325 Shares 8007 views

Podobnie jak w „WE” zrobić hiperłącze? I co można osiągnąć w ten sposób dla każdego z nas?

Nie jest tajemnicą, że serwisy społecznościowe są obecnie wykorzystywane, chyba najbardziej popularny wśród wszystkich innych usług dostępnych w Internecie. Nawet jeśli porównać je z wyszukiwarek stosowane we wszystkich sieciach społecznych korzyści ze względu na fakt, że nie są one tylko używane do wykonywania pojedynczych poleceń – oni „siedzieć”, czyli spędzają długie okresy czasu. Zapoznaj się z „VKontakte” – popularną sieć w rosyjskim segmencie. Tutaj ludzie nie tylko prowadzić profil i czytać nowości od przyjaciół, ale również do słuchania muzyki, oglądania filmów, komunikują się w prywatnych czatach i na społeczności publicznych. Odnosi się to zarówno do ludzi w średnim wieku i dzieci. Po tym wszystkim, z takim szybkim informatyzacji społeczeństwa jest już w klasie 1 faceci wiedzą, jak zrobić hiperłącze „VKontakte”. Starsze pokolenie to, nawiasem mówiąc, nie wiem.


Łatwy w użyciu sieci społecznych

Niemniej jednak, korzystanie z „VKontakte” jest dość prosta – to wszystko będzie wiedział. Dokonując rejestracji, na przykład, nie wiem jak „VC” aby hiperłącze do ściany, jak wysłać je do znajomych, pozostawiając stanowiska w społeczności, a wiele innych niuansów. Jednak wszystko przychodzi z doświadczeniem. W celu dzielenia łącza ze znajomymi, wystarczy skopiować go do pola, w którym należy wpisać tekst i odczekaj kilka sekund (w innych sieciach, na przykład, w „Facebook”, aby zrobić to samo jak w „VC”). Utwórz hiperłącze po to, że nie można po prostu aktywny tekst, a wraz z obrazem strony internetowej lub jej tytuł, który będzie wyświetlany na czacie. Tak więc, ta druga osoba będzie zobaczyć z góry dokładnie to, co chcesz go pokazać. Jednak, gdy zbliża się do witryny z urządzeń mobilnych ma odpowiedzi na pytanie, jak zrobić hiperłącze. W „VC” efekt wyświetlanie treści jest dostępny tylko z komputera i przeglądarki stacjonarnych. Jeśli rzucisz link do wersji mobilnej, twój przyjaciel będzie zobaczyć tylko tekst. Za osobę (a dokładniej na jego profilu), aby jeszcze łatwiej połączyć – wystarczy go skopiować z paska adresu. Wyposażenie Linki portalu „VKontakte” jest to, że jeśli link prowadzi do strony, zawiera ona „id”, jeśli grupa – „klub”, jeżeli wniosek – „aplikacja”, zdarzenie – «wydarzenie». Widząc, że pozbył się go, można łatwo domyślić z samej struktury linków.

Przechodząc na linki, bądź ostrożny!

To jest to, co myślimy o tym, jak zrobić hiperłącze do „VC”, aby podzielić się ze znajomymi obraz cute zwierząt lub poprosić kogoś, aby przespacerować się w pięknym miejscu. Oszuści mogą skorzystać z linku na portalach społecznościowych do transmisji wirusów. Jest to bardzo korzystne dla nich, ponieważ, klikając na hiperłącze, użytkownik może stracić konta. Jeśli tak się stanie, profil danej osoby mogą wykorzystać oszuści, po czym w jego imieniu może nadal nadawać. Zatem, infekcja może przekształcić się kuli śniegowej w takich sieciach, jak w „VC”. Utwórz hiperłącze i wysłać go może nie tylko znajomych, ale także dla hakerów – nie zapominaj o tym.

Co można osiągnąć za pomocą jednego łącza?

Ale w tym samym czasie, sieci społecznych i jest w stanie przynieść pewne korzyści. Na przykład, wiedząc, jak utworzyć hiperłącze „VKontakte”, możliwe jest zorganizowanie imprezy masowej, otworzyć własny sklep internetowy, aby zaprosić setki ludzi do odwiedzenia kawiarni i wiele więcej. Ponieważ wiele osób „zostały przeniesione na żywo” w sieci społecznej, tutaj dla nich wprowadzono reklamę, która daje bardzo realną możliwość prowadzenia działalności i sprzedaży. Jest to niewątpliwie duży plus. I to nie tylko strona finansowa wygrywa – za pomocą portali społecznościowych może pomóc tym, którzy nie mają gdzie czekać na wsparcie; można poznać nowych ludzi, organizowanie wspólnych wizyt i wycieczki, odnaleźć starych znajomych, z którymi kontakt został utracony. W związku z tym, w zakresie koordynacji, „VKontakte” jest potężnym narzędziem, które może być wykorzystywane bezpłatnie, bez większego trudu.

Perspektywy dla sieci społecznościowych

W tym ostatnim stwierdzeniem, jak się wydaje, tkwi sens dalszego rozwoju sieci społecznych. Wiedząc, jak „VC” aby hiperłącze, każdy z nas może poinformować setki, jeśli nie tysiące ludzi o ich myśli, wizji i chęci, aby zmienić świat. I oczywiście, wspólne wysiłki w koordynacji z tych samych sieciach społecznych sprawiają, że o wiele łatwiej. Dlatego co roku są projekty, które mogą pomóc milionom przez studentów lub osób bezrobotnych – ludzi, którzy nie mają znacznego wsparcia finansowego, nie ma zasobów, aby zorganizować projekt na dużą skalę w realnym życiu, ale jest pragnienie i istnieją narzędzia takie jak serwisach społecznościowych, gdzie możliwości człowiek jest znacznie większa niż w zwykłym rzeczywistym społeczeństwie. Wszystko co jest potrzebne do uruchomienia takiego mechanizmu – mieć pomysł i wiedzieć, jak utworzyć hiperłącze do „kontakt”.