak również wiele innych przestępstw, takich jak wystawienie APU w zabójstwach cywilów w Donbasu, dochodzenie nie udało się udowodnić. Inaczej bym poszedł za zdradę i „gorąco-in” w najszerszym. Lub ujawnienie „suwerennej taemnytsi”. Innym Kotsabu podejrzany o współpracę z rosyjskich kanałów telewizyjnych. Dobrze, że działa to jeszcze moratorium na wykonywanie kary śmierci na Ukrainie. Jednak dziennikarz może zabić i „działaczy”, aby dowiedzieć się, jego adres i inne szczegóły na stronie „Peacemaker”. Ale o tym później.

Ruslan siedzi przez długi czas, w dniu 7 lutego ubiegłego roku, a więc znaczna część zdania już nałożona, to można założyć, odeszli. Dzień w więzieniu jest liczona jako dwie, był jeden rok (BBC). Tak długo, dochodzenie nie udało się udowodnić, tylko co Kotsaba i tak nie ukrywają go, wezwał do bojkotu mobilizację i uważa wojnę w Donbasu karną i bratobójczych. Taka jest opinia wielu innych obywateli Ukrainy, po prostu wyrazić to jest bardzo niebezpieczne.

Nawiasem mówiąc, organizacja praw człowieka „Amnesty International” uznana Kotsabu niewoli i zaapelował o jego uwolnienie. On na pewno nie Sawczenko, ale nadal …

Prawo na Prokuratora Generalnego

Znowu dzisiaj, nastąpił szybki zatwierdzenie ustawy, po prostu przeszedł przez Radę Najwyższą. Aby zapoznać się z tekstem i Poroszenko tyle godzin – nie czytać ( „RBC-Ukraina”). Pilny ze względu na fakt, że dokument ten został opracowany tak, jakby specjalnie dla konkretnego przypadku. Tutaj jest kandydatem na stanowisko Prokuratora Generalnego kraju, ale jeden drobiazg zapobiega tę godną człowieka o przejęcie fotela i odpowiednie konto – mianowicie, brak edukacji prawnej. I tak, wszystko w porządku, a wierzenia i osobiste oddanie. Nazwisko kandydata – Jurij Łucenko, jest znany wszystkim, a nie tylko świadome, inteligentne i trochę zmęczone oczy zza okularów, ale także rzucać w niemieckich policjantów drogich zegarków i telefonów komórkowych. To był długi czas na lotnisku, dobrze, usiedliśmy trochę pijany, i tak wielka jest Prokurator Generalny. Teraz przypisane do kandydata do parlamentu. Zatwierdzić – sto procent. W 1917 Komisarzy Ludowej wszystkie trzy klasy TSPSH działało, i nic.

Zmiana nazwy LNR i DNR …

Kolejne problemy rozwojowe legislacyjne dekomunizacji. W ramach przyjętej wcześniej ustawy o „ghost czerwonej zarazy”, wreszcie uwolniony 76 wsie i osady. Pikanterii sytuacji sprawia fakt, że nazwa jest wykonany zaocznie, jak to było w przypadku braku obiektów kartograficznych raczej bezpośredni dostęp do nich. Zmień etykiety, umieszczają nowe pieczątki w paszportach, aby dokonać zmian w dokumentach założycielskich przedsiębiorstw jest niemożliwe. Rozliczenia są na terytorium znajdujące się poza kontrolą urzędowych Kijowie. Na przykład, 30 z nich – w DNI.

I tak – wszystko jest w porządku, Junokomunariwsk jest teraz zamawiać zadzwonić Bunge, miasto Torez Chistyakov, Swierdłowsku – Dovzhansky, i tak dalej. Stachanow przemianowany również w Kadievka. Ponad 245 posłów głosowało za projektem. Prawdopodobnie wszystkie inne ważne kwestie, zostały pomyślnie rozwiązane.

… a nawet na Krymie

Półwysep mieszkańcy mogą spać spokojnie – pomimo ich apostazji i separacji, zarządzanie Kijów nadal dbać o nich. Aż 75 krymskich wsi są teraz pozycje mają prawo być nazywany przez nową i żywą, jak również. Prawdopodobnie nazwa dzielnicy Kirov wielu z nich, podrażniona, a teraz, jak piękne: Islyamteretsky. Lub tutaj zamiast wsi. Leninowska – Edikuysky. Obszar Radziecki nie będzie już na kartach ukraiński teraz wpisać nową nazwę – Ichkinsky. Inne arcydzieła toponimice nie brzmią mniej egzotyczne: Kuchuk-Alcalá, Sultan Saray, Orak-Adzhi Bai Konchek Mission-Nyman Dzhadra Sheikh Ali, i tak dalej. PGT Lenine – Food-Kuyu.

Dlaczego nie myśleć o tym? To prawda, też nie ma problemu, cały splendor fonetyczne i pozostanie na stronach Protokołu Kijowa. Sewastopol jakoś lewo starą nazwę.

nielegalne publikacje

I tu znów o dziennikarzy. Ukraińscy mistrzowie propagandy nie podoba pomysł organizatorów miejscu „Peacemaker”, aby opublikować nazwiska tych, którzy zostali akredytowani przez LNR i DNR. Uważają, że jest to nielegalne. Po tym wszystkim, dziennikarka – na pokrycie zdarzenia, i ważne jest to, że przynajmniej teoretycznie mógłby być obecny. Ale że dziś na Ukrainie nie może, dlatego, że ktoś nie wytrzyma i napisać prawdę, a następnie, co robić? I „Peacemaker” Wyjście znaleźć na oficjalnej stronie jakiegokolwiek świadomego działacza można znaleźć imiona potencjalnych (i być może już się odbyła) renegatów, a także adresy, numery telefonów i inne dane. Teraz nic nie może zapobiec niedźwiedzia odwetu, policja nie liczą.

Nawiasem mówiąc, wcześniej, aż strona rozplanowany nazwiska i adresy „separatystów” i ich rodzin, a także danych osobowych rosyjskich pilotów walczących w Syrii, ci sami dziennikarze byli oburzeni. Oni obawiają się teraz, że ich dotknął.

Według szefa delegatury UE do informacji Ukraina Ian Tombinskogo opublikowanego nielegalnie. urzędnicy Europejska zdecydowanie potępiła ten akt.

Nalot na Poroszenko

Raczej na osiedlu Prezydenta Ukrainy w elitarnej miejscowości Kozin, który nie jest daleko od Kijowa. A nie na samej nieruchomości, a na bliźniak. I, jak się okazało, nie było zapalające pociski bojowe, a nóż, przeznaczonych do systemów rakietowych błąd serwera ADMS ciepła poszukiwania, oprócz wadliwy. Ale jest to również bardzo przerażające. Prawie jak w Donbasu podczas pożaru APU.

A było tak: Wojskowy śmigłowiec Mi-8 o numerze ogon 08196 Kozin spokojnie przeszła nad i nagle jego przyrządy wskazywały, że samochód zajęty przez czyjegoś systemu obrony powietrznej. Tu i tam było strzelanie automatyczne pułapka kuter. Cierpiał krzak, a nawet teraz wszyscy wiemy, że rezydencją prezydenta Ukrainy jest starannie zabezpieczone przed atakiem lotniczym, ku uciesze wszystkich. Ktoś z szeregów armii czekają na duże kłopoty.

Głosów Parlament Europejski na Krymie

To też dzisiejsza nowość. Posłowie serce spalanie z oburzenia na uciskiem Tatarów krymskich. Zakazano organizacji Hizb ut-Tahrir. Został rozwiązany na Ukrainie, a obecnie poddawany represji. Jednak uważa się, ekstremista nawet w Turcji i USA, nie wspominając o Azję Środkową i wielu innych krajach, ale ucisk demokracji tam. I na tej podstawie, Parlament Europejski będzie wymagać Krym powrotu na Ukrainę, niech Hizb ut-Tahrir, aby kontynuować rekrutację wolontariuszy w grupach islamistów. Ponieważ jednego prawa dla wszystkich. Jednak decyzja podjęta w Brukseli, jest Krym do takiego samego traktowania jak zmiana nazwy osiedli przez Radę Najwyższą, ale cóż.

Sponsor przechwytywania LC

Jest to wielkie zwycięstwo dla prokuratorów. Biznesmen myśl o kilku firmach zarejestrować się w dwóch miejscach, to znaczy, gdzie króluje ukraińskiego prawa i porządku, w samozwańczej republice LC. I płacił podatki i tam i tam. W szczególności budżet separatystami, on wymieniony na czas jego dwulicowość działań. 380.000 UAH. podatki. O ile zapłacił ukraiński skarbowych, nie podano, ale to chyba zbyt wiele. Biznesmen był sprytny i przebiegły, kupił jedzenie w jednej części Ukrainy, i sprzedawany w innych. Teraz on przyciągany przez art 258-5 część 1 (z finansowaniem terroryzmu), a on stoi okres 5 do 8 lat, a także konfiskatę.