215 Shares 7301 views

Najpiękniejsza nazwa mężczyzna: powinien brzmieć

Na jego podstawowej działalności, często trzeba wypełnić dokumenty, określające nazwę i przydomkiem ludzi. Czasami nieuchronnie nasuwa się pytanie: „Co ty sobie myślisz rodziców, podnosząc imię jego syna? Czy oni nie przypuszczał, że chłopiec jest z pewnością stanie się ojcem, a jego imię – a. Patronymic " Oraz z nazwą, która da niewinnego dziecka po urodzeniu, będzie musiał żyć w środkach do dorosłości. W moja kolekcja zawiera takie perełki jak Kukutsapol Fedotovich urodzonych w 1953 roku, Orletos A. urodzony w 1927 roku, kanalizowania Anastasevich urodzony w 1923 roku Wydawałoby się, że moda na tych nazw nie dawno i rodzice zaczęli poważnie myśleć o tym, jak wybrać imię chłopcu. Ale teraz nie było innych „zniekształcenia”. Bryus Hlebnikov jest znana każdemu, kto ogląda telewizję. Jego matka była przekonana, że to nazwa najpiękniejszego człowieka, który zresztą przyniesie sukces młodzieży. Chłopiec naprawdę stał się jednym z najsilniejszych na świecie. Ale wiem, że wielu młodych ludzi cierpiących z połączenia swojego imienia i nazwiska. Nie wierzę w to, ale widziałem trzynastolatka Książę Sarkisovich Minosyan, piętnaście Ocean Iwanowicz Petrenko, dekadę Casper Yaroslavovych Borzhanskogo. Ich matki byli również przekonani, że biorąc pod uwagę jego syn nazwa najpiękniejszego człowieka. Tak, nazwy brzmią bardzo ładne, chłopcy z tej samej nazwie kilka. Ale widzę siebie złych dzieci z drugiego imienia Oushevich, Kaspiarovich, Printsevich. Z doświadczenia wiem, że nazwa pięknego człowieka, nosił jego ojciec często powoduje dzieci, aby ukryć swoje nazwisko, gdy dorosną. Można powiedzieć, że nie jestem w porządku, że ludzie powinni być dumni ze swojej nazwy? Zgadzam się. Tylko w praktyce, mam ciągle do czynienia ze stwierdzeniami, że młodzi ludzie służący w rejestrze, aby zmienić nazwę lub nazwisko lub nazwiska.


nazwa najpiękniejszego człowieka. Co to jest?

Oczywiście, odpowiedź na to pytanie nie istnieje. To zależy od gustu rodziców, ich przynależność państwową lub miejsce zamieszkania, krajowych zwyczajów. Można jednak listy parametrów, o których rodzice powinni przynajmniej Wystarczy pamiętać zbierając mojego syna jest nazwa najpiękniejszego człowieka. Po pierwsze, powinien to być głośne, jak zarówno mama i tata. Szanuję tradycję synów nazw po ich dziadków, ale wątpię, że jest to konieczne do udzielenia staroświeckie imię dziecka Sir, Obiperam lub Vilor. To dziadków pamiętać, że te nazwy – skrót hasła, które brzmią dziś bardzo dziwne. Po drugie imię, jeśli to możliwe, powinny być w harmonii z drugiego imienia i nazwiska. Zwykle połączenie typu Ufuk Pietrowicz Gun'ko powoduje łagodne zamieszanie. Po trzecie, nazwa ta powinna w przyszłości być dobrym drugie imię.

To, co powiedziałem. Wreszcie, „dane paszportowe” powinna być łatwa do wymówienia przynajmniej własny nośnik. Jeden z moich klientów, chłopiec z siedmiu, zawsze z trudem wymawiając jego imię i nazwisko: Wiaczesław Rostislavovich Rastorzhetsky.

To jest tylko moja opinia

Mówiąc o tym, co nazwa najpiękniejsza i jak wybrać imiona dla chłopców, mam na myśli tylko swoje osobiste poglądy. Mogą argumentować, możemy się zgodzić, możemy po prostu wziąć ich na pokład. W każdym razie, nie chcę nikogo urazić, a nie starają się narzucić swoje poglądy. Tylko wspólne nagromadzone doświadczenie.